Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















4 posters

    Nova nagradna igra #2

    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Nova nagradna igra #2 Empty Nova nagradna igra #2

    Postaj by Dragec07 20/9/2009, 02:12

    Kako je doba kiselih krastavaca prošlo, dani su sve kraći a kiši sve češće, mislim da je pravo vrijeme za novu nagradnu igru.

    Ovaj puta veličanstveni pobjednik osvojiti će lijep i praktičan veliki višenamjenski ruksak vrlo uočljive boje i prepoznatljivog brenda.

    Pravo sudjelovanja u nagradnoj igri imaju svi registrirani članovi foruma "Ja putujem", a koji su do sada poslali barem jednu poruku.

    Po ustaljenom običaju pobjednik nagradne igre ne može biti administrator ovog forumu (sorry ja) i kao novost pobjednik prošle nagradne igre (sorry Boris).

    Nagradna igra traje 7 dana, tj. od 20. do 27. rujna 2009.

    Pobjednik nagradne igre biti će član koji u navedenom periodu osvoji najviše bodova u anketama otvorenim u temi "Blablaonica - Birtija".

    Za svaku anketu (poll) koju član otvori broj bodova izračunat će se po principu: broj glasova umanjen za jedan (autorov glas) pomnožen sa brojem odgovora u toj anketi.

    Npr. u anketi "Nenagradno pitanje" do sada su glasovala 4 člana i bilo je 6 odgovora. Stoga ta anketa svom autoru (tj. meni) u ovom trenutku donosi: 4-1 glasova * 6 odgovora=3*6=18 bodova.

    Svaki član ima pravo otvoriti neograničeni broj anketa. Osvojeni bodovi se zbrajaju. Teme anketa prepuštene su vašoj mašti.
    Bodovi se mogu osvajati isključivo na anketama otvorenim u temi "Blablaonica - Birtija".

    Želim vam svima uspjeh, užitak, zabavu i pobjedu u igri.

    Upute za otvaranje ankete:

    U temi "Blablaonica - birtija" otvorite novu temu.

    Upišite naslov ankete.

    Aktivirajte anketu pritiskom na Open poll form.

    U polje Pitanje upišite pitanje za anketu

    U polje odgovor upišite sve ponuđene odgovore. Svaki novi red u tom polju predstavlja jedan odgovor. Maksimalno može biti 40 odgovora.

    Polje Anketa će biti aktivna možete ostaviti prazno ili upisati broj do 7.

    Dozvolite ili zabranite višestruki izbor odgovora: Multiple choice

    U polje Postaj upište željeni komentar i/ili dodajte sliku ili video uz anketu kao i za bilo koju drugu poruku.

    Pošaljite svoju anketu na forum uobičajenim pritiskom na polje Send.

    Jednostavno? Pitajte ak vas kaj muči.


    Zadnja promjena: Dragec07; 28/9/2009, 11:13; ukupno mijenjano 1 put.
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    Nova nagradna igra #2 Empty Re: Nova nagradna igra #2

    Postaj by Borris 20/9/2009, 12:09

    Ah , ja nemam motiva pa nemam potrebe niš ni pisat.... Nova nagradna igra #2 Icon_tongue
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Nova nagradna igra #2 Empty Re: Nova nagradna igra #2

    Postaj by Dragec07 20/9/2009, 13:18

    Borris je napisao/la:Ah , ja nemam motiva pa nemam potrebe niš ni pisat.... Nova nagradna igra #2 Icon_tongue
    Tko zna kakvi će biti uvjeti za godišnju nagradu za najjjj korisnika Nova nagradna igra #2 14720
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    Nova nagradna igra #2 Empty Re: Nova nagradna igra #2

    Postaj by Borris 20/9/2009, 16:23

    Tko zna zna , a tko nezna živi u neznanju....(blažen) Nova nagradna igra #2 Icon_tongue Nova nagradna igra #2 Icon_jokercolor Nova nagradna igra #2 42783
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Nova nagradna igra #2 Empty Re: Nova nagradna igra #2

    Postaj by sju_rod 20/9/2009, 21:46

    pošto se ja suosječam sa Borisom i ja neču igrati je bi ja dobil nagradu pa sljedeči put ne bi mogel igrati a ja bi baš......... Nova nagradna igra #2 Icon_bounce
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Nova nagradna igra #2 Empty Re: Nova nagradna igra #2

    Postaj by Dragec07 28/9/2009, 11:12

    Obzirom na broj učesnika u nagradnoj igri (0, slovima NULA, NIŠTA, ZRAK) shvatio sam da sam negdje opako fulao. Ili bablje ljeto predugo traje, pa su pametni uglavnom na motorima.

    U svakom slučaju ruksak je tu, nećete se spasiti, već ćemo mi smisliti (prijedlozi dobrodošli) način da ga nekome udijelimo....
    Giga
    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

    Nova nagradna igra #2 Empty Re: Nova nagradna igra #2

    Postaj by Giga 28/9/2009, 11:45

    Dragec07 je napisao/la:Obzirom na broj učesnika u nagradnoj igri (0, slovima NULA, NIŠTA, ZRAK) shvatio sam da sam negdje opako fulao. Ili bablje ljeto predugo traje, pa su pametni uglavnom na motorima.

    U svakom slučaju ruksak je tu, nećete se spasiti, već ćemo mi smisliti (prijedlozi dobrodošli) način da ga nekome udijelimo....

    evo ja se jedini usuđujem priznati da mi uopče nisu jasna pravila i nemam pojma kaj je trebalo delati Nova nagradna igra #2 Icon_scratch
    a

    Sponsored content


    Nova nagradna igra #2 Empty Re: Nova nagradna igra #2

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 20/5/2024, 20:18.