Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















5 posters

    Novi forum KKK

    D@DO
    D@DO
    Roler
    Roler


    Registration date : 17.06.2009

    Novi forum KKK Empty Novi forum KKK

    Postaj by D@DO 9/3/2011, 03:35

    Eto dragi ljudi.. da ne duljim puno.. nije me bilo ovdje neko vrijeme jer sam bio zauzet prosvjedima branitelja, organizacijom Kawasaki KLE - International Meeting in Alps koji se sprema prvi tjedan u 6. mjesecu, a najveće opterećenje mi je bio zadnjih dana prilikom podizamja novog foruma u Gradu, a i bogami dosta široko u svim smjerovima..

    Znaći pokrenuli smo novi KKK forum ili ti ga vožnju, druženje, pijaću.. pa opet to sve istim redom iz početka.. dok god netko more na nogama biti.

    Kak si vi ne bi mam pomislili kak smo mi neki luftbrenzeri koji se samo bacve i flaše držijiu.. ne mora vas biti strah. Mi smo svi jedni dobri ljud, izrazitih moralnih vrednota i pošto smo na neki naćin uvidjeli da nam na forumu od Adventurera opstanka skoro pa i nema.. došlo je do laganog razmimoilaženja među nekima od nas i zbog toga što je opet neko napravil ili rekel nekaj. E pa stoga smo skupili lovicu, u ponedjeljak pokrenuli server i od danas je ta stvarčica za stalno u funkciji. Normalno, vjerojatno će biti još neko sitnog dorađivanja, šminkanja i blablabla, ali već i ovako je u punom pogonu.

    Dakle da vam predstavim.. http://www.kle-croatia.com
    gdje ste svi vi ljudi (a gospođe pogotovo) dobrih srca i duša, a uvijek spremni na zezanciju kao i na pokoju rundu koju bu Dragec platil.. dobro nam došli, a mi vas s nestrpljenjem očekujemo.

    Eto dragi ljudi, ja sam svoje zbavil, a na vama je odluka hočete li nam se pridružiti i na tom našem novom forumu pod geslom Kawasaki KLE stil života za sve dobre ljude. Mislim da znate o ćemu brbljam, a ako netko slučajno ne zna, ja bum mu sve fino natanane objasnil uz porciju ćvapa i neku prigodnu tekućinu.

    Još jednom vas pozdravljam i očekujemo vas kod nas, bez obzira koje dvotočkaše pelate med nogama ili uopće ne pelate.

    Bokkk!


    Zadnja promjena: Dragec07; 17/3/2011, 18:21; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : Mislim da smo ovoj obavijesti dali dovoljno prostora i vremena kao "Važna obavijest", pa joj vraćam status u "Normalne teme". Svima koji smo i u KKK ekipi želim sve najbolje)
    lavica
    lavica
    Moped
    Moped


    Registration date : 07.02.2008

    Novi forum KKK Empty Re: Novi forum KKK

    Postaj by lavica 9/3/2011, 07:55

    Bravo za novi forum i nek dugo živi. cheers
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    Novi forum KKK Empty Re: Novi forum KKK

    Postaj by mg750ie 9/3/2011, 10:11

    čestitam na ambicioznom i društveno odgovornom potezu, uvjem mi je drago vidjeti dobre i drage ljude na hrpi
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    Novi forum KKK Empty Re: Novi forum KKK

    Postaj by Borris 9/3/2011, 16:46

    Evo zakaj ste se povukli u ilegalu.......Svaka čast ! Mislim da bu dost KKK istomišljenika.....
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Novi forum KKK Empty Re: Novi forum KKK

    Postaj by Dragec07 10/3/2011, 00:29

    Naravno da možete računati na još jednog sigurnog redovnog posjetitelja foruma, i želim vam svima puno uspjeha, naravno i uz našu pomoć i podršku (ovo se ne odnosi samo na klopu i tekućine!!!!).

    Još nisam stigao prošvrljati po forumu, ali obećavam da ću to svakako napraviti u najskorije vrijeme kad me normabeli malo popuste.....
    D@DO
    D@DO
    Roler
    Roler


    Registration date : 17.06.2009

    Novi forum KKK Empty Re: Novi forum KKK

    Postaj by D@DO 10/3/2011, 01:01

    Dragec07 je napisao/la:Naravno da možete računati na još jednog sigurnog redovnog posjetitelja foruma, i želim vam svima puno uspjeha, naravno i uz našu pomoć i podršku (ovo se ne odnosi samo na klopu i tekućine!!!!).

    A kak znaš da je nama najdraža podrška upravo u ovome kaj si navel u zagradi!? Laughing
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Novi forum KKK Empty Re: Novi forum KKK

    Postaj by Dragec07 17/3/2011, 18:25

    Išijas je na izmaku, a ja sve bolje i bolje, pa ću vam se uskoro pridružiti i u onom kaj sam naveo u zagradi..... Novi forum KKK 690206

    Sponsored content


    Novi forum KKK Empty Re: Novi forum KKK

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 12/5/2024, 17:36.