Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















4 posters

    NOVI TUTAČ

    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    NOVI TUTAČ Empty NOVI TUTAČ

    Postaj by sju_rod 21/11/2016, 23:05

    Sorry folks kaj vam nisam več rekel ali nikak da se skuliram...................zbog pomanjkanja love (ovo je stvarno iznenađenje) moral sam stavit 407 u oglas da prodajem ili mijenjam za drugi i još love.................došel je tip sa cliom i još love i napravili smo menjavelu...............nikak da ga slikam i metnem na kipec ali bum,obečavam..................bilo je tipova u mom poslovnom društvu koji su rekli da prodam motor ali su mi istog trena u očima vidli vatru i pakao pa su odustali od takvih nebuloznih ideja....................bude uskoro par slika mog trkačeg Clia...............ha,ha,ha............
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    NOVI TUTAČ Empty Re: NOVI TUTAČ

    Postaj by sju_rod 22/11/2016, 16:53

    evo i par slikica....
    [You must be registered and logged in to see this link.]

    sad su gore 14 colne čelične felge sa zimskim gumama a u garage 15 colne alu felge sa ljetnim gumama(hmmm,malo preširokim)......sve u svemu; kantica........naspram 407 je baš kantica......
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    NOVI TUTAČ Empty Re: NOVI TUTAČ

    Postaj by mg750ie 22/11/2016, 18:24

    Diler😷
    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    NOVI TUTAČ Empty Re: NOVI TUTAČ

    Postaj by Brzi 22/11/2016, 22:47

    O, izgleda da se bivši gazda lijepo peljal po zavojima! 

    Koja ergela je pod haubom?
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    NOVI TUTAČ Empty Re: NOVI TUTAČ

    Postaj by sju_rod 22/11/2016, 22:55

    ha,ha,ha............ovaj Branko me bu u grob spremil............ha,ha,ha.........diler..........joj umreču.....
    ma to ti je 1,5 dci motor sa 82 konja plus onaj koji vozi..............ide ko metak ali fali mu udobnosti tj,tak se meni čini nakon lađe od 407.........
    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    NOVI TUTAČ Empty Re: NOVI TUTAČ

    Postaj by Brzi 23/11/2016, 20:45

    A Šta ti našo uspoređivat! Naravno da nije lađa ko 407! 

    Ja sam još bil dečec kada sam došao do zaključka da je sve ispod 4,5 metra duljine samo nužno zlo - nikako auto!!!
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    NOVI TUTAČ Empty Re: NOVI TUTAČ

    Postaj by sju_rod 23/11/2016, 22:10

    pa dobro nemoj sad pretjerivat.....ima i te kakvih auta manjih ali razliku u njima kužiš tek kad iz jednog pređeš u drugi........
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    NOVI TUTAČ Empty Re: NOVI TUTAČ

    Postaj by Borris 24/11/2016, 00:56

    meni se vidi da klijaču fale i dvoja vrata osim udobnosti....kak buš sad mamu vozil ak ju nisi mogel s pežojom ????
    a o tom kaj je dizel , neču..........
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    NOVI TUTAČ Empty Re: NOVI TUTAČ

    Postaj by sju_rod 24/11/2016, 16:07

    majčice mi nema več skoro mjesec dana jer je u domu pa mi više "netreba" auto sa četvera vrata a kakav je motor mi uopče nije bitno,znači pošto je auto bil u oglasu za prodaju ili zamjena plus lova ja tu više i nisam mogel posebno birati jer mi je trebala lova,dakle s čim god da je došel i sa bilo kakvim motorom nije mi bilo bitno (uglavnom) nego samo lova i tu je cijeli problem,ako je problem............u igri je još bila mazda 6 ali frajer nije imal svu lovu i rekel je da ga još malo pričekam,rekel sam da neču i ako mi dođe neko drugi ja prodajem jer mi treba lova i da toga nema ja 407 ne bi prodal nikad,osim da kupujem još bolje...........a nudili su mi još i smarta,pa opel corsu dizel pa sam odbil a onda je došel taj tip a banka je izgubila strpljenje,elektra također i onda sam prodal i to je to.......na žalost................a da sam kojim slučajem prodal za keš u igri bi bili jedan Ford Mondeo 2.0 ghija oprema neregistriran za samo 15 000 kuna,onda Peugeot 307 CC regan cijelu godinu za 20 000 kuna i jedan Megan sedan za 18 000 kuna i sigurno bi uzel jedan od ta tri...........najviše mi se sviđal 307 CC jer je bil regan i motor 2.0 benzinac sa 135 konja i najvjerovatnije bi ga uzel a ako bi glava prevladala onda bi uzel mondea ali je pitanje kolko još trebam uložit jer je dugo stajal neregan jer je bivši vlasnik umro i to su nasljedili drugi ali ga nisu regali...............no kaj je tu je,bit če auti još u mom životu,sigurno.......
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    NOVI TUTAČ Empty Re: NOVI TUTAČ

    Postaj by mg750ie 24/11/2016, 21:16

    kaj te boli k., glavno da si postigel kaj si štel, voziš se s decilitrima nafte, za tebe i slavujćeka sasvim dost, ja da kupujem novi tutač, kupil bi nekaj u toj klasi, clio, corsu, fiestu,tipo, punto itd... Cool
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    NOVI TUTAČ Empty Re: NOVI TUTAČ

    Postaj by sju_rod 24/11/2016, 22:06

    točno tak....dobro zboriš........... cheers

    Sponsored content


    NOVI TUTAČ Empty Re: NOVI TUTAČ

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 10/5/2024, 10:13.