Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















3 posters

    Boris - pobjednik prve nagradne igre foruma "Ja putujem"

    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Boris - pobjednik prve nagradne igre foruma "Ja putujem" Empty Boris - pobjednik prve nagradne igre foruma "Ja putujem"

    Postaj by Dragec07 4/7/2009, 13:23

    Nakon bespoštedne i žestoke borba konačno je sve jasno: Boris je pobjednik 1. nagradne igre foruma "Ja putujem".
    Boris - pobjednik prve nagradne igre foruma "Ja putujem" 88BE7DC7-129B-F346-9DE2-E2861B29C3A7_thumb
    Čestitajmo pobjedniku i osvajaču provjeska za novi motor (znakovitog loga Alkohol), privjeska za novi auto kad dođe (zadnji auto je uvijek mercedes) i laganog ruksaka u boji motora za suvozačicu i družicu Juliju.
    Ne treba zaboraviti i osvajača drugog mjesta, našeg Rudija, koji je ujedno osvojio i nježni privjesak (primjerene tvrdoče i veličine!), također za motor.
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    Boris - pobjednik prve nagradne igre foruma "Ja putujem" Empty Re: Boris - pobjednik prve nagradne igre foruma "Ja putujem"

    Postaj by Borris 4/7/2009, 18:38

    Zahvaljujem se svima tj. svekolikom pučanstvu koje je svojim bodovima i zahvalama nagradilo moje jednoprstno kljucanje po tastaturi ! zakon Laughing .Vi ste ti koji su zaslužni kaj sam prvi ! A baš mi je trebal privjesak za ključeve za novog motora . Pogotovo sa tak znakovitim natpisom.... drunken . HVALA!!! Ja sam dobil privjesak kaj mi je trebal , Julija je dobila grbu kaj je zaslužila Smile , a zahvaljujem se Rudiju na oštroj i fer borbi u kojoj je zaslužil privjesak ! Nek mu visi!!! cheers
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Boris - pobjednik prve nagradne igre foruma "Ja putujem" Empty Re: Boris - pobjednik prve nagradne igre foruma "Ja putujem"

    Postaj by sju_rod 4/7/2009, 21:13

    čestitke Borisu na osvojenoj prvoj nagradi na forumu -Ja Putujem- tim više je ona vrednija što Boris ulazi u povjest kao prvi pobjednik na forumu a to se pamti.Iskreno nisam očekival niti drugo mjesto jer mislim da ga zaslužuje Giga ali bogme neznam kakvi su ti bodovi ili kaj su več i ko kak stoji sa tim.No kaj je tu je,danke schen na privjesku sad imam dva jupiiiiii. Kosati

    Sponsored content


    Boris - pobjednik prve nagradne igre foruma "Ja putujem" Empty Re: Boris - pobjednik prve nagradne igre foruma "Ja putujem"

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 20/5/2024, 23:50.