Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















+7
DeeZg
juli
Dragec07
lavica
sju_rod
Borris
Giga
11 posters

    Danas sam skuhala ....


    lavica
    Moped
    Moped


    Registration date : 07.02.2008

    Danas sam skuhala .... - Page 5 Empty Re: Danas sam skuhala ....

    Postaj by lavica 9/11/2009, 16:03

    Haaaaaaa, ovaj tjedan radim ujutro, pa nas Yzzy hrani. Danas je to bio kelj na lešo i pećena jaja.

    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    Danas sam skuhala .... - Page 5 Empty Re: Danas sam skuhala ....

    Postaj by Borris 9/11/2009, 18:27

    Evo kaj se događa kad nema gazdarice doma.....kelj na lešo Danas sam skuhala .... - Page 5 Affraid i mesto meseka pečena jaaajjjja !!! Da slučajno Izzy ne štrajka????

    lavica
    Moped
    Moped


    Registration date : 07.02.2008

    Danas sam skuhala .... - Page 5 Empty Re: Danas sam skuhala ....

    Postaj by lavica 9/11/2009, 19:37

    Pa valjda da, upravo me izvjestio da se ovaj tjedan jede samo kuhano povrće, odlučno skidanje tonaže. Danas sam skuhala .... - Page 5 Icon_sad Danas sam skuhala .... - Page 5 Icon_lol

    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Danas sam skuhala .... - Page 5 Empty Re: Danas sam skuhala ....

    Postaj by sju_rod 9/11/2009, 20:17

    čovac nije pri sebi pa to ni živine nečeju jesti,kelj sa leševima,moram reči BLJAAAAK.....
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    Danas sam skuhala .... - Page 5 Empty Re: Danas sam skuhala ....

    Postaj by Borris 9/11/2009, 22:01

    Bilo bi dobro da je kelj sa leševima jer bi bilo i mesa ali leš od kelja!!!!! Danas sam skuhala .... - Page 5 Affraid
    lavica
    lavica
    Moped
    Moped


    Registration date : 07.02.2008

    Danas sam skuhala .... - Page 5 Empty Re: Danas sam skuhala ....

    Postaj by lavica 10/11/2009, 10:18

    Kaj hoćete, kelj na lešo je baš fina i zdrava hrana Danas sam skuhala .... - Page 5 Icon_eek .
    Danas je na programu razno razno smrznuto povrće dinstano u svom soku. A ha. Pa si ti misli. Danas sam skuhala .... - Page 5 Affraid

    Upravo sam vidjela da je u to usuo rižu ????????????
    juli
    juli
    Biciklist
    Biciklist


    Registration date : 12.05.2009

    Danas sam skuhala .... - Page 5 Empty Re: Danas sam skuhala ....

    Postaj by juli 10/11/2009, 16:29

    Izzy je definitivno odlučio od tebe napraviti komad ko Coprničin avatar, a valjda se i nada da bu motorek išel bolje ak skinete koju kilu.Sva sreča kaj ovaj moj ipak voli jesti meso pa je danas naredil bolonjez i zelenu šalaticu, a i spekel je fini kruhek sa sjemenkama Danas sam skuhala .... - Page 5 Icon_razz Danas sam skuhala .... - Page 5 Icon_razz Danas sam skuhala .... - Page 5 Icon_razz .
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    Danas sam skuhala .... - Page 5 Empty Re: Danas sam skuhala ....

    Postaj by Borris 10/11/2009, 19:30

    Vidim ja da je Izzy ozbiljno odlučil da vi prolistate i ozelenite bez obzira kaj je došla zima.....ili si mu se nekaj jaaaakoooo grdo zamerila !!!! A motor bu definitivno bolje išel ! Danas sam skuhala .... - Page 5 Icon_tongue
    lavica
    lavica
    Moped
    Moped


    Registration date : 07.02.2008

    Danas sam skuhala .... - Page 5 Empty Re: Danas sam skuhala ....

    Postaj by lavica 10/11/2009, 21:20

    Istina je, da nam se desilo nešto vrlo ružno u životu, pa smo se malo zamislili sami nad sobom, svojim načinom života, prehrane i tako krenuli sa lakšom klopom, vjerujte iz čistog straha, makar i prolistali i pozelenili.Ali o tom drugom prilikom.Dobra je stvar kaj već sad znam kaj je sutra za obed.
    Grah salata s endivijom.
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    Danas sam skuhala .... - Page 5 Empty Re: Danas sam skuhala ....

    Postaj by Borris 11/11/2009, 14:51

    Ma ja se slažem da se svi mi nezdravo hranimo...Previše masnoča, premalo povrča i voča ....i dabi trebali razmislit o takvoj prehrani i višku kila....Ali problem je kaj volimo jesti!!! Držim fige da vam uspije !!! PS. i ja znam kaj bum jel sutra.....meso z nečim.(ili u nečemu)
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Danas sam skuhala .... - Page 5 Empty Re: Danas sam skuhala ....

    Postaj by sju_rod 11/11/2009, 21:42

    da,da,dobra ti je fora Lavice moja,kao jedete zelenje a onda skok u kombi na koju picačinku i tak stalno,eee draga moja mene nemreš prevariti s tim zelenjima.......
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    Danas sam skuhala .... - Page 5 Empty Re: Danas sam skuhala ....

    Postaj by Borris 12/11/2009, 20:56

    Kaj danas nije niko niš kuhal??? EEEE ja jesam ! I poučen zdravim razmišljanjem drugih skuhal sam poriluk čušpajz.....zelenje......z malo kobasa i špeka.... Danas sam skuhala .... - Page 5 Icon_redface
    lavica
    lavica
    Moped
    Moped


    Registration date : 07.02.2008

    Danas sam skuhala .... - Page 5 Empty Re: Danas sam skuhala ....

    Postaj by lavica 12/11/2009, 21:20

    Fina pileća juhica, skuhana od pilećih karabataka i bataka vez kože i brdom svakakvog povrća i apšmalcani karfiol.
    Yesssss! Danas sam skuhala .... - Page 5 Icon_rolleyes
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Danas sam skuhala .... - Page 5 Empty Re: Danas sam skuhala ....

    Postaj by sju_rod 12/11/2009, 22:36

    vi ste poludeli i to totalno.......... Danas sam skuhala .... - Page 5 Affraid
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    Danas sam skuhala .... - Page 5 Empty Re: Danas sam skuhala ....

    Postaj by Borris 12/11/2009, 23:24

    normalno......čim smo vidli zlačaste felge boje magnezija....... Danas sam skuhala .... - Page 5 Icon_cheers Danas sam skuhala .... - Page 5 Icon_cheers Danas sam skuhala .... - Page 5 Icon_cheers a zeleno je zdraaaavoooo !!!!! trava zelena tralalalala...... Danas sam skuhala .... - Page 5 Icon_geek
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Danas sam skuhala .... - Page 5 Empty Re: Danas sam skuhala ....

    Postaj by Dragec07 13/11/2009, 13:00

    lavica je napisao/la:......i apšmalcani karfiol. Danas sam skuhala .... - Page 5 Icon_rolleyes

    Tooooo! Zato mali u Lavičinom avataru onak tuli.....
    lavica
    lavica
    Moped
    Moped


    Registration date : 07.02.2008

    Danas sam skuhala .... - Page 5 Empty Re: Danas sam skuhala ....

    Postaj by lavica 13/11/2009, 15:31

    Da vas razveselim, nismo ludi (možda), zato su danas serdelice i podujeeeeeeeeeeee.A ha. Danas sam skuhala .... - Page 5 Icon_sad
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Danas sam skuhala .... - Page 5 Empty Re: Danas sam skuhala ....

    Postaj by Dragec07 13/11/2009, 15:51

    Nisam niš kuhal, blažen firmin restoran. Lignje na žaru, pomfri. Bez salate, umaka i sl., čista dijetalana prehrana (s naglaskom na pomfrit)
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    Danas sam skuhala .... - Page 5 Empty Re: Danas sam skuhala ....

    Postaj by Borris 13/11/2009, 15:56

    Ni ja nisam niš kuhal...jede se kaj je ostalo od jučer,prekjučer i ko zna od kad! A sebe sam nahranil ( prehrambeno osvješten) salatom od lignjuna (ne onih iz vica)
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    Danas sam skuhala .... - Page 5 Empty Re: Danas sam skuhala ....

    Postaj by Borris 16/11/2009, 12:20

    Vidim ja da više niko niš ne kuha..... Danas sam skuhala .... - Page 5 Kopfschuettel
    lavica
    lavica
    Moped
    Moped


    Registration date : 07.02.2008

    Danas sam skuhala .... - Page 5 Empty Re: Danas sam skuhala ....

    Postaj by lavica 16/11/2009, 12:52

    ah, znaš ponedjeljak, jedu se ostaci od nedjelje, ja jučer se slavio djetetom rođendan pa ja pao odojak i mlinci itd. da ne nabrajam, jer znate kaj uz to ide.
    zato bu sutra pokošeni vrt za ručak.
    lavica
    lavica
    Moped
    Moped


    Registration date : 07.02.2008

    Danas sam skuhala .... - Page 5 Empty Re: Danas sam skuhala ....

    Postaj by lavica 19/11/2009, 11:26

    au, već tri dana niko niš ne jede. kaj sam vas splašila s povrćem?
    današnji menu:
    kokošja juha iz vrećice koja je kokoš vidla jedino na vrećici,
    mrkve,tikvice, poriluk, karfiol, krumpir kuhano i preprženo na sjemenkama sezama.
    Dobar tek!?!?!?!?!?!?
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Danas sam skuhala .... - Page 5 Empty Re: Danas sam skuhala ....

    Postaj by Dragec07 19/11/2009, 11:56

    Otkad preko tjedna kuhaju za mene ja bih samo mogao prepisivati vip menu a to i nije baš neš inventivno kaj bi moglo zanimati široko pučanstvo.
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Danas sam skuhala .... - Page 5 Empty Re: Danas sam skuhala ....

    Postaj by sju_rod 19/11/2009, 20:58

    kao da to uopče nekoga zanima,to da se pozove da se proba kaj je skuhano eeee to je več nekaj drugo a ovak,kaj mi znači karfiol,žganci,creva na žaru ili palačinke u sos paradajzu,niš,baš niš...... Danas sam skuhala .... - Page 5 Kopfschuettel
    lavica
    lavica
    Moped
    Moped


    Registration date : 07.02.2008

    Danas sam skuhala .... - Page 5 Empty Re: Danas sam skuhala ....

    Postaj by lavica 19/11/2009, 21:21

    bi se splašili ljudi da ih sad pozovem na klopu
    čekaj da se stešemo, pa onda kad pređemo na pravu hranu.
    juli
    juli
    Biciklist
    Biciklist


    Registration date : 12.05.2009

    Danas sam skuhala .... - Page 5 Empty Re: Danas sam skuhala ....

    Postaj by juli 26/11/2009, 08:52

    kaj se dogodilo dobra tema zamrla na forumu, već se šest (6) dana nitko ni javil kaj je skuhal, pa to je grozno kaj smo svi na lovačkom ručku (ko kaj zgrabi), Dragec prije si bar s neta skinul neku klopu kaj je fino zgledala, a i Lafica se pokvarila u tom pogledu, ne obazirite se na Rudu kaj bi on sve sprobal pa tek onda komentiral , daj pišite o finim jelima, moj kuhar zapeo u inspiracijsku krizu i kuha cušpajze i to za dva (2) dana grozno, već dva dana jedemo mahune s kobasami ali........mahune, no dobro prije toga je bil domači picek prvo malo prokuhan da se dobi finaaaaaa juhica z rezancima, pa se onda picek hitil na kvarcanje v pečnicu pa okoli njega krumpiriči reš pečeni i naravno zelena salata, a prije toga je bilo brdo faširanih šnicli s pire krumpirom i špinatom, pa je bila pohana piletina sa saftekom od šampiona , pa onda isusek to je već predalko nezam kaj smo prije toga jeli, ah kaj čete plavuša, to nema veze z godinama...... Danas sam skuhala .... - Page 5 Icon_rolleyes
    Ali još neki štrajkaju v nedjelju su bili fini, fini kolačeki kod Gige, nekaj kaj se zove Lambada, pa čokolada z keksima na oblatni i fina torta, al nebi se napisali recepti kak se to spravlja, a ne to je ko obiteljska tajna. Giga daj napiši recepte od tih finih kolača i prosim te daj budi konkretna kolko čega ide, a ne ko Lavica kad je napisala recept za onu odličnu pitu od jabuka, a on je glasio zemeš jabuke,šečer, kekse, orahe i malo muškatnog oraščića, sve to zmešaš i deneš na prhko tjesto Danas sam skuhala .... - Page 5 Icon_razz .
    Za kraj znam da naslov ovog topika glasi kaj sam danas skuhala, ja sam ko Dragec v Vipu ko restaču samo kaj nemrem birati više menija ko on već moram jesti kaj je glavni kuhar zmislil pa lijepo prosim svekoliko pučanstvo da daje nove ideje kaj da se kuha Danas sam skuhala .... - Page 5 Icon_cheers
    Giga
    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

    Danas sam skuhala .... - Page 5 Empty Re: Danas sam skuhala ....

    Postaj by Giga 26/11/2009, 16:03

    Kad sam ja pitala Željkovu babu koliko čega ide u cicvaru, rekla mi je : ako očeš više metneš više, ako očeš manje metneš manje, i nikad nisam doznala pravu istinu
    lavica
    lavica
    Moped
    Moped


    Registration date : 07.02.2008

    Danas sam skuhala .... - Page 5 Empty Re: Danas sam skuhala ....

    Postaj by lavica 26/11/2009, 16:43

    E moja Juli, ak vam napišem kaj jedemo u zadnje vreme, buju me zauvek zbanirali.
    Pokrila sam se z vhelima i danas

    musaka od kelja i riže.
    lavica
    lavica
    Moped
    Moped


    Registration date : 07.02.2008

    Danas sam skuhala .... - Page 5 Empty Re: Danas sam skuhala ....

    Postaj by lavica 26/11/2009, 20:00

    Ustvari čini mi se kao da vam lažem, jer ne kuham ja nego Yzzy. Kao i danas.
    Ja sam se danas samo bavila kolačima. Ipak se mora nekaj i jesti. Dijete prijeti da nas bu prijavilo.
    lavica
    lavica
    Moped
    Moped


    Registration date : 07.02.2008

    Danas sam skuhala .... - Page 5 Empty Re: Danas sam skuhala ....

    Postaj by lavica 27/11/2009, 14:47

    Pokorno izvješćujem svekoliko moto pućanstvo da nas je Yzzy danas fino nahranio pečenim osličima i srdelama i krumpirom s peršinom i zelenom salatom i nekim finim umakom.
    juli
    juli
    Biciklist
    Biciklist


    Registration date : 12.05.2009

    Danas sam skuhala .... - Page 5 Empty Re: Danas sam skuhala ....

    Postaj by juli 27/11/2009, 15:12

    Izzy sve po ps-u za petak, a mi smo danas na pizzi, odlučila Diana kuhati, to njoj najbolje ide i tak bumo zmazali dva protvana pizze sa hrpom šumke,šampiona i tri vrste sira. Danas sam skuhala .... - Page 5 Icon_cheers
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Danas sam skuhala .... - Page 5 Empty Re: Danas sam skuhala ....

    Postaj by sju_rod 27/11/2009, 22:53

    dobro kaj se od vas niko ne vozi???????????????????????
    Giga
    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

    Danas sam skuhala .... - Page 5 Empty Re: Danas sam skuhala ....

    Postaj by Giga 27/11/2009, 23:39

    ne mi hodamo da nebi bili debeli pa onda morali piti neke kemije Danas sam skuhala .... - Page 5 Icon_lol Danas sam skuhala .... - Page 5 Icon_lol

    a
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    Danas sam skuhala .... - Page 5 Empty Re: Danas sam skuhala ....

    Postaj by Borris 28/11/2009, 10:56

    Evo ja pokušam malo zdravije kuhat i odmah dobim po nosu....Kaj bi tek bilo da kuham kak Yzzy ?????? Skuham čušpajz , ne valja , hoču nekaj s povrčem napravit , neče niko jest, predložim nekakvu ribu , odgovor je :to ti nebu niko jel....daj skuhaj nekaj da se več jemput najedemo....Tak da su moji pokušaji da ih hranim malo zdravije zatrti u začetku !!! Tak da bum im danas (na njihovu želju) napravil saft vulgaris sa testeninom (bljak!). Po njihovom bi trebalo svaki dan biti meso i još malo mesa....A pošto se ovaj kuhar ekološki osvješten s tim ne slaže , mi se vidi da bu dal otkaz.... Danas sam skuhala .... - Page 5 717405

    Sponsored content


    Danas sam skuhala .... - Page 5 Empty Re: Danas sam skuhala ....

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 10/5/2024, 09:29.