Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















+2
Borris
sju_rod
6 posters

    NOVA PILA

    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    NOVA PILA Empty NOVA PILA

    Postaj by sju_rod 7/1/2014, 23:32

    e ljudi moji,gledam jebene oglase več duže vrijeme i nakon svakog motora odem na razne testove i forume da pročitam nešto o tom motoru i love me fraze koliko ima negativnih mišljenja o svakom tom motoru,što veča potrošnja,što previsok sic od poda,pa izdržljivost tak da više niš neznam ,totalno sam izgubljen,čak mi je zadnje pal na pamet kawasaki vn 8oo 2006 godina 3200 kilometara 4500 jureka NOVA PILA E9A86A45-0D8F-E64C-8B1B-1E759D9806EC_thumb

    NOVA PILA CE0F0037-3551-AC4A-9803-BB4C3B49F7FA_thumbneznam zakaj mi je dva puta otišlo..............no več sam lud i totalno izgubljen..........


    (Powered by frubar.net)
    Do sada su ozbiljno bili u igri ;
    Yamaha 1300 xjr 2004,14 000 km,4200 eura
    honda cb 600 f 2008,13 000 km 4200 eura
    bmw 850 rt 1998, 60 000 km 4000 eura
    caponord 1000 2002 ,40 000 km 3800 eura
    suzuki bandit 650 2005, 11 000 km 4000 eura
    aprilia shiver 750 2008, 20 000 km 3550 eura
    yamaha xj6 s diversion 2010, 9 500 km 3900 eura
    yamaha fz6 s2 fazer 2008, 19 000 km 4300 eura

    Evo to su ovak nekak naj zanimljivije mada ima ih još i več sam lagano lud od razmišljnja i preračunavanja,caponord previsok,bmw pretežak (vozio) shiver preživčan (2 cilindra) yamaha 1300 velika rega,yamaha diversion nekak jadna,mada je naj noviji motor sa malo km.Pa sad molim "stručnu "ekspertizu i prijedloge kaj bi vi na mom mjestu i kaj bi preporučili meni,možda mi na kraju pomognete u odluci..........da bar............... scratch  Question  Crying or Very sad
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    NOVA PILA Empty Re: NOVA PILA

    Postaj by Borris 8/1/2014, 03:09

    EEEEE moj Rudek......lud si ti i bez razmišljanja.... tongue ...
    al kad več hočeš mišljenje od sebi sličnih , evo ti moje :
    -bandit....samo malo spustit cjenu
    -aprililija...nije niš živčana i jako fino ide
    -xj 6 diversion....skoro novi motor po pristojnoj cjeni...i nije niš jadna !
    kaj se mene tiće , ostale zaboravi iz puno razloga...(neke si navel)
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    NOVA PILA Empty Re: NOVA PILA

    Postaj by sju_rod 8/1/2014, 17:15

    evo,super,baš ti hvala,več imam nešto više za razmišljati jer je lakše izabrati između tri mogučnosti nego deset,da,nije ti loš odabir,slažem se ali moram ti reči zakaj sam tak u dilemi...........zbog toga što moram izabrati ZADNJI motor,dakle ono što pronađem i kupim je to i gotovo,to je dok god budem mogel voziti i zato mora biti dobro odabran.Niti bum imal više love osim da tog prodam pa kupim drugog što mi se čini notorna glupost jer ipak imam preveč godina a niti mi se da više zajebavati svakih par godina.Dakle ono što sad nađem je za stalno u garaži i zato sam eto potražil i vašu pomoč u prijedlozima i sugestiji.Iskreno naj PAMETNIJE bi bilo izabrati ovu novu yamahu koja je prošla samo 9500 km ali mi nekak jadno izgleda,shiver,pogotovo taj iz Karlovca iako ima 20 tisuča km izgleda super očuvano,bolje nego 2007 iz Varaždina sa samo 6000 km i sličnom cijenom (malo više) ali se vlasnik očito manje brinul o motoru ali na forumima su se raspisali kak motor cuka,puno troši (od šest pa do osam i više litri na sto ) komplicirane elektronike koja se može štelati samo u servisu i to samo od majstora koji zna,da je preživčan u sport modu (trga ti se iz ruke) i što šta još ali mi se više sviđa od yamahe i na kraju suzuki o kojem u principu sve znam i nema niš kaj bi bilo loše ali.......
    No dobro,hvala ti na prijedlozima nadam se da se budu i drugi priključili i nadam se da bum konačno i došel do jednoga i samo bum otišel i dopelal se doma i kaj god to bilo pomiril se stim...........
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    NOVA PILA Empty Re: NOVA PILA

    Postaj by mg750ie 8/1/2014, 17:45

    Kaj god kupiš je prava odluka. Znam da ga baš personiliziral i onda bi super.  Cool .
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    NOVA PILA Empty Re: NOVA PILA

    Postaj by mg750ie 8/1/2014, 18:33

    evo sad sam konačno se dotepel i došel do kompića i mogu pisati kaj hoću jer na onom čudu sam ćorav i ograničenih mogućnosti.
    Ono kaj je Boris napisal je 100% upravu i samo taj savjet ukomponiraj u svoje želje i mogućnosti nemreš fulati i dobro nam se vartil(i) u dvokotačkaše- (motoriste), biciklisti i skuteraši se računaju ko potencijalni pripravnici i pripadnici. Kosati 
    veselim se skup z vama
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    NOVA PILA Empty Re: NOVA PILA

    Postaj by sju_rod 8/1/2014, 20:42

    ma je,dobro je on rekel ali znaš kak se veli:srce i mozak baš neidu skup u takvim momentima.......bumo vidli,fala bogu zima je i nikam mi se na kraju ne žuri............
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    NOVA PILA Empty Re: NOVA PILA

    Postaj by Dragec07 11/1/2014, 11:45

    Mislim da se ne bih previše dvoumio (tj. dvaput umio prije odluke): yamaha xj6 diversion

    Cijena za tu godinu i kilometražu čini mi se pravo iznenađenje i osvježenje.

    Nekako mi se čini da su cijene oko 5 somića ojrića uobičajenije....

    http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/yamaha-xj6-diversion-2010-g-oglas-9596757
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    NOVA PILA Empty Re: NOVA PILA

    Postaj by sju_rod 11/1/2014, 14:55

    NOVA PILA E9910B41-5C47-254E-91B1-A90B29419D59_thumb

    (Powered by frubar.net)
    evo to je ta,da imaš pravo Gec,ostale su malo više ojriča i ova bijela je stvarno prilika ali ne mogu se oteti dojmu da mi izgleda strašno jadno,ko da nešto fali,ko da je nešto nedorečeno,ko da je bicikl kojem su dodali agregat,ma ne znam,jednostavno imam neku odbojnost prema toj yamahi ali da je prilika,mora se priznati............
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    NOVA PILA Empty Re: NOVA PILA

    Postaj by mg750ie 12/1/2014, 09:37

    Boja je ok
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    NOVA PILA Empty Re: NOVA PILA

    Postaj by mg750ie 12/1/2014, 09:39

    Pogledajte u švabiji BMW A koliko hoćeš za malu lovu
    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    NOVA PILA Empty Re: NOVA PILA

    Postaj by Brzi 15/1/2014, 13:09

    Mislim da se slažem s Dragecom. Diversion mi je bio lijep motorček još dok su bili zračnjaci, a ni novi mi ništa lošije ne izgledaju. 
      Ako se pita za srce  dječački san su mi bili čoperi i BMW , ali nakon dve godine druženja s LTD-om sam zaključio da to nije za mene jer mi je kičma, kao i svima nama u banani, a zbog položaja sjedenja svi udarci idu baš direkt na nju. BMW je ok, ali brate što drapaju s cijenama za skoro punoljetne motore - nije humano!
      Sad malo razum! Koliko bude vremena i financija za vožnju mislim da bi trebao uzet max 750 ccm. Moj ZR s tri puna kofera , tank torbom i nas dvoje po vručini bez problema odradio AC do gradiške tempom oko 140 a povremeno i preko 160 km/h. To bi ti bila klasa Bandita i Diversiona. Uglavnom htjeo sam ti reći da je to solidna kubikaža i za dulja putovanja sa prilično prtljage a troškovi registracije i servisa su znatno manji.
      Jedino kaj mi se u jednu ruku ne dopada na ovim novijim pilama je što noviji to više elektronike, ali to ne nažalost stvarnost protiv koje nemožemo ništa.

      Ne sumnjam da ćeš mudro izabrati, samo lagano i bez žurbe! Nadam se i ja ove godine regat svoju pilu pa da se vidimo na cesti!
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    NOVA PILA Empty Re: NOVA PILA

    Postaj by mg750ie 16/1/2014, 14:40

    svaki put me srce ztrefi kad vidim novi post na ovoj temi, mislim si da su rudač i slavica opet vu sedlu, prav za prav kaj god kupiš ja se veselim, jer srce govori jedno a novčanik drugo itd... beskonačna cirkularna priča  Cool  biker
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    NOVA PILA Empty Re: NOVA PILA

    Postaj by sju_rod 1/2/2014, 12:57

    trenutačno još malo škripi sa lovom i več su mi zbrisale neke prilike ali bit če ih još, moram biti malo i strpljiv a to mi je i najteže.Stalno sam na njuškalu i stalno pronalazim neke nove prilike i "stalno" mi zapale ali valjda bu se konačno i našel kupac za taj jebeni stan pa bu onda i love........
    Giga
    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

    NOVA PILA Empty Re: NOVA PILA

    Postaj by Giga 1/2/2014, 16:08

    koji stan prodajete?
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    NOVA PILA Empty Re: NOVA PILA

    Postaj by sju_rod 1/2/2014, 20:34

    stan u prečkom od mame,ima 40 kvadrata u visokom prizemlju i več je bilo par kupaca ali za sad ništa,puno njih hoče preko banke i kredita ali pošto nema vlasničkog lista onda je to problem,u biti treba  se nači kupac sa kešom onda taj vlasnički ne treba tak da to malo produžuje prodaju,stan je i u dvije agencije koje isto traže kupce i prošli tjedan je bil jedan i sad još čekamo da se javi........a valjda bude..............eto to je na žalost tak,dok se stan ne proda niš od motora ali bude i to došlo jednom kraju...........samo mi je žal kaj mi neke dobre prilike odlaze a ja samo gledam................
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    NOVA PILA Empty Re: NOVA PILA

    Postaj by sju_rod 3/2/2014, 21:15

    NOVA PILA 43FE4FB3-9F77-D141-B280-9E33470C6CF4_thumb

    (Powered by frubar.net)
                                          Evo ljudi to je taj (jeste majko on je taj)i ako bu sreče da me malo pričeka bit če super.............ipak sam vam ga pokazal i prije a ne da vas onak mučim kak sam vam jučer rekel............meni je OK...........
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    NOVA PILA Empty Re: NOVA PILA

    Postaj by Dragec07 4/2/2014, 23:34

    Rudek, još se sjećam tvoje garaže, ali ovaj suzukac je u nekoj drugoj.....
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    NOVA PILA Empty Re: NOVA PILA

    Postaj by mg750ie 5/2/2014, 09:00

    Sad treba imati i energetski certifikat jasno uz vlasnički. Idea .
    bandit je uvjek poželjna pila a naročito u stanju o kojem pričaš. 
    Nek se zgodi  kaj prije, to s stanom i motorom  Cool .
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    NOVA PILA Empty Re: NOVA PILA

    Postaj by sju_rod 5/2/2014, 20:04

    ma da sad su se sjetili da i takvi stanovi trebaju certifikat,živcira me to što ova jebena vlada non stop nešto izmišlja da dođe do love........ako treba taj certifikat onda je trebal odmah i gotovo a ne naknadno a vlasnički treba samo ako novi vlasnik traži kredit za kupnju tog stana inače ne treba tak da to za trečinu smanjuje kupce a vlasnički ne može dobiti jer nema od drugog vlasnika kupoprodajni ugovor a ona je peti,sve druge ima a da hoče vlasnički treba "ponovo" od svih ovjeru potpisa a mnogih niti nema umrli i odselili u druge države pa daj ih ti sad nađi.........samo da ti uzmu lovu eto to je ova fakn država...................a motor..........ah............

    Sponsored content


    NOVA PILA Empty Re: NOVA PILA

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 20/5/2024, 19:39.