Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















5 posters

    NOVA PRERADA

    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    NOVA PRERADA Empty NOVA PRERADA

    Postaj by sju_rod 5/10/2015, 22:48

    Htjel sam to držati u "tajnosti" i onda vas iznenaditi ali mg mi je pokvaril "đenje".Dakle,razmišljajuči kako da ovaj motor napravim svojim,gledal sam malo nove yamahe i videl interesantnu kombinaciju sa plavim felgama i vilicom.Ideja se rodila,rekoh sam sebi idem probat pa kaj bude,bude...........ak mi se nebu sviđalo u prolječe bum promjenil boju.I krenul sam u "projekt" danas sam rastavil kotače i počel skidati jebenu crvenu traku sa felge..........katastrofa.........probal sam sa fenom-nejde,probal sam sa nožem-nejde,probal sam sa skalpelom i uz pomoč nitra jedva sam skinul jednu stranu i odustal danas više od posla.Kak je ta traka zaljepljena to nije normalno,ko da je zavarena za felgu.Mislim da bum se jebal cijeli tijedan stim.Zakaj ta kombinacija?......neznam,jednostavno mi je palo na pamet,bumo vidli kak bu ispalo ali činjenica da ni jedan motor do sad nije ostal isti od kak sam ga kupil pa nebu ni ovaj....evo početka radova...
    [You must be registered and logged in to see this link.]

    [You must be registered and logged in to see this image.] možda i cijevi probam uredit


    [You must be registered and logged in to see this image.] evo ovak je izgledal i nebu više


    [You must be registered and logged in to see this link.]

    [You must be registered and logged in to see this image.] raskopano....


    [You must be registered and logged in to see this link.]

    [You must be registered and logged in to see this image.]tek jedna strana skinuta..........prsti u komi...............sutra nastavak...............
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    NOVA PRERADA Empty Re: NOVA PRERADA

    Postaj by sju_rod 7/10/2015, 19:15

    Vidim da nikog ne zanima pa bum nastavil sebe radi i budučih pokoljenja,kad buju za tri tisuče godina ovo čitali..........
    Joj,ide teško,izmučil sam se ko konj dok sam kotače očistil pošmirglal i još sutra da ih poljepim pa bumo vidli kak bu dalje,diskove malo sredil i nosač auspuha a i sa druge strane malo zglancal,sve u svemu puno sam vremena utrošil a malo se vidi,no ide pa bu onda došlo i kraju....evo par slikica na brzinu....
    [You must be registered and logged in to see this image.] garaža i dalje ko da je bomba pukla


    [You must be registered and logged in to see this link.]

    [You must be registered and logged in to see this image.] diskovi su super


    [You must be registered and logged in to see this link.]

    [You must be registered and logged in to see this image.]kotače još obljepiti i špric kantica u pogon


    [You must be registered and logged in to see this link.]

    [You must be registered and logged in to see this image.] evo kak izgledaju izglancano,u živo još bolje


    [You must be registered and logged in to see this link.]

    [You must be registered and logged in to see this image.] alat sa kojim se polira..........a kaj češ ????


    [You must be registered and logged in to see this image.] jedan selfi za kraj..............................................nastavak slijedi.................
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    NOVA PRERADA Empty Re: NOVA PRERADA

    Postaj by Dragec07 7/10/2015, 19:27

    sju_rod je napisao/la:


    [You must be registered and logged in to see this image.]


    NEPROCJENJIVO!!!!




    A za ostalo čekam finale, ne mogu komentirati postupak, komentirati ću rezultat......

    Ako bude sličan ovom (može ostati i Yamaha, nemam problema s tim..)

    [You must be registered and logged in to see this link.]
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    NOVA PRERADA Empty Re: NOVA PRERADA

    Postaj by sju_rod 7/10/2015, 20:22

    ha,ha...........e da,tak nekak.................
    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    NOVA PRERADA Empty Re: NOVA PRERADA

    Postaj by Brzi 7/10/2015, 22:20

    Eh ti bi sad odma komentare za trganje trakica s felgi!
      Kako ti je Gec već spomenuo čekamo (napeto) finalni rezultat. Inače uopće ne sumnjam da ishod bude sjajan!
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    NOVA PRERADA Empty Re: NOVA PRERADA

    Postaj by Dragec07 7/10/2015, 22:49

    I dobili smo i ....

    [You must be registered and logged in to see this link.]
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    NOVA PRERADA Empty Re: NOVA PRERADA

    Postaj by sju_rod 7/10/2015, 23:38

    ha,ha,ha.................eto ti pa se ti selfaj...............
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    NOVA PRERADA Empty Re: NOVA PRERADA

    Postaj by Borris 8/10/2015, 01:38

    Jebote....kaj se to dela....???? Čuda!!!
    mada moram priznat da mi je prvo pala na pamet ona poslovica da besposlen pop i jariče krsti....
    nego , buš ti to znal složit natrag na hrpu ????
    I jebote MG, kad si zadnji put bil kod okuliste ???? nema tamno plavog Suzukija ????? pa Suze su poznate po svojoj plavoj boji.....(tamnoj) a jednog si i videl neki dan ....ali da , to je bilo neki dan  a u
    međuvremenu se pojavil onaj frend židov imena na A.    tongue
    Sreča kaj pada kiša , jer neznam kak bi se inače vozil ...(mada niko nije rekel da se ide u Hlebine.....)
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    NOVA PRERADA Empty Re: NOVA PRERADA

    Postaj by sju_rod 8/10/2015, 17:56

    dal bum znal složit? e to je pitanje ako mi  posle ostanu šerafi to znači da je super složeno,jedino ak mi fale e to onda nije dobro.............ovo i nije bilo nekaj za prepametne tak da budem znal i ja to natrag složit......... tongue
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    NOVA PRERADA Empty Re: NOVA PRERADA

    Postaj by Dragec07 8/10/2015, 18:49

    E, da Hlebine. To je bio krug bez ikakvih priprema.
    Idemo na kavu oko 11:00, doma se sprema ručak u jedan, a onda pogled u nebo i ravno prema vedrini. Potrefilo se da su Hlebine.
    Ručak je naravno kasnio, pa su na pola puta padale samo isprike. MG je preživio, to je najvažnije.

    A sad nazad na temu Morao sam dodati sliku kak bi se prisjetili boja suzukija.
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    NOVA PRERADA Empty Re: NOVA PRERADA

    Postaj by sju_rod 8/10/2015, 23:22

    OBJAŠNJENJE:
    Dakle otišli ste u totalno krivom pravcu.Da objasnim;stavljajuči sve boje (koje su prisutne na netu) Yamahe Tracer na "moju kolumnu" palo mi je na pamet da bi MOŽDA mogel i ja pofarbat felge i vilicu u plavu jer je zlatna več isfurana pa ako nebu dobro u prolječe ili več kad vratim ili natrag u crnu ili u "zlatnu"i ideja se rodila kad sam pisal o toj yamahi i dok sam gledal slike pa sam tada napisal da bum možda i krenul u jednu od ponuđenih boja ali nisam htjel reči o čemu se točno radi.Tada mg iz samo njemu poznatih razloga napiše :promjenil si plavu u tamno plavu..........tak nekak.Nisam mogel vjerovati,kaj sad to on spominje??????............motori su crne,crvene,sive,bijele boje ali nigdje plave osim felgi na jednom ili dva modela,pa od kud mu sad ta plava i praktički ugrozil mi je iznenađenje jer nisam uopče htel pisati izvješča o dnevnim radovima nego kad bu sve gotovo predstavit novi motor i onda pometat slike kak se to sve radilo.Mislil sam da više nebu izenađenja jer mg "zna" u koju boju bum stavil felge.I sad još šečer na kraju spominje se Suzukijeva plava koja nema veze sa ovom Yamahinom..........ostal sam u "šoku" i jedino riješenje mi je bilo da jednostavno priznam kaj delam i to tu i tam i evidentiram.Eto lipi moji,pustite suze na miru i uživajte u foteljama gledajuči kak se hrvam sa Yamahom i njenim novim bojama na novim modelima.Mislim da je tu kombinaciju prva upotrebila Aprilija na svojim modelima sa plavim kotačima i moram reči da mi se i nije nešto poebno to sviđalo ali kak sam sad to videl na novoj Yamahi reko nek ide k vragu idem probat,kak bu to na kraju,neznam,nadam se da bu dobro a tko zna možda se i iznenadim i ja i vi..........
    [You must be registered and logged in to see this image.] pa i ne izgleda tak loše kaj ne ?
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    NOVA PRERADA Empty Re: NOVA PRERADA

    Postaj by mg750ie 9/10/2015, 09:13

    Nema tajne, 
    Suzuki ima svoju plavu boju koja je jbg takva 
    Yamaha ima svoju plavu boju koja je takva, i pazi sad
    Naš Rodney ye kupil yamahu, a prije je imal zuzuki i sad je počel pisati o yamahama kak je prije pisal o zuzukijima i sad rekel sam tj napisal kaj si promenil boju iz svjetlo plave u tamno plavu i sad velki cirkus oko toga, još bu promenil dinamovu boju u tamno tamno plavu
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    NOVA PRERADA Empty Re: NOVA PRERADA

    Postaj by Dragec07 9/10/2015, 17:33

    mg750ie je napisao/la:Nema tajne, 
    Suzuki ima svoju plavu boju koja je jbg takva 
    Yamaha ima svoju plavu boju koja je takva, i pazi sad
    Naš Rodney ye kupil yamahu, a prije je imal zuzuki i sad je počel pisati o yamahama kak je prije pisal o zuzukijima i sad rekel sam tj napisal kaj si promenil boju iz svjetlo plave u tamno plavu i sad velki cirkus oko toga, još bu promenil dinamovu boju u tamno tamno plavu



    Boje vena, boje Dinama, o jeee, o jeee, 

    pa to meni i je tamno plava boja. Obzirom da ih ja razlikujem po vašim opisima, čini mi se sasvim OK.
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    NOVA PRERADA Empty Re: NOVA PRERADA

    Postaj by sju_rod 9/10/2015, 20:27

    e neče iči...............evo preliminarne slike felgi i vilice,to je samo farba, još ide lak gore pa kak god da izgleda meni se sviđa................ali nije TAMNA...................
    [You must be registered and logged in to see this link.]

    [You must be registered and logged in to see this image.]i šerafi diskova..........


    [You must be registered and logged in to see this image.] glečte,ako je motor crni onda više paše svjetlija zbog nekog kontrasta,da je ta plava tamnija onda bi opet sve bilo tamno kak je i bilo...........bumo vidli dok sve sastavim........ali moram priznati da nisam očekival ovoliko "bure" oko toga.............ali znate kak se veli na kraju se mrtvi broje......pa pričekajmo............
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    NOVA PRERADA Empty Re: NOVA PRERADA

    Postaj by Dragec07 9/10/2015, 23:44

    To je ta poznata sportska boja, Murchielago plava. Provjeriti ću još jednom ujutro kad se probudim, ovo do sada mi se čini kao jedan san, ja sanjam budan...

    [You must be registered and logged in to see this image.]
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    NOVA PRERADA Empty Re: NOVA PRERADA

    Postaj by Dragec07 9/10/2015, 23:50

    A kaj to već nismo vidjeli u jednoj najavi kupovine suzukca???

    [You must be registered and logged in to see this link.]


    Ta je tema bila pogledana nevjerojatnih 1788 puta, a to će se nakon ovog mog posta još i udvostručiti....
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    NOVA PRERADA Empty Re: NOVA PRERADA

    Postaj by sju_rod 10/10/2015, 23:16

    bravo Gec ista Yamaha..........znači Murchielago plava..........pa normalno da mi se sviđa i još tih crnih dijelova okolo daje super sliku...........znači i moja Yamaha murchi tdm bude sigurno dobro izgledala............ah,Gec ti uvijek spasiš stvar............
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    NOVA PRERADA Empty Re: NOVA PRERADA

    Postaj by sju_rod 10/10/2015, 23:29

    evo i gotovih felgi,znači prešpricano sa bezbojnim lakom....
    [You must be registered and logged in to see this link.]

    [You must be registered and logged in to see this image.]   naravno,u živo izgleda puno bolje nego na slikama..........
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    NOVA PRERADA Empty Re: NOVA PRERADA

    Postaj by mg750ie 11/10/2015, 12:20

    Ko murjački lamborgini 😎
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    NOVA PRERADA Empty Re: NOVA PRERADA

    Postaj by sju_rod 11/10/2015, 16:13

    Evo i to je gotovo. A kad bude ljepše vrijeme onda bute vidjeli i uživo.
    [You must be registered and logged in to see this link.]
    (Powered by frubar.net)

    Sponsored content


    NOVA PRERADA Empty Re: NOVA PRERADA

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: 10/5/2024, 09:09.