Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















3 posters

    OPET " NOVI " AUTO

    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    OPET " NOVI " AUTO Empty OPET " NOVI " AUTO

    Postaj by sju_rod 12/4/2018, 20:55

    Znam da bu MG rekel da sam diler ali kaj je tu je.Pošto mi sin non-stop uzima auto i nikad neznam kad mogu uzeti SVOJ auto jednostavno sam odlučil uzeti drugi, auto koji bu samo MOJ...pa sad kad nekam idem uvijek imam pilu a ne da se postavlja pitanje jel uopče mogu doči kod nekog ak imam auto.I kako to obično biva (pošto sam ga mogel kupiti samo na ameriken jer nemam keša) kupil sam ga kod jednog dilera koji me blago rečeno zaje....tj.na motoru curi ulje,tek u ponedjeljak bum točno znal gdje ali pretpostavka je da je oštečen dekl od lanca pa tam lagano curi.Jako sam ogorčen na te naše dilere kojima je u interesu samo da uvale.....dal sam ja mogel to vidjeti kod kupovine ?....pa vjerovatno nisam ali sam ga mogel odfurat kod nekog meštra da ga pregleda koji bi ustanovil da curi ulje i ja ga vjerovatno nebi uzel.I još je i lambda sonda otišla tak da je i to dodatni trošak.Zakaj sam ga uzel ?....pa izgleda uščuvano i izvana i iznutra i ima servisnu knjižicu kojom dokazuje da je kupljen u hrvatskoj i koliko je vlasnika prošel i garantira kilometražu a to je stvarno tak...U svakom slučaju sam malo razočaran ali ako uzmem da samga kupil na karticu onda me sve to nekak i manje boli jer da sam imal keša ajoj.....kaj sam sve mogel kupiti,no dobro,kaj je tu je,popravili bumo ga i vozil se bum lijepo penzionerski jer je motor 1400 ccm benzinac,nije neko čudovište ali lijepo ide,nema nekog šusa ali možda ni ne treba imat....a kam se bum ganjal,kamere na sve strane.Dakle to je Mazda 3,2004 godina,1400 ccm,85 ks,227000 km i za 3300 eura.
    [You must be registered and logged in to see this link.]

    [You must be registered and logged in to see this image.]   a stane i u garažu....


    (Powered by frubar.net)
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    OPET " NOVI " AUTO Empty Re: OPET " NOVI " AUTO

    Postaj by mg750ie 12/4/2018, 21:38

    cheers biker
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    OPET " NOVI " AUTO Empty Re: OPET " NOVI " AUTO

    Postaj by Borris 13/4/2018, 01:24

    želim ti puno sreće s novom mazgom.......ali mislim da si malo krivo posložil kockice......tvoj sin ak se hoče vozit bi trebal tebe pitat jel može uzet auto i koristit ga samo kad tebi stvarno ne treba, tj. kad mu ga daš a da nisi sebe inkomodiral.....ak mu to ne paše nek si on onda kupi auto...
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    OPET " NOVI " AUTO Empty Re: OPET " NOVI " AUTO

    Postaj by sju_rod 13/4/2018, 22:52

    potpuno si u pravu Boris ali bilo mi ga je žal jer u autu ima pun kufer stvari od raznih stativa kojekakvih kutija pa nosača za reflektore i to sam ja stalno vadil van kad mi je trebal auto a on sutra opet nutra jer mu je trebalo za neko snimanje.Dal sam ga mogel sterat u krasni ....,jesam naravno ali bilo mi ga je žal,nema love da si kupi auto a mora kupovat još opremu,sad nedavno je dal 11 tisuča kuna i to za polovnu kameru istina i bog nije puno korištena ali nije ni nova s 11 tisučica....još mu treba komp za barem još tolko i auto je tek treči i kaj da delam ?...na koncu imaš i ti klince i znaš da bi im sve dal....jebiga,kaj je tu je...kaj je napravljeno,napravljeno je....možda sam mogel drukčije ali nisam i sad treba i to pregrmit....dal bum polako lovu za popravak pa bu sve u redu....a kaj se može.... Rolling Eyes

    Sponsored content


    OPET " NOVI " AUTO Empty Re: OPET " NOVI " AUTO

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 10/5/2024, 07:09.