Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















4 posters

    sretna nova godina

    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    sretna nova godina Empty sretna nova godina

    Postaj by sju_rod 1/1/2009, 14:54

    svima koji dođu na ovaj forum žele sve najbolje za novu 2009-u godinu Slavica i Rudi
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    sretna nova godina Empty Sretna Nova 2009-ta

    Postaj by Dragec07 1/1/2009, 22:19

    Nakon neprospavane slavljeničke noći pridružujem se čestitkamam. santa

    A kad se ceste malo osuše od ovog snijega i temepratura prijeđe u pozitivu, evo nas opet na cesti.....
    Giga
    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

    sretna nova godina Empty Re: sretna nova godina

    Postaj by Giga 3/1/2009, 13:23

    ju hu hu svako dobro svima, evo i mene danas na forumu a kad ću opet ne zna se, ovisi o tome kad bumo dobili fiksni telefon, pozdrav svima sa nove adrese cheers
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    sretna nova godina Empty Re: sretna nova godina

    Postaj by sju_rod 3/1/2009, 13:38

    ceste su suhe bar svaki drugi dan pa da te vidim prijatel,ja se vozim skoro svaki dan a ti ?
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    sretna nova godina Empty Snježna kraljica

    Postaj by Dragec07 5/1/2009, 23:42

    Ceste su suhe, ali nekako mi se ne sviđa ono što vidim na vanjskom termometru.
    Jučer sam bio na Sljemenu, naravno do Bistre automobilom, a temperatura na parkiralištu bila je -14 celzijevaca. Obučen kao medo, ipak sam se uspio dobrano smrznuti, a slično me čeka izgleda i sutra popodne.
    Motori do daljnjeg tj. sunny miruju u garaži! A i na cestama je malo manje gužve, izgleda da je pola Zagreba negdje isparilo..... magla
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    sretna nova godina Empty Re: sretna nova godina

    Postaj by Dragec07 5/1/2009, 23:48

    Giga je napisao/la:ju hu hu svako dobro svima, evo i mene danas na forumu a kad ću opet ne zna se, ovisi o tome kad bumo dobili fiksni telefon, pozdrav svima sa nove adrese cheers

    Držimo fige da to bude što brže. Malo si nam nedostajala ovdje.... kava
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    sretna nova godina Empty Re: sretna nova godina

    Postaj by sju_rod 6/1/2009, 13:45

    da vam ispričam:u subotu 03.01 vani negdje -7 oko deset sati ujutro,ja idem motorom,jer mi je kod sina auto,punici u željezaru po jebenu bravicu za nekakvu ladicu.Shop je preko puta bivše name u dubravi.Parkam se ja uguram ključeve od motora jedva u džep od jakne jer sam obučen ko medo i nakon što naravno takve bravice nema,izvadim ključeve i vidim da je ključ od kofere savinut.Lagano ga počnem ispravljati kad najednom pukne.Ti sunce žarko.Nema šanse da otvorim kofer pa uz najsočnije psovke i punici i bravici krenem prema doma bez kacige na glavi i rukavica na rukama.To je bilo nešto najstrašnije kaj mi se dogodilo,glava mi se smrznula do boli,ruke su mi bile led ledeni.Jedva sam došel do doma a htel sam nekoliko puta odustati i kad sam došel do svoje ograde,tam me je čekala punica.I dok ja drhtim i nemrem uopče govoriti ona me pita:a di ti je kapa?Skoro sam je zadavil,kao prvo kaže se kaciga ane kapa ali nisam mogel pričati pa sam samo mahnul rukom,užas.Eto naravoučenje glasi neidite punici nikam nek si ide sama.
    Mare
    Mare
    Moped
    Moped


    Registration date : 02.02.2008

    sretna nova godina Empty Re: sretna nova godina

    Postaj by Mare 12/1/2009, 15:04

    Pozdrav svimaaaa...Rudi,smijem se već par minuta zajedno s kćeri tvome postu, zamislila sam te kako se voziš bez "kape",ma tko je vidio po ovoj hllladnoććććiii se voziti na motoru i to bez obleke za glavu.
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    sretna nova godina Empty Re: sretna nova godina

    Postaj by sju_rod 12/1/2009, 23:09

    ajd drago mi je da se konaćno neko javi i još ktome ti pa što ćeš ljepše.Da draga moja Mare tak ti je to bilo,smrznuo sam se totalno,ali šta ćeš takav je život nas bajkera.Pozdrav tebi i kčerćici i naravno velikom poglavici Dragecu koji sjedi.Dajte da se vidimo malo.
    Giga
    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

    sretna nova godina Empty Re: sretna nova godina

    Postaj by Giga 13/1/2009, 10:32

    Rudek imaš čistu peticu za priču, živila tvoja punica. Mogel si se doći k nama zgrijati kad si već bil tak blizu. Je mogli bi se i videti da tebi nije furt zima. Ajde se dogovorimo pa odemo jednu večer do čarobnjaka, a mogli bi doć i k nama da vidite kak smo se smjestili na novoj adresili. Dragec i Marička, a kaj vi čekate, pa doletite malo.
    Mare
    Mare
    Moped
    Moped


    Registration date : 02.02.2008

    sretna nova godina Empty Re: sretna nova godina

    Postaj by Mare 13/1/2009, 12:06

    Da vam sad napišem i ja kako uživam u "zimskim radostima"ali danima a ne kao Rudi jedan dan. Ja u petak (prošli) na -10 odem oprati auto(ono,sam svoj majstor).Navečer hoću doma,nema šanse,mažem ga,gladim tepam...i nekako se zadnja vrata otvore i ja ovako "sitna"uđem nekako.Dođem doma..opet nemogu izaći,sjedim u autu pola sata,grijem ga i nekako izađem.Namažem ja gumice,cijela vrata svim kozmetičkim sredstvima,i mislim sutra će biti bolje...ma vraga...svaki dan ulazim i izlazim na zadnja vrata,kunem pranje na -10(plavuša). Moj poglavica kaže da će do proljeća biti ok,taman kad se motori izvuku iz garaže.Sva sreća pa je vidio što se meni dogodilo pa on neće prati svoj auto,tako da ćemo doletiti do vas Giga da vidimo gdje ste se smjestili i da vidimo ostatak ekipe. Puuusa svima.
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    sretna nova godina Empty Smijem se do suza

    Postaj by Dragec07 13/1/2009, 15:15

    Nije me bilo dugo na stranicama, stisli su me neki poslovi, ali evo me nazad u pravo vrijeme.

    Od Rudijevog teksta još se uvijek smijem. Al čitajući još jednom nikako da otkrijem kaj je pak punica za sve kriva. A da ne spominjem kako i stara poslovica kaže "kapa" glavu čuva.... I Rudi, kaj nisi svratio po rezervnu kapu na Srednjake. Jest da je malo dalje i nije sasvim usput ali bih ti ja posudio i profesionalne zimske rukavice do pola lakta.
    A hvala i na prekrasnom MMS-u sa slikicom na kojoj vidim i Maru i motore i sebe u nekoj ljetnoj obleki (s plaže u Crikvi, hahaha!!!). Odmah sam se na Žumberku zgrijal. Dobro, možda je i onaj njihov poznati cviček nekaj pomogel.

    Da na -10 ne peru automobile samo plavushe možete se svi uvjeriti ako prođete pored neke od samoposluga praona. Ljudi čekaju u redu. A poslije će čekati pred vratima auta. Bar neki.
    A ja ću se boje golfa prisjetiti tek nakon prve kiše ili na proljeće.

    I prisjetih se još kako je nepravedno to sa motorima koji spavaju u toploj (+13) garaži. I golf je vani na parkiralištu. Pa kad krenem ujutro na posao grijanje mi proradi tek u VIPnetovom kafiću na Žitnjaku.

    Od kada su trgovine zatvorene nedjeljom, ja sad u kupovinu idem preko tjedna. Zadnji put sam bio prošle godine. A znam jednu Bilu na Branimirovoj, a to mi se sve nekako čini usput. E sad, kad bi još netko predložio koji dan, odmah bih popio pivu. Mislim taj dan bih je popio.. cheers . Možda i dvije... Embarassed Embarassed

    A sad odoh još malo raditi... Sleep Sleep
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    sretna nova godina Empty Re: sretna nova godina

    Postaj by sju_rod 15/1/2009, 22:08

    bravo ljudi,ta aktivnost mi se sviđa.Kaj se tiće gigabera slažem se da ih dođemo malo zaje... a nakoncu nismo ih dugo vidli (možda su kaj smršavili zajedno) pa ako tko ima kakvu ideju kad i zašto nama sve odgovara.Bilježimo se sa štovanjem.

    Sponsored content


    sretna nova godina Empty Re: sretna nova godina

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 10/5/2024, 10:36.