Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















    Uskoro nova adresa foruma "Ja putujem"

    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Uskoro nova adresa foruma "Ja putujem" Empty Uskoro nova adresa foruma "Ja putujem"

    Postaj by Dragec07 13/2/2009, 12:07

    Pozdrav svima Smile
    Ovih dana izvijestili su me kako link/adresa foruma na kojem se upravo nalazite izazive nepotrebne dvojbe pojedinim članovima raznih udruga, grupa, skupina i pojedincima.
    Forum i web stranica zove se "Ja putujem" i ni na koji način nije povezana niti sa jednom udrugom ili registriranom/neregestriranom grupom iz auto-moto svijeta i takva će do daljnjeg i ostati.

    Kako sam zamoljen da svojim osobnim doprinosom pripomognem otklanjanju bilo kakvih zabuna oko svrhe i vlasništva ovog foruma, sa zadovoljstvom vas želim izvijestiti kako će forum uskoro promijeniti adresu i pod istim imenom nastaviti svoj rad.

    Nadam se da će to u budućnosti pomoći kolegama u njihovom bržem i uspješnijem ostvarivanju svojih ciljeva.

    Adresa
    www.japutujem.forumcroatian.com u ovom je trenutku zauzeta, no očekujem da ću uz pomoć sponzora ovih stranica to vrlo brzo riješiti. O tome ćete biti obaviješteni već do kraja slijedećeg tjedna.


    Zadnja promjena: Dragec07; 13/2/2009, 12:09; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : pravopisne neoprostive greške)

      Sada je: 20/5/2024, 20:53.