Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















4 posters

    Novi forum

    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Novi forum Empty Novi forum

    Postaj by Dragec07 18/5/2008, 12:03

    Pozdrav svima,
    kako se nakon naše odluke da se družimo i vozimo pod bojama MK Patriot pojavila potreba zajedničkog komuniciranja, vjerojatno se sjećate kako sam za sve nas napravio onaj privi forum (prepun ograničenja) i nedugo zatim ovaj sadašnji. Time sam registriran kao osnivač FORUMA MK Patriot. I to na žalost ne mogu promijeniti.
    Posljednji događaji pokazuju da je to možda uzrok nezadovoljstava i nepotrebnih prepucavanja unutar ove naše ekipe, pa predlažem da to jednostavno i bezbolno prekinemo. Bez potrebe da se netko svrstava uz ove ili one, uz ovog ili onog.

    Predlažem stoga da Pale ili netko od vas napravi novi forum na serveru po vlastitoj želji. Ime će biti moguće zadržati, objasnit ću poslije kako, a korisnici u konačnici ne moraju ni primijetiti promjenu.
    Član koji se registrira kao osnivač novog foruma dobiti će administratorska prava na ovom forumu što će mu omogućiti kopiranje kompletnog sadržaja ovog foruma na novi. Nadam se da će 7 dana biti dovoljno za taj posao.
    Nakon toga svi linkovi mogu se preusmjeriti na novi forum, korisnici neće osjetiti nikakvu promjenu, a ovaj forum će potom biti izbrisan.
    Pozdrav,
    huš
    huš
    S pomocnim motorom
    S pomocnim motorom


    Registration date : 13.05.2008

    Novi forum Empty Re: Novi forum

    Postaj by huš 18/5/2008, 15:09

    bok!
    friški sam na vašem forumu i još vas niti sve ne poznam,nadam se da ću vas tokom vremena upoznati.iskazao sam želju i volju da vam se prikljućim iz vrlo jednostavnog razloga - druženja -zezancije - vožnje.da dobro sam rekao ljepo je biti ćlan nekog mk i nositi njihove oznake ,nadam se da ću i ja jednog dana postati vaš punopravni ćlan i da ćetet me kao takovog prihvatiti.ćitam prepucavanja oko foruma i ko će voditi forum,možda ću sada napisat i reći neku glupost ali ja ju moram reć i nadam se da neću nikoga povrijediti ili uvrijediti stoga se unaprijed isprićavam.
    kakve veze ima ko je na ćelu foruma dragec ili pale ili neko treći,pa mislim da vam je isti cilj unaprijediti ovaj forum i povezati ljude preko njega - ionako svaki dan ima sve manje vremena za kavice izlaske i sl i u tu prazninu uletava ovaj forum.preko njega možeš upoznati pojedine ljude i razmjeniti iskustva ili dogovriti se za kakovu kavicu ili druženje,odlazak na moto susret ili potražiti pomoć kada ju zatrebaš.
    meni je tak svejedno ko vodi taj forum i ko je admin,bitno je da forum živi i da se imaš s kim ćuti i zezati a mislim da je to mišljenje i većine ćlanova ovog foruma.gospodo pa nemorate režati jedan na drugog imate isti cilj pa udružite snage i napravite još bolji i posjećeniji forum,nemojte stvarati trzavice jer obićno hrpa ljudi ispašta na takovim prepucavanjima a mislim da vam to nije cilj.
    uuffff previše pišem ali potaknulo me nego evo jedan prijedlog da ja vama dvojici platim par piva i isprićam se na ovom pismu a vi da skupa sa svojim idejama napravite još bolji i ljepši forum.
    pokrenuli ste nešto ljepo cheers
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Novi forum Empty Re: Novi forum

    Postaj by sju_rod 18/5/2008, 16:23

    huš dragi prijatelju ti si potpuno u pravu,uopče nije važno tko što vodi,nego da ti probam objasniti u par rečenica;Pale je čovijek koji se svega sjeti,praktički izmislio PATRIOTE ali nije htio voditi i to je po -meni-bila greška,dogovor je bio da nebudemo imali vođu,bar ne u početku,poučeni prijašnjim iskustvom ideja se ćinila dobrom,da smo svi isti u klubu i da bude idila graniči sa komunizmom a znamo kak je završila.Čini mi se da sam ja prvi skužil da moramo imati predsednika i sve ostalo i da sam to napisal na forum sa rukavicama da nam treba netko tko če predlagati ture vožnje i koje sve stanke bumo imali na putu,tu sam predložil tamigača jer sam videl da dečko ima smisla i volje to delati.Nisam beš imal podršku u tome i to nije uspjelo.Čak sam u neformalmim razgovorima rekao da nam ipak treba predsednik i ostalo.Međutim vjerovatno se sječajuči prijašnjeg iskustva kad je predsednik bil bog i batina,nije bilo sluha za te moje prijedloge.Kao što se zna puno babica kilavo dijete.Vjerujem da se ovo nebi dešavalo,jer bi se znalo tko čto radi i tko je za šta odgovoran.Naravno ja nikog ne optužujem jer je ideja da nemamo vođu i ostala mc sranja bila privlačna i činila se odličnom,međutim kak je vrijeme prolazilo sve se više pokazivalo da je to manjkavost u tom našem sustavu.Međutim isto tak vjerujem da bi mi i ovaj problem riješili na ovaj ili onaj način da to deda nije opet ponudil na pladnju ubmc-u.To njih uopče nije briga,to je naš problem,možda veči nego što bi htjeli ali je naš i mi ga bumo riješavali a ne ubmc.Ali taj isti deda je možda imal i neka druga razmišljanja a ne kao neka dobronamjerna kritika dvima vrlo važnim osobama u našem klubu.Žao mi je da te kao novom članu nekaj takvoga dočekalo,nije to niš imali smo mi u našoj mladoj povijesti slična iskušenja pa smo ih prebrodili,prebrodit čemo i ovo garantiram ti
    Darko
    Darko
    Roler
    Roler


    Registration date : 02.02.2008

    Novi forum Empty Re: Novi forum

    Postaj by Darko 18/5/2008, 16:44

    Dragec.Sada ti ozbiljno pišem,bez fige u đepu:Ti si pokrenuo forum O.K. U svakom slučaju gesta vrijedna respekta.Ali.....pa meni si rekao da više nemožeš vremenski stiči i Pale se dobrovoljno prihvatio.Na stranu sve ko je kome simpatičniji više ili manje ali Pale se stvarno trudio(ne kažem da Ti nisi).Istina je da Pale danas popi.... i zato Te molim da ga odbaniraš u ime Patriota(u kojima ja ne mislim ostati da nebi stvarao nervozu).Siguran sam da bi u nekim drugim okolnostima možda i nas trojica drugačije (mislim na bolje)funkcionirali......ali splet okolnosti je donio to što je donio.Više nemam namjeru raspravljati ni polemizirati (naročito sa Rudekom hehehe)
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Novi forum Empty Re: Novi forum

    Postaj by sju_rod 18/5/2008, 17:55

    pa dobro,slažem se s brevom u tome da Dragec odbanira Paleta i to mplim te Dragec napravi odmah jer samo komunikacijom možemo se dogovarati o svemu.Činjenica da su na površinu isplivale neke stvari o kojima ja naivac nisam imal pojma.Da svako ima nekih stvari o kojima priča okolo a ne na sastanku je po mojem licemjarno,da ima nekih nezadovoljstava,ima ali da ih treba reči na sastanku to očito nekima nije jasno.Dakle pozivam sve koji se osječaju Patriotima,kojima je stalo da ovo sve opstane da se nađemo u petak na našem redovitom sastanku negdje,bumo još vidli gdje(kod mene uvijek postoji opcija) i da svi iznasu kaj ih tišti i ko ih tišti,ne želim slušati sa strane kakav sam ja ili on ili ona,želim da to svi iznesu na sastanku,pa da probamo riješiti probleme.Napišite si koncept sa pitanjima i problemima pa da vidimo gdje smo,tko ne dođe znači da nema muda reči u oči kaj misli.
    Breva ispričavam se na oštrijim riječima,bil sam ogorčen na ukupnu situaciju,nije opravdanje nego objašnjenje bar bi se ja trebal znat kontrolirati imam skoro pa 52
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Novi forum Empty Važno da su MK Patrioti zajedno

    Postaj by Dragec07 18/5/2008, 20:52

    Stvarno mi je drago što svi prvenstveno razmišljate za dobrobit Patriota, i naravno da ću odbanirati Palea za kojeg još uvijek mislim da je samo prenaglo i neprimjereno reagirao. I da će se ubuduće suzdržati, barem prema meni kojeg takav način komunikacije stvarno smeta.

    Tim više što još čvršće mislim da je moj gornji prijedlog vrlo prihvatljiv svima i da će omogućiti jedinstvo, ugodna druženja i putovanja Patriota.
    Otvaranje novog foruma traje svega 30-tak sekundi, a neophodno tehničko znanje je minimalno.
    Darko
    Darko
    Roler
    Roler


    Registration date : 02.02.2008

    Novi forum Empty Re: Novi forum

    Postaj by Darko 18/5/2008, 22:03

    Rudek,isprika prihvačena,bez ljutnje s moje strane,i naravno udovoljit ću tvojoj želji.
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Novi forum Empty Re: Novi forum

    Postaj by sju_rod 19/5/2008, 19:41

    drago mi je vidjeti da razum prevladava i nadam se da bumo u petak kad riješimo neke stvari na svekoliko zadovoljstvo a mi to možemo i moramo jer morate se ipak sjetiti koliko imamo godina svi ponaosob i da više nismo djeca da bumo išli dalje novom snagom,jer tko je god u srcu patriot taj voli domovinu i ljude,da ljude.

    Sponsored content


    Novi forum Empty Re: Novi forum

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 28/4/2024, 13:24.