Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















+2
Giga
sju_rod
6 posters

    nova suza

    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    nova suza Empty nova suza

    Postaj by sju_rod 22/10/2009, 20:08

    kaj velite ljudi da si malo uredim motor.Palo mi je napamet da pofarbam felge u neku drugu boju(vjerovatno boje magnezija) tek tolko da ga učinim svojim,da ima neku osobnost a ne kakvog sam ga kupil.Prihvačam svakakve sugestije i primjedbe i volio bi da se malo uključite u raspravu o tom jer više ljudi više zna pa bi iskoristil vaše mišljenje u moju konačnu odluku.Jedva čekam vaše postove.....[You must be registered and logged in to see this link.] evo da imate neku predođbu kakva bi boje felgi pasala;crna,žuta,crvena ili neka treča.......

    (Powered by frubar.net)
    Giga
    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

    nova suza Empty Re: nova suza

    Postaj by Giga 22/10/2009, 20:17

    pofarbaj s jupolom, lako se opere ak ti se ne sviđa

    a
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    nova suza Empty Re: nova suza

    Postaj by Borris 22/10/2009, 20:30

    I to z pemzlom [You must be registered and logged in to see this image.]
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    nova suza Empty Re: nova suza

    Postaj by Borris 22/10/2009, 20:58

    Sad bum ti metnul sliku da vidiš o čemu pričam.....
    [You must be registered and logged in to see this link.]
    meni ovo zgleda puno lepše nego crne felge....a i tvoje svjetle zgledaju bolje od samo crnih....nekad su si davali puno više truda kod takvih detalja. Danas samo pofarbaju i ko te je...Jer za ovo treba felgu polirati a onda opet lakirati s betbojnim lakom. Palo meni na pamet da tak nekaj napravim na novom al to je pun ku..c posla.... [You must be registered and logged in to see this image.]
    (Powered by frubar.net)
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    nova suza Empty Re: nova suza

    Postaj by sju_rod 23/10/2009, 23:15

    da upravo danas mi je to palo na pamet da vanjski rub ispoliram a unutra da pofarbam i za sad sam na 90% da bum baš tak napravil i mislim da bi zgladal super,no bumo još vidli a kaj se tiče posla tu si u pravu jer ja bi skidal i diskove da bi što bolje to napravil ali bumo još vidli........
    D@DO
    D@DO
    Roler
    Roler


    Registration date : 17.06.2009

    nova suza Empty Re: nova suza

    Postaj by D@DO 24/10/2009, 00:13

    Ruda.. kaj ti vrag neda mira.. kaj ti crvi v riti roštaju?! Ak ti se hoce nekaj delati dojdi k meni, bumo našli posla! [You must be registered and logged in to see this image.]
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    nova suza Empty Re: nova suza

    Postaj by mg750ie 24/10/2009, 09:14

    Motorček ti je čistam cc, već si ga personalizirao, imaš gepek kavog niko nema, i nemreš se zabuniti čiji je, baš ti je lepi. affraid
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    nova suza Empty Re: nova suza

    Postaj by sju_rod 24/10/2009, 18:33

    dečki,dečki uopče nemate mašte,ja vozim stari motor (98) i da bi bil lepši od vaših krama moram ga malo zrihtati i to je to.A moram priznati da bi malo prčkal po garaži sad kad dođe malo lošije vreme i to po SVOJOJ garaži dragi moj D@do i na koncu to i nebu neki financijski trošak,više bu ručnog rada(kak ste odmah pomislili na krive stvari),ono da malo delam iz čistog zadovoljstva.U ostalom to je za sad ideja a dali se bu razvila u pravi projekt to bumo još vidli (farbu več imam,he,he)........ak bu to i bilo bit če sve snimano,dakle evidentirano pa bute to i vidli.....
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    nova suza Empty Re: nova suza

    Postaj by mg750ie 24/10/2009, 18:38

    Bar ga blagoslovi prije molerije
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    nova suza Empty Re: nova suza

    Postaj by Dragec07 24/10/2009, 20:25

    Nahrani Gizma i NE DIRAJ ništa.
    Meni je tvoja suza i ovako lijep motor.

    A da ti malo proširimo ovlasti na forumu pa podesiš sve one boje, slova i cjelokupni izgled foruma koji sam ja svojedobno u nedostatku pravog posla "uljepšao"?
    Giga
    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

    nova suza Empty Re: nova suza

    Postaj by Giga 24/10/2009, 20:35

    Ej Ruda kad si rekel da je stari, pala mi je na pamet Žuži i ona je dama u godinama pa poglej kaj jopj je farba napravila, ona misli da je to uljepšavanje ali [You must be registered and logged in to see this image.]
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    nova suza Empty Re: nova suza

    Postaj by sju_rod 24/10/2009, 21:56

    jeeee ona se ni znala pofarbat zato je takva a za Drageca, takve ovlasti trebaju biti samo kod jednog čovjeka i to kod tebe inače bi zavladala anarhija a to ne želimo zar ne ?? ma bumo vidli kaj bu još od toga.....
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    nova suza Empty Re: nova suza

    Postaj by mg750ie 24/10/2009, 21:58

    nedaj se samo smesti Cool
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    nova suza Empty Re: nova suza

    Postaj by sju_rod 25/10/2009, 23:56

    trenutačno odustajem od poliranja ruba jer sam pročital na forumu motori.hr. da su neki polirali i zaje se jer vele da stalno moraš glancat jer se svaki ku...prima na to i ostavlja fleke od kiše tj.vode iostalih stvari..... [You must be registered and logged in to see this image.]
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    nova suza Empty Re: nova suza

    Postaj by mg750ie 26/10/2009, 21:13

    nesmeš se predati od prve, barem se malo buni [You must be registered and logged in to see this image.]
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    nova suza Empty Re: nova suza

    Postaj by sju_rod 26/10/2009, 21:18

    imaš prav malo sam se raspital i ovakva je situacija,ako sam poliram rub u kučnoj radinosti onda je onak zaje kak sam napisal međutoa ako se strojno polira onda je puno bolje i nije tak osjetljivo tak da -za sad- ide polirani rub i po sredini boja magnezija za sad bumo još vidli kaj bu mi palo na pamet....
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    nova suza Empty Re: nova suza

    Postaj by Borris 27/10/2009, 00:36

    Normalno da ak je nekaj polirano do visokog sjaja da bu se na tom vidlo sve zmazano (kapi kiše. spray od lanca, prašina .......) i da to treba stalno čistit i glancat....Samo mi nije jasno kak si ti zamišljaš da ak je strojno polirano onda se ne vidi a ak je ručno onda se vidi ???????? Na koju foru???' Ne kužim......
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    nova suza Empty Re: nova suza

    Postaj by sju_rod 27/10/2009, 22:40

    pa zato kaj ja doma nemrem tak zglancat na ruku i znoj ko neko na stroj,jer moj način nikak nemre doč do takvog sjaja ko na stroju i kak mi je objašnjeno(onaj ko ima stroj)razlika je u tome što ja sa rukom nemrem zapuniti sve mikroskopske rupe koje se stvore čim pipneš stari sloj dali farbe ili nekaj drugo, i onda se u te rupe zadržava svaki kufer ,ti si več nabrojal, dok on na stroju dobije puno finiji,tj.glađi sloj koji ima daleko manje tih rupa pa se manje i sr... prima,prilično logično.No da nebi bilo sve lijepo,naravno da se i na takvoj površini vidi svašta samo puno manje i kak mi je rečeno(onaj koji ima stroj i to dela) samo se uzme krpica namočena u benzin i lagano se prođe po tom poliranom dijelu i opet je lijepo i sjajno.EM što je taj polirani rub ljepši dok ga ima nego da ga nema on ima i svoju praktičnu primjenu a to je kod montaže i demontaže gima nema se kaj zguliti(jer da je farba otišla bi u ku....) naravno farbana u kučnoj radinosti i to ti je to.Svakodnevno se raspitujem o raznim mogučnostima i dobivam razne informacije pa ču na kraju odlučiti konačno kak bu to uopče bilo i dali bu bilo ali nije loše malo se igrati sa svojim...........ha,ha,
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    nova suza Empty Re: nova suza

    Postaj by sju_rod 27/10/2009, 22:43

    na motor sam mislil.......kak odmah pomislite na prosto,joj,joj..... [You must be registered and logged in to see this image.]
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    nova suza Empty Re: nova suza

    Postaj by Borris 28/10/2009, 00:22

    Rudek moj dragi samo se ti igraj sa svojim.....Ali da ti velim da i taj polirani rub MORA bit polakiran sa bezbojnim lakom jer bi inače aluminij oksidiral pa bi posivil i izgubil sjaj ...A kod montaže i demontaže guma ti je ista stvar ko i kod farbanih felgi.. ak se ne pazi , bu se zgulilo....
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    nova suza Empty Re: nova suza

    Postaj by Dragec07 28/10/2009, 12:48

    Ima sad nekih polir pasta baziranih na nano tehnologiji, pa se i ručno mogu raditi čuda.
    Za stakla na autu i vizire ja sam koristion neku tekućinu iz Avstrije, mrak je.
    Prvih par kišnih dana brisače ne moram ni paliti jer već od 20-tak na sat kapljice kiše samo proklize preko šajbe.
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    nova suza Empty Re: nova suza

    Postaj by Borris 28/10/2009, 18:40

    Htjedoše li ti to reči da za nano pimplanje s nano pimpe.... treba i nano tehnologija????? [You must be registered and logged in to see this image.] Rudek ak si ovo pročital ostavi se nano prčkanja po svojem..... [You must be registered and logged in to see this image.]
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    nova suza Empty Re: nova suza

    Postaj by sju_rod 28/10/2009, 20:25

    hmmm,navodno da polirano kad se polakira požuti pa ti sad znaj,odlučit ču kad dođe vrijeme,kaj se tiče nano hmmm..........
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    nova suza Empty Re: nova suza

    Postaj by Dragec07 28/10/2009, 22:01

    Možda je nano prejednostavno, no ovo sigurno nije......


    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    nova suza Empty Re: nova suza

    Postaj by Borris 28/10/2009, 23:37

    Ovo bi si Rudek moral napravit!!!! Ak niš drugo morti bu znal kolko je sati..... [You must be registered and logged in to see this image.]
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    nova suza Empty Re: nova suza

    Postaj by sju_rod 29/10/2009, 18:46

    ne ja nego neko ko se vozi pored mene,ha,ha,ha
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    nova suza Empty Re: nova suza

    Postaj by sju_rod 31/10/2009, 20:44

    Evo da vam javim da u ponedjeljak vozim makinu na rastavljanje u Zelinu,tj.skinut če se kotači a sa njih gume,diskovi i ide na poliranje,poslije toga na farbanje,sve če biti evidentirano tak da vidite kak je to bilo,tj.kak bu to bilo i pretpostavljam za jedno tjedan dana IMAM NOVU SUZU......
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    nova suza Empty Re: nova suza

    Postaj by Borris 1/11/2009, 23:10

    I onda se veli da se nema para......
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    nova suza Empty Re: nova suza

    Postaj by sju_rod 2/11/2009, 18:59

    to sve bu koštalo 300kn,he,he.....
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    nova suza Empty Re: nova suza

    Postaj by Borris 8/11/2009, 18:02

    Rudek kaj se niš ne javljaš???? Kaj hodaš s ketačima pod rukom po Zagrebu pa nemaš vremena??? Jel se dela kaj po felgama ??? Mi smo znatiželjni !!!! [You must be registered and logged in to see this image.]

    Sponsored content


    nova suza Empty Re: nova suza

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 10/5/2024, 09:50.