Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















+2
lavica
sju_rod
6 posters

    danas je pala

    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    danas je pala Empty danas je pala

    Postaj by sju_rod 15/2/2010, 20:52

    dođem ja doma s posla i trebam poslije klope otiči obavit dvije dostave i padne mi na pamet da zakurim pilu,ideja ko grom....nakon malo muke jer več dugo nije palil,zapaljotka se moja pila i dok sam se ja utoplil u razne zaštite makina se ugrijala.Sjednem se i krenem........mmmmm,opet krv kola žilama,milina jedna,predivno,prede ko najljepša mačka,vozi ko po špagi,šljiva samo malo za ruke,ostalo super,šteta kaj su OPET najavili jebenu kišu za srijedu i četvrtak i petak......neznam dokle,ovo predugo traje,predugo,več sam izgubil nadu za zimsku vožnju,prošlih godina sam se po pol zime vozil na šljaku,ove zime bi mogel zbrojit na prst jedne ruke koliko sam puta išel s motorom,katastrofa,bože daj več jednom smekšaj ovo vrijeme a evo kak to bi trbalo izgledati.
    danas je pala 102ECB95-98EE-0B48-B103-5038CB6227AF_thumbdanas je pala EA487616-15B7-7B49-A0FF-6B14C06AE648_thumb milinaaaa......



    (Powered by frubar.net)
    lavica
    lavica
    Moped
    Moped


    Registration date : 07.02.2008

    danas je pala Empty Re: danas je pala

    Postaj by lavica 15/2/2010, 20:55

    Super, blago tebi. Moj farcajg još stoji u garaži.
    Eto ti ga na, a neki vole snijeg.
    D@DO
    D@DO
    Roler
    Roler


    Registration date : 17.06.2009

    danas je pala Empty Re: danas je pala

    Postaj by D@DO 16/2/2010, 16:46

    Ruda.. ti nas malo muljaš! To su slike od prije.. nema nigdje ni mrvu snijega na njima! danas je pala Icon_razz
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    danas je pala Empty Re: danas je pala

    Postaj by sju_rod 16/2/2010, 17:06

    točno te slike nisu od jučer ali su od zadnji puta kad je bilo suho a to ti je bilo prije par tjedana a ja nisam ni napisal da jesu več sam napisal da bi to TAK TREBALO IZGLEDATI,naravno mislil sam da bute skužili poantu a jučer ma nije imal ko slikati pa sam to zato metnul,eto stari moj......
    Darko
    Darko
    Roler
    Roler


    Registration date : 02.02.2008

    danas je pala Empty Re: danas je pala

    Postaj by Darko 16/2/2010, 22:02

    ....hm,veliš šljiva za ruke,a da si probal s rukavicama danas je pala Icon_question danas je pala Icon_question danas je pala Icon_question danas je pala Icon_question
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    danas je pala Empty Re: danas je pala

    Postaj by Dragec07 17/2/2010, 00:07

    Ja nisam još za vožnju, ali me ovaj Rudijev post podsjetio da bih mogao proviriti barem u garažu. Nisam je još otvorio ove godine.

    Možda je već došlo vrijeme za oglase i micanje onog krša (na kojem sam uživao 30 tisuća kilometara)!!! Bit će dodatne opreme na rasprodaji...
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    danas je pala Empty Re: danas je pala

    Postaj by mg750ie 17/2/2010, 10:50

    bravo Ruda svaka čestica i Slava na kuraži, danas je pala 592458 znam kak se osječaš. Ja sam svoga samo upalil u Subotu, da ga čujem, upalil je od šuba, srce mi je zaigralo kad sam ga čul, to je osjećaj koji je teško i opisati, ipak bum čekal barem +8 i to par dana zaredom. danas je pala Icon_cheers
    Gospon Svizac je rekel da bu zima trajala još 6 tjedana, to znači za cca 3 tjedna se bumo pelali, taman na DDK koji je 20 Ožujka 2010 danas je pala Icon_cool
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    danas je pala Empty Re: danas je pala

    Postaj by sju_rod 17/2/2010, 22:11

    joj nemrem čekat tak dugo (+Cool ja se moram vozit i prije,nek bu zima kolko hoče samo da bu suho a inače sam IMAL RUKAVICE Darac moj samo nisu baš tak dobre ko tvoje he,he,

    Sponsored content


    danas je pala Empty Re: danas je pala

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 10/5/2024, 07:07.