Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















+2
Giga
sju_rod
6 posters

    nova suza


    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    nova suza - Page 2 Empty Re: nova suza

    Postaj by sju_rod 31/10/2009, 20:44

    Evo da vam javim da u ponedjeljak vozim makinu na rastavljanje u Zelinu,tj.skinut če se kotači a sa njih gume,diskovi i ide na poliranje,poslije toga na farbanje,sve če biti evidentirano tak da vidite kak je to bilo,tj.kak bu to bilo i pretpostavljam za jedno tjedan dana IMAM NOVU SUZU......

    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    nova suza - Page 2 Empty Re: nova suza

    Postaj by Borris 1/11/2009, 23:10

    I onda se veli da se nema para......

    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    nova suza - Page 2 Empty Re: nova suza

    Postaj by sju_rod 2/11/2009, 18:59

    to sve bu koštalo 300kn,he,he.....

    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    nova suza - Page 2 Empty Re: nova suza

    Postaj by Borris 8/11/2009, 18:02

    Rudek kaj se niš ne javljaš???? Kaj hodaš s ketačima pod rukom po Zagrebu pa nemaš vremena??? Jel se dela kaj po felgama ??? Mi smo znatiželjni !!!! [You must be registered and logged in to see this image.]
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    nova suza - Page 2 Empty Re: nova suza

    Postaj by sju_rod 9/11/2009, 20:10

    evo nakon puno peripetija i muka felge su gotove (danas u 20.00.) skinul sam pik traku sa njih i slikal,sutra ih furam meštru na sastavljanje i kad bu gotovo tad bum slikal i motor pa bum vam ispričal i pokazal sve kak je bilo i kak sad izgleda,molim još malo strpljenja jer ja sam naj luđi več od posla i od problema na kakve sam naišel ali na kraju moram reči da sam izuzetno zadovoljan i da su felge PREKRASNE,bute vidli,još dan,dva......
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    nova suza - Page 2 Empty Re: nova suza

    Postaj by Borris 10/11/2009, 19:35

    Kaj buš sad metnul zimske a ljetne spremil do prolječa?????
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    nova suza - Page 2 Empty Re: nova suza

    Postaj by Borris 11/11/2009, 00:10

    Mislim gume.... [You must be registered and logged in to see this image.]
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    nova suza - Page 2 Empty Re: nova suza

    Postaj by Dragec07 11/11/2009, 14:20

    Dobro gdje su te slike ili ćemo mi svi kolektivno morati u inspekciju....
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    nova suza - Page 2 Empty Re: nova suza

    Postaj by sju_rod 11/11/2009, 20:48

    kaj se tiče inspekcije samo napred,moja garaža vam je uvjek otvorena,ha,ha,ha.
    Evo ovak vam je to bile,otfural sam motor kod onog mehaničara u Zelini koji mi je skinul gume i diskove i drugi dan mi je dal gole felge da se igram sa njima.U kemoboji sam kupil od RenCo firme Primer,koji se nanosi na ošlajfane felge da bi farba bolje primila,onda farbu u spreju(sve je u spreju)neka vrste boje magnezija(sad vidim da je mogla biti i svetlija) i bezbijni lak.Nakon mukotrpnog rada ali stvarno mukotrpnog šlajfanja u kupaoni dok Slavice nije bilo doma(bila na sastanku Herbača)jer bi ju šlak trefil kaj sam napravil od kupaone,felge sam opral u nitru i dal sineku da ih poljepi jer meni ruke drhte ikrenul sam na špricanje.Prva tuba strava,curki ko u priči,kriva svjetlost što je nema dovoljno(u garaži na večer) imoje neiskustvo u grifu.Sutra kupim novi sprej(nepotrebno jer je i jedan bil dosta) i sa njim popravljam sve kaj sam za je...sa prvim isad je super.Sutradan u subotu krenem lakirati i polakiram prvu ruku prednju felgu i malo zadnje i sprej više ne šprica,konzerva je puna ali lak nema kaj tjerat van,strava.Sjednem u auto i juriš svuda po svetu tražit sprej,prošlo tri sata,male trgovine više ne rade a u velikim nema,tj. ima ali ne od iste firme.Čekam ponedjeljak i u kemoboji im jebem sve po spisku zbog onog spreja kaj je prazan ali nisu prodavači krivi i uzimam još dva(dost mi je jedan ali i na hladno pušem).Za vreme posla dođem doma i pošpricam jedanput,poslije posla još jedanput i na večer još jedanput,brzo se suši pa se tak moglo.Sutradan to otfuram kod meštra u Zelinu i velim da nemrem dugo čekati jer sam več lud od želje kak bu to izgledalo.Da dofural sam mu i auspuh(shakal) da mi i to zmontira,veli dođi za dva dana jer moram još nekaj...bla,bla..no dobro bum još tolko pričekal.I dođe konačno taj dan,danas i ja zapalim s posla u dva(čim me je nazval da je gotovo) i ko malo dijete kom su obečali igračku u Zelinu po motor.Kad sam došel tam,paf....makina zgledi super,sav trud se isplatil,možda je mrvicu farba mogla biti svetlija ali bi onda bila zlatna a to nisam htel,nisam se mogel nadiviti i samo sam ga obilazil.A onda sam ga vužgal.....joj.....koji zvuk...nešto fenomenalno,onak duboko kak sam nekad i htel da bude na banditu ali nije bilo,na ovom je baš onak po mom, dal sam mu lovu i krenul doma.Milina se opet voziti,taj osječaj je fenomenalan(nisam se vozil oko dva tjedna) užival sam u brujanju motora,zvuk iz topa je prava simfonija ,hvala ti bože,proletilo mi je tikvom.Kad sam došel doma svi su se sjatili da vide moju NOVU SUZU i svi,baš svi su rekli da izglada super,još kad zasja sunce,ma ko bu mogel gledat u njega,sretan sam,ekipo,stvarno sam presretan juuuhhuuuuuuuuu.......
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    nova suza - Page 2 Empty Re: nova suza

    Postaj by sju_rod 11/11/2009, 21:08

    Evo sad i malo slika..[You must be registered and logged in to see this link.] tu se vidi kak krvavo radim

    [You must be registered and logged in to see this link.] tu su gotove i pripremljenje za ljepljenje
    [You must be registered and logged in to see this link.] a mlade nade kojima ne drhte ruke imaju svoj dio posla,mora zaradit đir,ionak me stalno žica
    [You must be registered and logged in to see this link.] evo kak to lepo zgleda

    [You must be registered and logged in to see this link.] ovo je materijal upotrebljen za felgice.....[You must be registered and logged in to see this link.] a tu se sve dešavalo..

    [You must be registered and logged in to see this link.] finalni proizvod

    [You must be registered and logged in to see this link.] i kraj....

    nekad..[You must be registered and logged in to see this link.] i sad....[You must be registered and logged in to see this link.] možda se nekom sviđa onaj od prije ali ovaj je sad moj,ja sam ga napravil i da dođe bivši vlasnik ne bi ga prepoznal,to je to vidimo se uskoro........



    (Powered by frubar.net)
































    (Powered by frubar.net)
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    nova suza - Page 2 Empty Re: nova suza

    Postaj by sju_rod 11/11/2009, 21:24

    dužan sam vam još položit račune;
    farba-130 kn x2(moja greška)-------------260 kn
    primer-22 kn--------------------------------22kn
    lak--20 kn x 3(nije moja greška)-------------60kn
    demont. i montaža guma i diskova-----------150kn
    poliranje rubova-----------------------------150kn
    montaža auspuha------------------------------50kn

    cijela igra------------------------------------692kn
    mogel sam proči sa sa 190 kn manje da sam pazil i da sam imal sreče sa lakom ali veli se da se svaka škola plača pa evo,ja sam sretan i zadovoljan...... [You must be registered and logged in to see this image.]
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    nova suza - Page 2 Empty Re: nova suza

    Postaj by Dragec07 12/11/2009, 10:14

    Ovo je sad fakat nova suza i sviđa mi se.

    Pazi samo da se bivši vlasnik ne predomisli i zatraži ga nazad (uz primjerenu doplatu naravno!)
    A koliko vidim, baš kako je Rudi naručio, stiglo je i sunce ......
    Giga
    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

    nova suza - Page 2 Empty Re: nova suza

    Postaj by Giga 12/11/2009, 17:50

    Svaka čast, prekrasan je. Nisam mogla ni zamisliti da bude tak dobro zgledal [You must be registered and logged in to see this image.]
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    nova suza - Page 2 Empty Re: nova suza

    Postaj by sju_rod 12/11/2009, 20:47

    u zbilji je još ljepši a tek zvuk,prekrasan,dubok kao ponor,pravi muški,moramo se nači negdje na pivi pa da ga vidite u živo,kakva vam je subota PO DANU mislim ne navečer,molim odgovore do sutra na večer.........
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    nova suza - Page 2 Empty Re: nova suza

    Postaj by Borris 12/11/2009, 21:18

    Vidio , čuo , opipao i pošnjofao u živo !!! Zvuk je dobar i konačno ga se čuje (ali ne prejako) pofarbano je ok za prvi put....mjestimično lak nije glatki , što znači da primer nije prešlajfan na vodu....( Rudek,Rudek si male fušaril da si olakšaš) boju nebum komentiral, ipak je to stvar ukusa ali ak je to boja magnezija onda se je taj magnezij hebal sa zlatom..... [You must be registered and logged in to see this image.] . A celi motor je tak zglancan.....kaj da se i on mora sjajit ko polirani rub....koji stvarno dobro zgleda ! Za subotu bumo vidli kakvo bu vreme.... [You must be registered and logged in to see this image.]
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    nova suza - Page 2 Empty Re: nova suza

    Postaj by sju_rod 12/11/2009, 22:32

    nek bu moje neznanje opravdano jer kad vidim razne prave pile kak se reklamiraju sa felgama od magnezija a one su onak zlatne onda je normalno da ja ko ja pomislim da je to i boja magnezija a ak je magnezij zapravo neke druge boje a kaj mu ja mogu a ova koja je na suzi moglo bi se reči da je boja bakra recimo ahh..ko to sada zna,važno je da je supačččččččč........
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    nova suza - Page 2 Empty Re: nova suza

    Postaj by mg750ie 13/11/2009, 11:41

    Bok, super si to napravil, glavno da ga bivši ne prepozna Cool
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    nova suza - Page 2 Empty Re: nova suza

    Postaj by sju_rod 13/11/2009, 18:36

    kaj se tiče druženja pogledajte pod dogovori za druženje
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    nova suza - Page 2 Empty Re: nova suza

    Postaj by sju_rod 13/11/2009, 19:02

    Boris preteral si više sa tim magnezijem sad si to metnul tam ti stalno nekaj kuhate(olfo),pogledaj malo po raznim časopisima,motorističkim naravno,Motorevija,Motoklub,Moto Puls i videl buš da kojekakve nove pile od R-ova pa do svih ostalih koji imaju magnezijeve felge,što se smatra kao nekakva super oprema,jer je magnezij lakši i čvršči od recimo aluminijskih a valjda i drvenih i sve su te magnezijeve felge ZLATNE boje ili tu negde a na koji su način one postignute to ne piše a kak ja neznam tehnologiju kao ni 99% motorista niti ih je u biti briga kak su došli do zlatne boje,jednostavno poistovjetuješ magnezijeve felge sa tom bojom i tak sam i ja i nemoraš me više tak "simpatično"podbadati kak i ja imam magnezijeve felge.Kak su na svim motorima koji su malo bolje zrihtani i imaju mag.felge koje su sve zlatne boje tak imam i ja,tralala,la,la

    Sponsored content


    nova suza - Page 2 Empty Re: nova suza

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 20/5/2024, 17:42.