Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















5 posters

    Novi Grad (Bosanski novi) 22, 23 i 24. srpanj - Una

    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Novi Grad (Bosanski novi) 22, 23 i 24. srpanj - Una Empty Novi Grad (Bosanski novi) 22, 23 i 24. srpanj - Una

    Postaj by Dragec07 16/7/2011, 18:58

    Evo prenosim Nidinu poruku-poziv u cijelosti, pa da čujem vaše mišljenje:

    Nido (Annamotori) piše:
    dragi prijatelji...evo malo smo se privikli na ove nase vrucine pa da vam se javim na cas...
    vec sam najavio vas dolazak kod nas na unu pa cemo organizirati djir motorima i rafting na uni a sevdaha nece faliti..
    .kod nas mjesec ramazana pocinje od prvog augusta pa bi bilo dobro da to ostavimo za taj osmi mjesec iz razloga sto sva desavanja,od svadbi do svakojaki festi,su strpana prije ramazana i ljudi su prezauzeti sa poslovima...od prvog kolovoza su svi slobodni hehee....

    druga stvar,jel vam poznat mk custrom riders iz novog,,to je sem i ekipa,,svi su ok i prave drugi party pored une 22-23 ovog mjeseca...mislim da ,ako niste nista za taj vikend planirali,bi bilo super da dodjete..ja i amela bi vas docekali i smjestili u motel....

    sobe su velike,moze 4-5 osoba da se smjesti...ako rezervirate 2 sobe moze se cijela ekipa smjestiti...po osobi je 10€ sa doruckom..haj neka vam ostane otvoren datum pa mi samo javite u ovaj koji dan ako stizete da mogu na vrijeme rezervisati smjestaj....ja i amela idemo sutra do sarajeva kod davora i ekipe iz red devils-a...onako cisto u posjetu pa cemo na more sa dicom do tog susreta u novom..

    uglavnom nam je internet dostupan a i tel. a obavezno vas zovemo u sl. sedmici....javite se u vezi ovog mog prijedloga sta ste

    odlucili....pozzz cijeloj ekipi od moto house annamotors cazin b&h


    Djeluje obečavajuće!
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    Novi Grad (Bosanski novi) 22, 23 i 24. srpanj - Una Empty Re: Novi Grad (Bosanski novi) 22, 23 i 24. srpanj - Una

    Postaj by mg750ie 16/7/2011, 22:25

    na ovaj susret se spremam od lani, kad ste napričali bajkovite priče oko njega, izgleda da mi se subota preklapa, još neznam definitvno kaj budem odabral, a možda jedno i drugo pa bi onda došao u subotu navečer. bumo vidli8)
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Novi Grad (Bosanski novi) 22, 23 i 24. srpanj - Una Empty Re: Novi Grad (Bosanski novi) 22, 23 i 24. srpanj - Una

    Postaj by Dragec07 17/7/2011, 00:10

    ej mg, to nije susret na Sedri, već jedan pripremni za zajedničko druženje u kolovozu! za sedru, to bi mogli prepričati samo uz radler.
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    Novi Grad (Bosanski novi) 22, 23 i 24. srpanj - Una Empty Re: Novi Grad (Bosanski novi) 22, 23 i 24. srpanj - Una

    Postaj by mg750ie 17/7/2011, 16:25

    Dragec07 je napisao/la:ej mg, to nije susret na Sedri, već jedan pripremni za zajedničko druženje u kolovozu! za sedru, to bi mogli prepričati samo uz radler.
    mam mi je lakše pri duši, za ovaj roštilj/čobanac 23 se spremamo (Ana i ja), već mjesec i pol, pa .......Cool
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    Novi Grad (Bosanski novi) 22, 23 i 24. srpanj - Una Empty Re: Novi Grad (Bosanski novi) 22, 23 i 24. srpanj - Una

    Postaj by mg750ie 17/7/2011, 16:31

    skoro sam previdil, kad je piva? king
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Novi Grad (Bosanski novi) 22, 23 i 24. srpanj - Una Empty Re: Novi Grad (Bosanski novi) 22, 23 i 24. srpanj - Una

    Postaj by Dragec07 18/7/2011, 13:39

    Una je uobičajena priča (sjetim se prošle godine), pa definitivno povlačim prijedlog (sa ovog foruma).

    Prognoz vremena svakako ide tome u prilog.
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    Novi Grad (Bosanski novi) 22, 23 i 24. srpanj - Una Empty Re: Novi Grad (Bosanski novi) 22, 23 i 24. srpanj - Una

    Postaj by mg750ie 18/7/2011, 16:15

    kaj si odustal i od pive? Question
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    Novi Grad (Bosanski novi) 22, 23 i 24. srpanj - Una Empty Re: Novi Grad (Bosanski novi) 22, 23 i 24. srpanj - Una

    Postaj by Borris 19/7/2011, 11:42

    Moram priznati da meni puno tog nije jasno.....Prvo mi nije jasno komu je Nido najavil naš dolazak ??? kad se zna razvoj događaja na Sedri ! Da se možemo dogovorit za susret sa Nidom , to stoji ali očigledno otpada moto susret na Sedri ! (pošto to više nema veze sa Nidom). Drugo , ne shvačam tvoj post da povlačiš svoj predlog ! Koji predlog ????? Kolko ja shvačam ti si samo prenio Nidin post....I ne vidim kakve to veze ima sa prošlogodišnjim dogovorom za susret na Sedri ????? I da , znamo kak je to završilo......I ona opaska : sa ovog foruma ? Ni to mi baš nije jasno....ili možda je......ali ne želim mislit da mi je jasno.....Pretpostavljam da te nesporazume u komunikaciji možemo lagano rješit na nekakvoj cugi pa predlažem nekakvu cugu u četvrtak oko 20h na Kozjaku tam kog kazališta Žar ptica .......ili negde drugde.....ako ko ima kakav predlog.....
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    Novi Grad (Bosanski novi) 22, 23 i 24. srpanj - Una Empty Re: Novi Grad (Bosanski novi) 22, 23 i 24. srpanj - Una

    Postaj by mg750ie 19/7/2011, 12:59

    ja sam za, samo se treba locirati i indetificirati i ispiti8)
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Novi Grad (Bosanski novi) 22, 23 i 24. srpanj - Una Empty Re: Novi Grad (Bosanski novi) 22, 23 i 24. srpanj - Una

    Postaj by Dragec07 19/7/2011, 14:25

    Kroko je imao još bolji komentar na moje kopiranje Nidoovog privatnog posta: izgleda da ga je pisao nakon gajbe nelimunske pivice.

    Ali nije znao za rješenje. Uzmeš gajbu pive i ti i polako pijuckaš i čitaš post ispočetka. I tak dok ne dođu u isti ravnopravni položaj pisac i čitač.

    Pa sam ja Nidin post sasvi dobro shvatio:

    - ove godine on ne sudjeluje u organizaciji moto susreta na Sedri, pa ni većinu od nas taj susret baš ne zanima previše i nije više kao prijedlog za zajedničko druženje,
    - u zamjenu predlaže organizaciju posebnog druženja tijekom kolovoza, javiti će kad,
    - i dok čekamo na to druženje predlaže da navratimo na moto susret u Novi Grad, gdje mu frendovi organiziraju svoj moto susret ovaj vikend. I taj prijedlog nakon uvida u vremensku situaciju meni ne odgovara pa će sigurno proći bez mene.


    Kako je Dado razgovarao s Nidom oko organizacije zajedničkog druženja, nema smisla da sad vodimo istu temu na dva foruma. Kad se sve dogovori dovoljno će biti izaći s tim prijedlogom, pa sam zato i napisao da povlačim temu s ovog foruma.

    A prijedlog za pivce, zar je uopće bilo za sumnjati, već je prihvaćen. Tko prvo dođe, zna se.... bira najhladnije....


    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Novi Grad (Bosanski novi) 22, 23 i 24. srpanj - Una Empty Re: Novi Grad (Bosanski novi) 22, 23 i 24. srpanj - Una

    Postaj by sju_rod 19/7/2011, 17:51

    slažem se za cugu u četrvrtak bilo gdje i iskreno jedva čekam,stvarno mi falite.........FALITEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.......
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    Novi Grad (Bosanski novi) 22, 23 i 24. srpanj - Una Empty Re: Novi Grad (Bosanski novi) 22, 23 i 24. srpanj - Una

    Postaj by Borris 19/7/2011, 18:01

    Za Rudu i MGa .....adresa je ŠRD Kozjak , Bijenička cesta 97.
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    Novi Grad (Bosanski novi) 22, 23 i 24. srpanj - Una Empty Re: Novi Grad (Bosanski novi) 22, 23 i 24. srpanj - Una

    Postaj by mg750ie 19/7/2011, 21:01

    za nekadašnje partizane i borce je DOM Otokar Keršovani, Boris za tvoju info nekad sam išel u OŠ Kozjak a stanoval na Fratrovcu Cool , ali svakako fala na info Laughing
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Novi Grad (Bosanski novi) 22, 23 i 24. srpanj - Una Empty Re: Novi Grad (Bosanski novi) 22, 23 i 24. srpanj - Una

    Postaj by sju_rod 19/7/2011, 22:38

    danke.........obojici................
    D@DO
    D@DO
    Roler
    Roler


    Registration date : 17.06.2009

    Novi Grad (Bosanski novi) 22, 23 i 24. srpanj - Una Empty Re: Novi Grad (Bosanski novi) 22, 23 i 24. srpanj - Una

    Postaj by D@DO 20/7/2011, 00:00

    I ja se slažem sa prijedlogom za četvrtak.. pošto će u srijedu prema prognozi biti lošije vrijeme (čitaj.. kiša)!

    A sad malo oko svega što se zapetljalo jer se informacije cuju polovicno ili se tak shvacaju...

    Kroko nema pojma o nicem i zato je tak izreagiral jer mu niš nije jasno..

    Dragec i ja smo se culi nakon što je on dobio mail od Nihada i razgovarali smo o tom. Nekakav zakljucak tog razgovora preko mobitela je bio da bi bilo zgodno otici do tamo ako bude povoljno vrijeme i dobre volje. Na što je Dragec rekao da će staviti Nidin mail u post, pa da vidimo hoće li se tko javiti ili ne. Tako je i bilo.

    Bosanski novi i nije toliko daleko da se mora tamo noćiti. Znaci.. ovisno o vremenu i volji zainteresiranih može se otici na jednodnevni izlet ili na izlet sa nocenjem. Kako kome odgovara.. pošto to nije nikakav dogovor već samo prijedlog i mogućnost da se vidimo prije 8. mjeseca. A to sa 8. mjesecom tek treba doci na red i onda cemo vidjeti kako ce se razvijati.

    Stoga se ne treba prevec uzbuđivati.. vec se treba odmarati i popiti radlera u četvrtak!
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Novi Grad (Bosanski novi) 22, 23 i 24. srpanj - Una Empty Re: Novi Grad (Bosanski novi) 22, 23 i 24. srpanj - Una

    Postaj by Dragec07 22/7/2011, 23:47

    Radlere smo popili sa osobitim zadovoljstvom, pojedinci i više njih, pa smo se sve dogovorili u detalje. ja na žalost ne mogu o detaljima, jer sam popio 4 (slovima: četiri). No dobro se sječam da ćemo uz slijedeće radlere u neki novi četvrtak nastaviti planiranje u mikro detalje.

    Čvrsto pak vjerujem da će Dado, ako se ipak nebo malo smiluje, na susretu u Novom direktno i efikasno s Nidom dogovoriti konačan plan.
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Novi Grad (Bosanski novi) 22, 23 i 24. srpanj - Una Empty Re: Novi Grad (Bosanski novi) 22, 23 i 24. srpanj - Una

    Postaj by Dragec07 23/7/2011, 00:14

    i naravno, Nido nigdje ne spominje da je već najavio naš dolazak na susret u Novi ili Sedru.
    .

    Spominje pak da nas je najavio svojoj ekipi s kojom bi u kolovozu napravili zajedničko druženje, đir po okolici i naravno smazali to janje....

    Sponsored content


    Novi Grad (Bosanski novi) 22, 23 i 24. srpanj - Una Empty Re: Novi Grad (Bosanski novi) 22, 23 i 24. srpanj - Una

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 11/5/2024, 08:14.