Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















+2
sju_rod
Dragec07
6 posters

    Kako promijeniti žarulju na Banditu


    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    Kako promijeniti žarulju na Banditu - Page 2 Empty Re: Kako promijeniti žarulju na Banditu

    Postaj by mg750ie 24/6/2010, 08:27

    Dogovoreno, polazak u 16-17h, benz. pumpa sesvete?

    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Kako promijeniti žarulju na Banditu - Page 2 Empty Re: Kako promijeniti žarulju na Banditu

    Postaj by sju_rod 25/6/2010, 21:28

    meni odgovara..................

    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    Kako promijeniti žarulju na Banditu - Page 2 Empty Re: Kako promijeniti žarulju na Banditu

    Postaj by mg750ie 26/6/2010, 08:48

    meni se je nažalost poremetio ritam i sad mi ne odgovara, ja bum možda došao direktno u Križevce, posao koji je trebao biti gotvo danas do 12, malo se zakomplicirao pa moram biti tu dok se ne završi. [You must be registered and logged in to see this image.]

    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Kako promijeniti žarulju na Banditu - Page 2 Empty Re: Kako promijeniti žarulju na Banditu

    Postaj by Dragec07 26/6/2010, 16:14

    Ne zaboravite da sam i ja u Zagrebu, pa to znači da bu i kiše.....
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    Kako promijeniti žarulju na Banditu - Page 2 Empty Re: Kako promijeniti žarulju na Banditu

    Postaj by Borris 26/6/2010, 18:51

    S obzirom da kiša pada, a Dragec se neče maknut na suprotnu stranu od Križevci , ja nisam nikud išel jel mi se neda vozit po kiši i još kisnut.....
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Kako promijeniti žarulju na Banditu - Page 2 Empty Re: Kako promijeniti žarulju na Banditu

    Postaj by sju_rod 27/6/2010, 13:24

    PROKLETA JEBENA KIŠA.......................to sam htel još jučer napisati ali mi je komp bio u k..... jer moj sinček stalno nekaj drka po njemu pa je trebal nekaj brisat instalirat ma kaj ja znam kaj je uopče delal,več sam alergičan na tu prokletu kišu kad god trebamo nekam iči ona pada ko luda,da bog da na kišu koja pada počne padati kiša pa da vidi kak je to,kurva jebena.............
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    Kako promijeniti žarulju na Banditu - Page 2 Empty Re: Kako promijeniti žarulju na Banditu

    Postaj by Borris 27/6/2010, 19:35

    Ispada da kiša pada svaki vikend kad je nekakav susret.....ili je pa tak vruče da kolabiraš......jedino rešenje je da se vozimo u tjednu.....
    Uz predhodnu informaciju kud se Dragec kreče...... [You must be registered and logged in to see this image.]
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Kako promijeniti žarulju na Banditu - Page 2 Empty Re: Kako promijeniti žarulju na Banditu

    Postaj by Dragec07 28/6/2010, 14:07

    Obzirom na gumu ja se ne krećem, tj. mirujem!!!
    lavica
    lavica
    Moped
    Moped


    Registration date : 07.02.2008

    Kako promijeniti žarulju na Banditu - Page 2 Empty Re: Kako promijeniti žarulju na Banditu

    Postaj by lavica 28/6/2010, 19:49

    jel nije bila tema, kako promijeniti žarulju?
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Kako promijeniti žarulju na Banditu - Page 2 Empty Re: Kako promijeniti žarulju na Banditu

    Postaj by sju_rod 28/6/2010, 20:38

    BRAVO LAVICE.......ha,ha,ha,ha
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Kako promijeniti žarulju na Banditu - Page 2 Empty Re: Kako promijeniti žarulju na Banditu

    Postaj by Dragec07 29/6/2010, 12:57

    U pravu si Lavice, sad bum ih sve preselio u birtiju...
    U stvari, bumo se svi u srijedu navečer preselili Kompama....., a ja odoh na temu kako promijeniti gumu.... ili nešto slično...

    Sponsored content


    Kako promijeniti žarulju na Banditu - Page 2 Empty Re: Kako promijeniti žarulju na Banditu

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 20/5/2024, 19:37.