Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















3 posters

    AAA....opet "NOVI"......

    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    AAA....opet "NOVI"...... Empty AAA....opet "NOVI"......

    Postaj by sju_rod 22/8/2018, 18:55

    uopče neznam od kud da počnem....ali interesantno je.....dakle prije mjesec dana odlučim ja dat mazdu u oglas da je prodajem ili mjenjam za neki veči auto i stavim u oglas 3500 eura a za keš 3000 eura i prođe mjesec  a da me nitko nije nazval, zašto sam je uopče stavil zato što je trošila  preko deset litri benzina i litru ulja na 1000 km....da nakon dvije tisuče pređenih kilometa
    ra idem kontrolirat ulje a ono...nema ga.....natočim jednu litru a ono niš na štangici,odem po još jednu litru i tek tada se popelo do minimuma i tak sam odlučil ju odjebat.Usput  gledam svaki dan oglase i prošlu srijedu vidim fenomenalnog superba 2003 1,9 tdi sa 220000 km za 2200 eura,očito frajeru gori i stavil je malu cijenu,to je bilo u srijedu na večer i ja na brzinu promjenim oglas tj.stavim cijenu 2400 za keš sad odmah i to važi do subote,poslije više ne.Sutradan oko podne me zove tip i pita jel može doći vidjet mazdu,naravno velim i evo ti njega za nekih dvadeset minuta i nakon pregleda kupi on auto.Jedva sam čekal da ode da nazom tipa sa škodom i kad se to dogodilo tražim ja oglas i nema ga više,tražim ponovo i ponovo i jebiga nema ga....možete si misliti kaj mi je Slavica rekla.Mene nitko niti ne nazove mjesec dana a škoda prodana prek noći.
    I kaj sad,tražil sam nekaj drugo za te novce i naravno to je izuzetno teško jer za tih 2400 eura je samo smeče.Ovom frajeru sam još u četvrtak ponudil 17000 kuna za Mondeo za koji je tražil 22600 kuna tj.3000 eurai on mi tek u nedelju veli da pristaje ja ga odem pogledati i nakon pregleda mu skinem još 1000 kuna i frajer pristane.I evo tak vam u kratko ide priča.Pogledal sam desetak auti,od audija a4,lagune,megana nekoliko njih,audija a6 i sve je to bilo sa ogromnim nedostacima i na kraju došao je mondeo ni kriv ni dužan u biti on je slučajno došel....no dobro,radi se o Ford Mondeu 2,0 TDCI sa 130 ks,god 2004 sa 230000 km....[You must be registered and logged in to see this link.]

    (Powered by frubar.net)
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    AAA....opet "NOVI"...... Empty Re: AAA....opet "NOVI"......

    Postaj by Borris 23/8/2018, 00:19

    Došla cica na kolica........ford......valjda buš zadovoljan. dobro zgleda , samo da mu nije skidana kilometraža....i šteta kaj nije s petim vratima . koja je oprema ???? jer je cjena više nego dobra !
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    AAA....opet "NOVI"...... Empty Re: AAA....opet "NOVI"......

    Postaj by sju_rod 23/8/2018, 22:18

    da i ja bi rađe da je s petim vratima ali ježi ga....koja oprema??? pa to je malo čudno,na staklu ima otisak od ghie ali očito nije ghia,ima sva četiri prozora na struju,automatsku klimu  i radio sa navigacijom koju treba valjda instalirati a nemam cd-a a frajer veli nek ga kupim....nema putni komp što mi je čudno  i nema grijanje siceva što bi u ghia opremi trebal imat tak da mi se čini da je to obični model sa umetnutim radiom sa navigacijom.
    Auto ide lijepo,povuče ko lud,130 konja je ipak respektabilno,udoban i brz šta češ više ali bumo vidli dok se počnem malo bolje vozit,to što sam sad napravil đir vjerovatno ne daje pravu sliku.....jebiga za 2100 eura i više nego dobro,ne žalim se....
    [You must be registered and logged in to see this link.]

    (Powered by frubar.net)
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    AAA....opet "NOVI"...... Empty Re: AAA....opet "NOVI"......

    Postaj by Borris 23/8/2018, 23:05

    ili je titanium ili ghija po opremi.....jer ima kožu volana , rihtanje lumbalnog djela , aut klimu.....grijanje siceva nije standardna oprema nego doplata u svim verzijama....i vidim da radio nije original ( orig je sony ) možda doplata ili je tip menjal ???? malo je čudno kaj nema komp ???? ali pitaj boga za koje je tržište....inače iznutra mi zgleda jako uščuvano....ak je sve ok onda si prošel jaaaakkkooo dobro !
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    AAA....opet "NOVI"...... Empty Re: AAA....opet "NOVI"......

    Postaj by sju_rod 23/8/2018, 23:41

    kaj se tiče radija i bolje da nije sony jer je sony bil u mazdi i mogel sam slušati cd-e samo originale a ovaj reprocudira sve živo tak da hvala bogu da nije sony mada mi je čudno da bi u njemačkom autu bil japanski radio ali ježi ga ne kužim se,da malo mi fali putni pa mi nije jasno da u takvom autu neznaš "kolko troši" ha,ha,ha....a možda i ima ali još nisam našel.....bu sve po malo......
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    AAA....opet "NOVI"...... Empty Re: AAA....opet "NOVI"......

    Postaj by Borris 24/8/2018, 21:32

    Ispravak netočnog navoda :
      1. sigurno nije ghija....
      2. izgleda da su u neke serije uz doplatu ugrađivali blaupunkt sa navigacijom....znači da je original...i može bit i niži nivo opreme tak da vjerojatno nije niš kemijano !

    uglavnom uživaj !
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    AAA....opet "NOVI"...... Empty Re: AAA....opet "NOVI"......

    Postaj by Borris 24/8/2018, 21:38

    I da....komp bi ti trebal biti onaj prozorčić na obrtomjeru...i trebali bi ga imat svi bez obzira na nivo opreme , jedino o nivou ovisi kolko podataka pokazuje.....
    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    AAA....opet "NOVI"...... Empty Re: AAA....opet "NOVI"......

    Postaj by Brzi 25/8/2018, 15:29

    Dobra kolica! Tu liniju, samo karavana je imao yzzi pa ti on možda može nekaj više reći. Istina on baš nije previše bio sretan ali to se svakome może dogodit bez obzira na marku vozila  

    Uglavnom sretno i guštaj! U cijeloj priči na ipak najvažnije da si ti zadovoljan
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    AAA....opet "NOVI"...... Empty Re: AAA....opet "NOVI"......

    Postaj by sju_rod 26/8/2018, 17:28

    sve u svemu sam zadovoljan,auto jako lijepo ide i može se ga voziti 90 km sa 1500 okretaja,za ne povjerovat a onda dat gas i on povuče ko lud,jedino mu šesta brzina uopče ne treba jer po gradu je totalno neiskoristiva,jednostavno je višak,vjerovatno na otvorenom i to poslije 150 treba šesta ovo ispod se samo guši.....no bolje imati nego nemati, mada ne koristi ali važno da je tu...i ponovno sam sve spostiskal i stvarno nema putni komp što me iznenađuje za takav auto ali čega nema ni ne treba pa .....još treba neke sitnice i auto bu ko novi...npr.nema poklopac motora a za polovni me traže 150 kuna,tak da za sad to i nije tak važno....pa idemo po redu po značaju.... Laughing
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    AAA....opet "NOVI"...... Empty Re: AAA....opet "NOVI"......

    Postaj by Borris 26/8/2018, 21:03

    dal se prozor na obrtomjeru osvjetli kad daš kontakt ??? ako ne , možda je neko zvadil osigurač od kompa jer je javljal ili pokazival nekaj kaj kupac nesme videt ???? to si svakak provjeri !
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    AAA....opet "NOVI"...... Empty Re: AAA....opet "NOVI"......

    Postaj by sju_rod 27/8/2018, 18:40

    ne definitivno nema komp,frend koji ima mondea iz 2005 i trend opremu(nema šestu brzinu,nema sva četiri prozora na struju,nema navigacije i NEMA putni kompjuter) veli da se putni komp počel ugrađivat u sve modele tek od 2006 godine a da ova moja oprema bi trebala biti ghia.....evo ti slike prozorčiča i jednog i drugog pod kontaktom i radio kad ga upalim i kad ga ugasim....
    [You must be registered and logged in to see this link.]

    (Powered by frubar.net)
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    AAA....opet "NOVI"...... Empty Re: AAA....opet "NOVI"......

    Postaj by Borris 27/8/2018, 21:30

    ovak : šestu brzinu ima samo jači motor od 130 ks , a pet brzina ima slabiji od 115 ks....
    sigurno nije ghija oprema jer nema djelove interijera od lažnog drveta ( to ima obavezno ghija )
    s obzirom da na "kompu" pokazuje samo temperaturu vjerojatno je osnovna oprema sa nadoplatama-sva četri prozora na struju , lumbalno podešavanje sica , koža volana te navigacija kaj sam ti rekel da neke serije su tvornički uz nadoplatu ugrađivali blaupunkt ....ne razbijaj glavu , ima dost opreme , dobro ide, uščuvan je .....vozi i uživaj !







    samo mi nije jasno kak si ga tak jeftino našel.....
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    AAA....opet "NOVI"...... Empty Re: AAA....opet "NOVI"......

    Postaj by sju_rod 28/8/2018, 20:46

    ha,ha,ha.....valjda i ja mogu imat malo sreče.....ma da u pravu si što se tiče opreme,kakva je takva je,najvažnije je tu a to je automatska klima (mada i nije najvažnije bog da je ima) prozori na struju ma važno je da ide.....a možda je bil jeftiniji i iz razloga kaj je limuzina i nema peta vrata.....mada se mora uzeti u obzir i njegovo "objašnjenje"...da je izgubil vozačku i više mu ne treba auto (ima žena drugi) pa da je uglavnom pol godine na moru(valjda tam nekaj prodaje) i opet mu ne treba auto i na koncu ....ne treba mu auto,he,he....sve u svemu njemu ne treba a meni dobro došel,da,zaboravil sam reči da mu je stajal par mjeseci u oglasu i očito mu se niko nije javljal a ostavil je cijenu od 3000 eura i onda kad sam mu ja ponudil 17000 kuna vjerovatno je pristal jer mu je više dopizdilo i onda kad je več mislil da je prodal skinul sam mu još tisuči zbog guma i vjerovatno me nije htel izgubiti pa je i na to pristal i tak je fordaljka promjenila vlasnika....jučer je i na moje ime i to me koštalo 1080 kuna tak da je sad MOOOOOJ i to na pismeno....i da,vozim i uživam......
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    AAA....opet "NOVI"...... Empty Re: AAA....opet "NOVI"......

    Postaj by Borris 13/9/2018, 20:33

    i kaj sad ????? nema niš novog ???? il se samo voziš pa nemaš vremena ???
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    AAA....opet "NOVI"...... Empty Re: AAA....opet "NOVI"......

    Postaj by sju_rod 14/9/2018, 21:06

    ha,ha,ha....ma ne vozim se (sa autom)....vozim se sa motorom (uvijek)....auto ima prednost samo dok kiša pada a sad ne pada paaaaa....ali nisam baš sjedil skrštenih ruku....dok čekam da mi se sin smiluje i završi film do kraja (treba još izabrati scene koje smo fulali i gdje se smijemo) istina to nejde na you tube nego goli film ali ipak GA ČEKAM....ima preveč posla za novce pa ja besplatni čekam neku rupu....ali kao što sam rekel nisam bil baš besposlen pa sam sredil felge sad su unutra crne a izvana srebrne,lijepo izgleda,sredil sam retrovizore kojima je tu i tam falilo laka ja sam ih pofarbal i zlakiral,brisače sam pofarbal....ma radil sam od prošlog petka do jučer po autu.....aj sutra bum ga snimil pa da vam pokažem razliku....tak da sam ipak malo radil a vozikam se s motorom ol d tajm.... Laughing
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    AAA....opet "NOVI"...... Empty Re: AAA....opet "NOVI"......

    Postaj by sju_rod 16/9/2018, 11:31

    i evo sad par slika po "novom"
    [You must be registered and logged in to see this image.]   OVAK JE BILO


    [You must be registered and logged in to see this image.]  A OVAK JE SAD.............VIDI SE RAZLIKA,he,he


    [You must be registered and logged in to see this link.]

    [You must be registered and logged in to see this image.]  i ovo malo ukrašavanje guma nije tak loše,jest da nije goodyear ili dunlop ali lijepo je za vidjet....barem meni....


    (Powered by frubar.net)
    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    AAA....opet "NOVI"...... Empty Re: AAA....opet "NOVI"......

    Postaj by Brzi 16/9/2018, 20:35

    A baš sam htjeo reć da nije neka marka za naglašavat  Laughing Laughing Laughing
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    AAA....opet "NOVI"...... Empty Re: AAA....opet "NOVI"......

    Postaj by sju_rod 16/9/2018, 22:31

    ma da al ježi ga,htel sam to napravit i napravil sam.....
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    AAA....opet "NOVI"...... Empty Re: AAA....opet "NOVI"......

    Postaj by Borris 17/9/2018, 00:06

    kak bi se reklo......besposlen pop i jariće krsti......
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    AAA....opet "NOVI"...... Empty Re: AAA....opet "NOVI"......

    Postaj by sju_rod 17/9/2018, 21:40

    tak nekak..... Wink

    Sponsored content


    AAA....opet "NOVI"...... Empty Re: AAA....opet "NOVI"......

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 10/5/2024, 12:46.