Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















4 posters

    KAWASAKI GTR 1000

    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

      KAWASAKI GTR 1000 Empty KAWASAKI GTR 1000

    Postaj by sju_rod 29/1/2011, 14:46

    Ježi ga ali opet sam se našel vriti i kaj bum pa prodal motor,nema druge,moram,žal mi je ali jednostavno sam u takvoj situaciji.Stavim ga ja u oglas da prodajem ili mjenjam za pazite 12000 kn i neki motor ili skuter za ostalo (do tri soma eura).Prvi mi pošalje e.mail da mi daje kawu 500 i neregistriranog pasata ali da to vredi više pa da mu dodam još nekaj love.Nemrem vjerovati pa mu odgovorim da bolje pročita moj oglas jer ja TRAŽIM minimalno 12000 kuna od 22000. Drugi mi dođe doma i počne srat a kaj ak bum trebal mjenjat lanac ( u motoru) i jel mu mogu dat garanciju.Nemrem vjerovat kaj čujem.Reko,stari moral buš mjenjat gume,kočnice i ko zna kaj još..........................kad tad,pa ti kupuješ motor iz 98. a ne 2011 kakvu da ti garanciju ja dam.Traži on mene broj mob.od mog mehaničara,kaj je najbolje ja mu dam.On zove i ovaj mu veli da je citiram; motor beba (posle sam ja zval Kikija pa mi je rekel ) pa čak i nakon toga je imal tisuča pitanja i primjedbi da sam ga poslal da nekog drugog jebe a mene pusti na miru.Treči mi se javi iz Ludbrega i veli da ima Kawasakija GTR 1000 i dal hoču.Reko čovječe ti donesi 12000 kn i kaj god hočeš,i dogovorimo se za danas subota.Oko podne evo ti njega i fura kavu u kombiju i veli daj da prvo mi vidimo kaj to ti prodaješ (njih tri ). Gledaju oni motor svi tri odozdola,odozgora sa strane jedan postavi pitanje drugi odgovara (frajer kao zna suze) mene niko niš ni ne pita,veli jedan; pogle kak mu stoji zadnj blatobran,ja ga gledam,kak stoji,mislim si,ovaj odgovara; da malo je u koso,gledam ja niš ne vidim,šutim i čekam,oni gledaju,zapale ga motor radi,onaj genijalac veli;ma da to je to,dobro radi,to je suzuki.................mislim si ja pa naravno da dobro radi i naravno da je suzuki,pa i piše ti na njemu.Nakon dobrog tehničkog pregleda veli glavni;okej motor mi se sviđa i ja ga hoču ajde ti sad pogledaj moj(koji je još uvjek u kombiju)Velim ja njemu da ga izvade iz kombija i oni uz malo muke stave motot van na cestu.
    Majko mila................majko mila,na njemu od blata do smeča i ja neznam kaj sve ne,pa kaj ga nisi opral pitam ga ja,veli on ha zima je,mislim si,da ali on nije opran od prolječa prošle godine.Na motoru su spucane plastike,auspuh pušta na veliko (veli to je na šelni.......moš mislit) motor je najiskrenije to mislim za odpad,to više nebi prošlo na tehničkom ni uz strahovito mito.Ja inače nemam predrasuda o godinama pa ni njegova 86. nije neka grda godina,pa ako hočete i moj motor je star 98. ali je održavan i to se vidi a ovo nije vidlo ni perača motora a kamoli servisera.Kad se sjetim kak moj motor izgleda i kak ovaj izgleda nek se banka goni,nek još malo pričeka ali ja za ovo nedam svoj motor,ako njegov "vrijedi" 1600 eura onda je moj neprocijenjiv.Žao mi je dečki kaj ste prošli sav taj put ali ja to ne mogu uzeti,trebali ste mi reči kaj vozite još sa sobom mi smo se lijepo dogovarali preko telefona i ti nisi niš spominjal kakav je motor nek si rekel da je sve super a budimo iskreni ovdje ama baš niš nije super,niš.Frajeri zgurali motor natrag u kombi i otišli.Moram priznati da mi je teško ali stvarno za dlaku sam izbjegel pravu katastrofu jer bi praktički svoj motor prodal za 12000 kn a ovaj vrli kawasaki bi mogel bacit u smeče (mada sam gledal na internetu to je odličan motor i dobro zgleda i ide ali kad je ODRŽAVAN).Niš idemo dalje,očito nastavak ove priče slijedi...................pa pričekajte nastavak.....................
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

      KAWASAKI GTR 1000 Empty Re: KAWASAKI GTR 1000

    Postaj by Borris 30/1/2011, 00:51

    Jebote , ovo tvoje prodavanje (mjenjanje) motora je gore nego turska sapunica.....još kad pribrojim onu prošlu zamjenu ispada da je i gradič Pejton goli kurac prema tebi..... affraid
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

      KAWASAKI GTR 1000 Empty Re: KAWASAKI GTR 1000

    Postaj by mg750ie 30/1/2011, 08:59

    svake godine ideš na stariji bike, buš završil na Automaticu, rijetko ima ljudi koji održavaju motor ko ti, a ovi mulci su ga dobili od bližnjih, pa ni nemaju osjećaj da se treba skrbiti o motoru. Cool
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

      KAWASAKI GTR 1000 Empty Re: KAWASAKI GTR 1000

    Postaj by sju_rod 30/1/2011, 10:37

    je a kaj da radim kad nemrem do love,nama su prepolovili posel u firmi a dalje bu i gore,to ti je tak kad ide misliš da bu stalno išlo pa si malo bahat u trošenju,kad stane e jebiga sad,kaj sad nego snađi se kak znaš,lako je biti poslije bitke general,pa da sam bil pametan ne bi se našel u ovakvoj situaciji a gle svuda je sranje pa nije niš čudno,bumo vidli....................
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

      KAWASAKI GTR 1000 Empty Re: KAWASAKI GTR 1000

    Postaj by mg750ie 30/1/2011, 13:41

    bude se posložilo i sve bu OK, Cool
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

      KAWASAKI GTR 1000 Empty Re: KAWASAKI GTR 1000

    Postaj by Dragec07 30/1/2011, 17:59

    Rodni, ne daj se. Samo strpljenja i već će nekako biti.

    A htio ti to priznati ili ne, teško češ naći puno motorista koji održavaju motore s toliko ljubavi kako ti to radiš. Za divno čudo, kad pogledam ostale na ovom forumu, ispadne da su ti svi slični.

    A nakon suze, teško da će kava ispuniti neka tvoja moto očekivanja....
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

      KAWASAKI GTR 1000 Empty Re: KAWASAKI GTR 1000

    Postaj by Dragec07 30/1/2011, 18:48

    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

      KAWASAKI GTR 1000 Empty Re: KAWASAKI GTR 1000

    Postaj by sju_rod 30/1/2011, 19:03

    da to je taj samo kaj je to slika dak je bil mlad ka da gledaš moju sliku u kibaču (kinderbet) sad je taj motor katastrofa,frajer ga je ziher držal u štali,kad je trebal nekam otiči otpelal se je i posle natrag u štalu.Kaj ima veze kaj je blatnjav,zmazan,mastan puknut i kaj ti ga ja znam,zadnji disk na mrtvo hrđav,ja ga pitam kaj je to,on veli evo sad je sa servisa tam su mi složili zadnju bremzu jer nije radila(vjerovatno još iz prošlog stolječa) no sad radi,pobjedonosno izjavi,zato je disk MALO hrđav.Katastrofa a ja ga skoro i uzel,hvala ti bože na hrabrosti da odbijem takvu zamjenu................ma kaj da vam pričam.................... affraid

    Sponsored content


      KAWASAKI GTR 1000 Empty Re: KAWASAKI GTR 1000

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 20/5/2024, 18:27.