Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















+2
Borris
Dragec07
6 posters

    Anketa: novi izgled foruma

    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Anketa: novi izgled foruma Empty Anketa: novi izgled foruma

    Postaj by Dragec07 6/7/2009, 19:10

    Glasujte za novi izgled foruma, ali dodajte i svoje komentare.
    Moram priznati da je i mene izgled malo iznenadio na početku, no sad mi se čini sasvim OK.


    Zadnja promjena: Dragec07; 27/7/2010, 12:08; ukupno mijenjano 2 put/a.
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    Anketa: novi izgled foruma Empty Re: Anketa: novi izgled foruma

    Postaj by Borris 6/7/2009, 20:34

    Dragec moj dragi.....sori kaj sam onak glasal al premali je izbor opcija...kao na primjer : plačam pivu zato kaj se sad patite s forumom ,
    plačam pivu zato kaj ste se patili s onim prije ,
    plačam pivu zato kaj sam sje....onaj prvi (dobar) ,
    plačam pivu bez obzira na forum.....
    bum se popravil na opće zadovoljstvo (i platil pivu)
    kao što vidiš ima bezbroj mogučnosti....(da platiš pivu) Laughing
    A sad malo ozbiljno . Ovo je punooo bolje od onog prije ali po mojem skromnom mišljenju lošije od onog prvog. Pozadina je sad pregledna ali bi možda bilo bolje da je u nekakvoj pastelnoj (nježnoj ) boji . Ova siva mi djeluje nekak depresivno ? Rubrike su sad puno preglednije samo su mi malo čudne (nespretne?) ikone za logiranje. I jedna molba : jel se može malo suzit slika jer mi beži puno prek ekrana.....Evo , rekel si da damo svoje komentare , ja sam bil tak slobodan da dam i predloge Embarassed u najboljoj namjeri...Naj se sekirat (nemaš sekiru) znam da se trudiš (pazi da ne ostaneš trudan) i da buš sve posložil da bu super !!! Kak bi pjesma rekla : virujem u tebe cheers Shocked
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Anketa: novi izgled foruma Empty Re: Anketa: novi izgled foruma

    Postaj by sju_rod 6/7/2009, 22:06

    meni se sviđa(ukusi su različiti zar ne) ovo je najbolje do sad i ne slažem se sa Borisom da je boja preveč siva,tj.ak sam dobro shvatil on bi da je svetlija,e pa ja se ne slažem jer ako pogledaš i druge forume tam je podloga još tamnija,tak da glasam da je ova odlična.Jedinu zamjerku moram reči je što opet ima previše rubrika i trebaš puno rotirati da bi do nečega došel.Međutim ako tak treba ostati OK nek ostane.Kaj se tiče onih ikonica sa strane,meni izgledaju super i pogotovo ak nekaj ima novoga kaj trepere žuto,fantastično(malo me podsječaju na šišmiše,he,he,he) jedino ak bi mogle biti mrvicu veče.Samo sad kad sve ovo čitam ak buš ti Dragec nas slušal nebuš nikad gotov jer bu uvijek nekakva primjedba,daj ovo,daj ono,pa ču ja skratiti da te puno ne mučim;meni se ovo sviđa i ako ostane super,ako kaj doradiš super tak da sam zadovoljan,SUPER JE.
    juli
    juli
    Biciklist
    Biciklist


    Registration date : 12.05.2009

    Anketa: novi izgled foruma Empty Re: Anketa: novi izgled foruma

    Postaj by juli 8/7/2009, 08:16

    meni je dobar, ali sad je i naš forum ko svi ostali tj ko da sam otvorila adventurere, meni je bio najbolji onaj prvi kad smo se tek krenuli u avanturu foruma, znaći onaj kaj je bil kad smo se vratili iz Umaga, onaj prije ovog bil je jako nepregledan. Ovaj je pregledan ima dovoljno rubrika da vidiš ko je kaj pisal, ali smo morali povečati rezu da bi bio cijeli na ekranu da ne moraš skrolati lijevo desno, ali su sad slova manja pa imamo muku za čitati. No kak sam ja još mlada Laughing i kratkovidna samo se približim ekranu i meni je ok. Sve u svemu zaista si dužan pivu tj. bambus kaj si išel opće jako dobar forum dirati, tam je trebalo samo staviti chat na vrh i to si napravil i bilo je ok. No znam da pada kiša pale , da se nemreš voziti ko ni mi, a imaš programerskog iskustva tj. ti jesi programer kaj mi ostali nemamo i nismo, pa si skratio vrijeme do prestanka kiše. Žalosti me jedino kaj se ostali jako malo javljaju na naš forum, kad pogledam početke foruma vidim da su se na forumu družili svi koji su bili na roštilju kod GigaAbera a sad nema nikog, kao da su se zasitili, tak da se nadam da bu ih novi izgled foruma privukao da se vrate i druže s nama. U svakom slućaju hvala kaj se trudiš da naš forum zgleda lijepo i moderno.
    kroko
    kroko
    Pjesak
    Pjesak


    Registration date : 03.02.2008

    Anketa: novi izgled foruma Empty Re: Anketa: novi izgled foruma

    Postaj by kroko 8/7/2009, 18:21

    Juli juli pa normalno kao i adventureri jer ipak smo razrađeni do detalja, zamisli si samo koliko smo mi davili dok nismo dobili preglednost i sve kak nam paše......je slova su presitna jos uvijek......
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Anketa: novi izgled foruma Empty Re: Anketa: novi izgled foruma

    Postaj by sju_rod 8/7/2009, 20:43

    pa da,to što je slično adventurerima,ne znači da je loše,ha,ha,ha,naprotiv,to uopče nije izum adventurera,nego mnogih motorističkih foruma a vjerovatno zato što se svjetla slova bolje vide na tamnoj podlozi nego obrnuto,tamna slova na bijeloj podlozi,ali se slažem sa Julijom da je previše sličnosti sa drugim forumima,mada možda ipak imamo nešto svoje a to su one male šašave ikonice koje nema niko drugi.Kaj se tiče javljanja na forum tu ponovo dijelim tvoje mišljenje draga Juli malo se javljaju ljudovi,istina.Ali moraš nešto znati;ovaj forum je nastal od foruma MK PATRIOTA,gdje nas je bilo puno članova i isto tak da velim suportera koji su se javljali na forum i bilo je divno.Raspadom Patriota,Dragec je preformuliral forum u Ja Putujem i nas nekolicina iz Patriota je ostalo na novom-starom forumu,ja ga čak neko vrijeme nisam ni mogel nači,tako je palo javljanje na minimum.Jednostavno nas je malo i svi smo zaposleni i to je valjda razlogovakvog slabog javljanja.Naravno da bi se mi svi kolko nas ima da tak velim domačih(Kroko,Dado,njihovi komadi,neznam Cux.....)od njih i nemožeš očekivati da se trebaju javiti jer oni imaju svoje matične forume pa ako se jave na naš,super.Dakle,mi domači bi se ipak trebali malo češče javljati pa makar jednim malim postom svaki dan.Kaj ne???? Uostalom pročitajte si malo Putovanja MK PATRIOTA,vidjet čete kak je to bilo.
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Anketa: novi izgled foruma Empty Re: Anketa: novi izgled foruma

    Postaj by Dragec07 15/7/2009, 15:47

    kroko je napisao/la:Juli juli pa normalno kao i adventureri jer ipak smo razrađeni do detalja, zamisli si samo koliko smo mi davili dok nismo dobili preglednost i sve kak nam paše......je slova su presitna jos uvijek......
    Generacijo, stigla slova u duhu naših godina......
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    Anketa: novi izgled foruma Empty Re: Anketa: novi izgled foruma

    Postaj by Borris 15/7/2009, 16:13

    Ma ovo je superrrrr ! konačno se suzil ekran (no dobro ono na ekranu) SVE štima , sad buš platil pivu! Laughing . Jedino mi ni jasno koje su to vaše godine???? jel meni su slova i prije bila dost velka a sad su VELKAAAA cheers
    Giga
    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

    Anketa: novi izgled foruma Empty Re: Anketa: novi izgled foruma

    Postaj by Giga 15/7/2009, 19:22

    a ja mislila vi se nekaj ljutitie pa vičete na mene sirotu
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Anketa: novi izgled foruma Empty Re: Anketa: novi izgled foruma

    Postaj by sju_rod 15/7/2009, 22:23

    paaa,nisam baš sretan,jes da i meni pašeju veča slova ali sad je sve preusko,neznam kakav to komp ima Boris ali ja sad imam sa svake strane ekrana po dva prsta praznog prostora a mislim da je mjesto za avatar definitivno preveliko,jer mislim da je ipak manje važno ko ima koliko godina i ugled na forumu od recimo teksta ili slika sa nekog putovanja.Ja ovoga puta nisam glasal jer nema onog što bi ja zaokružil a to je recimo -neznam kaj da mislim- I još mi nekaj nije jasno prvi put kad je Boris došel na forum nije niš rekel da mu je stranica preširoka a poslije prve izmjene širina je bila ista a on je rekel da mu je preširoka.Ja nažalost nisam dovoljno informatički pismen da bi znal o čemu se tu radi.Ali dobro, vidim da je za ovaj izgled pedeset posto za,ja ću ostati suzdržan. Sad silent
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Anketa: novi izgled foruma Empty Re: Anketa: novi izgled foruma

    Postaj by sju_rod 15/7/2009, 22:30

    pogledajte kak zgleda od Julije post,onaj vic VRABAC I MOTORIST,na mjestu za tekst se vidi da je iskorišteno samo pola prostora,pola je prazno i ono kaj sam spomenul o veličini avatara se lepo vidi.
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Anketa: novi izgled foruma Empty Re: Anketa: novi izgled foruma

    Postaj by Dragec07 16/7/2009, 09:27

    Giga je napisao/la:a ja mislila vi se nekaj ljutitie pa vičete na mene sirotu
    Mi mislili da je Aber, pa vikali na njega..... bounce
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Anketa: novi izgled foruma Empty Re: Anketa: novi izgled foruma

    Postaj by Dragec07 16/7/2009, 10:36

    Povečao sam slova, proširio stranicu foruma, pa stoga umjesto pive - gemišti u surbotu.
    Ma bit će i koja piva....
    juli
    juli
    Biciklist
    Biciklist


    Registration date : 12.05.2009

    Anketa: novi izgled foruma Empty Re: Anketa: novi izgled foruma

    Postaj by juli 16/7/2009, 18:44

    a nebu bilo bambusa , a kaj bum ja pila pale No silent
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Anketa: novi izgled foruma Empty Re: Anketa: novi izgled foruma

    Postaj by Dragec07 17/7/2009, 10:07

    juli je napisao/la:a nebu bilo bambusa , a kaj bum ja pila pale No silent
    Laughing Bambus Laughing
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Anketa: novi izgled foruma Empty Re: Anketa: novi izgled foruma

    Postaj by Dragec07 17/7/2009, 10:34

    Svekolike forumašice i forumaši.
    Evo vam prilike da si sami malo uredite izgled foruma.
    Znači ovako, od sada za svaku glavnu temu (kao što su: Iz svijeta motora; Dogovori za putovanja i druženja; ....) možete sami odlučiti da li želite da vam se prikazuje detaljno (sa svim svojim izbornicima) ili samo kao jedan red na glavnoj forumskoj stranici.
    Na kraju rada koji nosi ime glavne teme (skroz desno) nalazi se znak "-" ili "+", pa jednostavnim mijenjanjem tog znaka odabirete i detaljnost prikaza izbornika. Naravno, ove promjene su vidljive samo vama, tj. svaki korisnik foruma može za sebe odabrati nivo detaljnosti forumske stranice.
    Znam da će vam sad pasti na pamet svakakve nove ideje, ali za bilo kakve realizacije ja sam na forumskom godišnjem do prvog snijega..... bounce bounce
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    Anketa: novi izgled foruma Empty Re: Anketa: novi izgled foruma

    Postaj by Borris 17/7/2009, 10:38

    Tak treba Dragec! Nemoj se dati zaje...... Sve je dobro , niko se ne žali , znači buš pivu platil !!! Laughing
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    Anketa: novi izgled foruma Empty Re: Anketa: novi izgled foruma

    Postaj by Borris 17/7/2009, 10:42

    Prije odgovora za forum sam napisal odgovor na bambus , al je netragom nestal ???
    A NIJE BILO JABUKE ???
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Anketa: novi izgled foruma Empty Re: Anketa: novi izgled foruma

    Postaj by Dragec07 17/7/2009, 10:43

    Borris je napisao/la:Prije odgovora za forum sam napisal odgovor na bambus , al je netragom nestal ???
    A NIJE BILO JABUKE ???

    Nije moja greška, al bambi tak i tak nije za tebe....
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    Anketa: novi izgled foruma Empty Re: Anketa: novi izgled foruma

    Postaj by Borris 18/7/2009, 00:38

    Kaj si pak napravil ??? Pa bilo je dobro! Crying or Very sad

    Sponsored content


    Anketa: novi izgled foruma Empty Re: Anketa: novi izgled foruma

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 12/5/2024, 22:55.