Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















+2
Giga
Borris
6 posters

    SUSRET POD TENDOM

    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    SUSRET POD TENDOM Empty SUSRET POD TENDOM

    Postaj by Borris 3/6/2009, 13:58

    Dakle, na predlog Drageca otvaram novu temu... Juli i ja smo mislili da bi se mogli okupiti u subotu oko 17-18 h pod tendom(na terasi) Mjesto okupacije bi bilo na Beverlygaju (borongaju) u ulici Milana Pavelića br 1. Kaj se tiče klope i cuge , mislili smo da ja u petak sve kupim (da ne kompliciramo) pa se posle lahko raskusuramo! Od mesa sam mislil uzet vratinu,lopaticu za ražnjiće i pileća prsa tak da ja u petak sve to lepo metnem u pac (za pac se nemojte bojati ,Rudo zna kakav pac delam) Ako neko ima želju za nekaj drugo nek napiše! Nisam zlatna ribica, ali ispuniču želju! Kaj se tiče cuge napišite kaj bi pili i kojim količinama tak da znam kaj uzet. Rudo zna gde smo, Dragec ima navigatora , jedino neznam za Gigabere ali nadam se da buju našli put ! Ni nas tak teško najti , naša hiža jedina ima prekrasnu nefasadu ,dok sve druge imaju fasade. Molim brrrzi odgovor na post jel je več sreda(sprijeda?) a petak bu brzo došel!!!
    PS: ak neko ima nekaj protiv ove teme , nek krivi Drageca(on je rekel da otvorim) zivili Vatreniljut
    Giga
    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

    SUSRET POD TENDOM Empty Re: SUSRET POD TENDOM

    Postaj by Giga 3/6/2009, 23:43

    čak bi mi bolje pasalo u petak
    a
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    SUSRET POD TENDOM Empty Re: SUSRET POD TENDOM

    Postaj by Dragec07 3/6/2009, 23:52

    I pertak i surbota su mi OK. Ja sam za demokraciju, pa ću se organizirati prema ostalima.
    Boris, dosad nabrojano je sve 5 Plavi
    Piva i gemišti, to je to, a bambi se razme, kaj ne? sismis
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    SUSRET POD TENDOM Empty Re: SUSRET POD TENDOM

    Postaj by Borris 4/6/2009, 00:12

    Nažalost u petak nemremo , jer Julija mora u petak (a nije za metak) popodne delati jer joj je šljaker na godišnjem ! Zato sam i rekel za subotu popodne , jel dela i subotu ujutro . heba* ga. Tak da ostaje suboda ili nejebelja (onda ne dela).
    juli
    juli
    Biciklist
    Biciklist


    Registration date : 12.05.2009

    SUSRET POD TENDOM Empty Re: SUSRET POD TENDOM

    Postaj by juli 4/6/2009, 08:58

    Kaj da vam velim nažalost moram raditi u petak zenazmaj , ali dajte Gigaaberi složite nekak da dojedete u subotu biker , bilo bi mi jako žal da ne dojdete.Jako se veselim kaj bum vas sve skupa opet vidla jer se jako duuuugo nismo vidli..... LP Juli
    pp. Ruda odmah zovi Slavicu jer ima pp. draga Slavica ti pečeš najbolje kremaste kolače na svijetu,a i šire...... kak moram delati u petak popodne i subotu vjutro Crying or Very sad , a međuvremenu svakak moram i počistiti kuću da vas šlag ne lupi od količine dlaka koje ispušaju moje mile i drage životinjice cat cat alien (tri se linjaju),a ti si u penzijici pa bi bilo jako lepo da nas iznenadiš nekim finim kaj finim, najfinijim kolačekom, pusa draga Slavica. Laughing
    Giga
    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

    SUSRET POD TENDOM Empty Re: SUSRET POD TENDOM

    Postaj by Giga 4/6/2009, 22:45

    ne bu vas problem najti, bumo se orjentirali po mirisu biker , ako nas ništa ne spriječi dolazimo. zivili zivili
    kroko
    kroko
    Pjesak
    Pjesak


    Registration date : 03.02.2008

    SUSRET POD TENDOM Empty Re: SUSRET POD TENDOM

    Postaj by kroko 4/6/2009, 23:41

    Wink Wink hm hm trebal bi ici na dva dana vožnje ali ako to odpadne.....hm hm gruntam......ak sad velim da bum došel bute obustavili cijelu akciju.......ak vam pak velim da ne bum dosel a pojavim se onda bute ostali gladni jer bum sve potamanil....sad sam u trilemi reci da bum dosel ili ne reci ili niti sam ne znam kaj..........samo najte mjenjati adresu ili spustiti rolete ili morti prek noci fasadu navleči.......... bounce


    cheers joj da još sam nekaj zaboravil pitati...............tko bu glumil striptizetu........... flower
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    SUSRET POD TENDOM Empty Re: SUSRET POD TENDOM

    Postaj by Dragec07 4/6/2009, 23:45

    Vatrenoljut subota popodne biker magla zivili amen

    lol! , dosta mi je popovanje
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    SUSRET POD TENDOM Empty Re: SUSRET POD TENDOM

    Postaj by Borris 5/6/2009, 09:32

    To volim čuti ! Znači morem se primit posla ( pacanja kelja ,zelja i naročito karfijola Laughing ) a morti se najde i nekaj nepodobno pig !!! Sad ste se splašili ,pa se morti doma najedete ( da meni više ostane tongue ) Nič se ne bojte , pobrinul bum se za vas, bilo bu čak soka od mrkvice( to vam je jake zdravoooo) . Da zaključim : biker magla zivili !!!
    KROKO kaj se tebe tiče ,čul sam da je tebe bolje oblačit nego hranit! Tak da bum specijalno za tebe spremil jednu majcu MX da ti slučajno nebu preveč ! Laughing . inače glede tvojeg pitanja možeš ti glumit stripetetu ! Imam ja gladnog peseka kaj jake voli klobase!!! A kad se počnes skidati ,svi buju pobegli pa bu opet meni više ostalo....a i pesek nebu gladan(osim ak ni u pitanju mini-hrenovka?) Dakle da rezimiram : kak bi rekel pok. Krsto Frankopan-daj Bog čim veči kup ! Bit će mi pučko veselje!!! zivili zivili amen
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    SUSRET POD TENDOM Empty Re: SUSRET POD TENDOM

    Postaj by Dragec07 5/6/2009, 14:56

    Borris je napisao/la:... Juli i ja smo mislili da bi se mogli okupiti u subotu oko 17-18 h pod tendom...... zivili Vatreniljut

    Možemo se mi okupiti oko 17, ali kada ćemo kuda koji to biti 18 neće:Neneljut
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    SUSRET POD TENDOM Empty Re: SUSRET POD TENDOM

    Postaj by sju_rod 5/6/2009, 21:32

    kak sam se ja čul sa Borisom iučer maram obavijestiti i ostatak ekipe da moja malenkost a i njena veličina naj vjerojatnije nečemo doći i to iz par dobrih razloga,mada oni uopče nisu bitni.Prvo,moram raditi,imamposla preko glave,nisam radil dva tjedna,ovaj drugi dok sam bil na bolovanju jer nesmijemo raditi u to vrijeme,skupile mi se parnice sa ročištima i to datumima da bum blago rečeno na je..ak to ne napravim,dakle ko zna kad bum gotov,drugi debeli razlog kaj ne jedem(na žalost)takvo meso sad i ne pijem (još veča žalost) niš alkoholnoga zbog tableta za smirenje kaj pijem svaki dan a ne namjeravam prekidati terapiju i treče navečer mi je tekma pa s obzirom na ovo prvo i drugo nema smisla da je ne gledam.Kaj se tiče Slavice i ona je u banani jer nam Adriana ide na svadbu pa buju i ona i njezin Milan tu se došli urediti,obući,našminkati i znate kak več to ide i to oko pet ili šest sati,tak da i ona nije raspoložena da ide sama.Na žalost društvo,situacija je takva i neznam kaj se može dogoditi da ja ipak dođem,kaj je najgore takav mi je cijeli mjesec koji je pun slobodnih dana,za sve osim mene,jer bum moral delati sve subote ko konj pa čak i keramiku onaj zadnji tjedan kod sinovca 25,26,27,i 28. strava.Sorry ekipo.
    juli
    juli
    Biciklist
    Biciklist


    Registration date : 12.05.2009

    SUSRET POD TENDOM Empty Re: SUSRET POD TENDOM

    Postaj by juli 5/6/2009, 23:36

    Haj eto mene s posla, čitam Dragecov posti, mislim si u sebi pa moram reči i vama, naravno da to neće biti 18 h 06.06.09. već u rane jutarnje sate 07.06.09. Pozdrav do skorog viđenja.
    P.S. Rudek a kaj da ti velim valjda ti znaš kaj je najbolje za tebe, samo mi je žal kaj nebumo probali divne Slavičine kremšnite od domačih jajca.
    Giga
    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

    SUSRET POD TENDOM Empty Re: SUSRET POD TENDOM

    Postaj by Giga 6/6/2009, 06:17

    pa zakaj nebi jeli Slavicine kremšnite, nemre Ruda biti tak jako zaposlen da nebi mogel odvojiti 5 minuta da nam dostavi kremšnite pa magla na posel...
    a
    juli
    juli
    Biciklist
    Biciklist


    Registration date : 12.05.2009

    SUSRET POD TENDOM Empty Re: SUSRET POD TENDOM

    Postaj by juli 6/6/2009, 06:39

    Bok, Aber nas dva smo ranoranioci, ja u 7 h moram otprti kiosk i sad si kava ,no ak Ruda nebu dostavil kremešnite nemoj žaliti ni moje nisu tak loše, a vratim se doma do 14 h pa ih naredim za čas, tak bumo dugo uživali u meseku pa se buju stisnule u frigideru do konzumacije.
    juli
    juli
    Biciklist
    Biciklist


    Registration date : 12.05.2009

    SUSRET POD TENDOM Empty Re: SUSRET POD TENDOM

    Postaj by juli 7/6/2009, 08:41

    Zbudila se ja,a sin mi je skuhal kavu jer je on otišel delati umjesto mene Embarassed, i sad kaj da delam uz kavicu kava ,nego da čitam kaj ima na forumu, ali prvo da se zahvalim svima kaj su bili kod nas, bili ste izvrsno društvo i nadam se da je i vama bilo dobro z nama. Kroko me malo razočaral tak se falil da može pojesti i vola pečena,a kad tamo jede ko taubek, čak i moja Ulla pojede više od njega, a ni stripetetiz mu ni bog zna kaj, no drugi put prosim tri dana ne jesti da se pojedu sve delicije kaj je Boris napacal,sad moram i danas peči roštilja koliko je toga ostalo. Fotodokumentarac bu vam del Boris,jer sam ja pekla roštilja, ali moram biti poštena i priznati da se i Kroketa zadimila uz roštilj i odmenila me u pečenju. Kad smo sve vas lijepo ispratili moja muža i seli smo se na našu prekrasnu terasu (viš moram deci fkrasti lapetetop i tam gledati forum) da rezimiramo kak nam je bilo, shvatili smo da pod hitno u vrta trebamo deti veliki zidani roštilj,jer ovaj mali na štruju je zaista samo za obiteljsku upotrebu.LP od Juli.
    Giga
    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

    SUSRET POD TENDOM Empty Re: SUSRET POD TENDOM

    Postaj by Giga 7/6/2009, 13:45

    Je bilo je stvarno super od klope, cuge, ali klupa je bila favorit večeri i prosim ja bi si rezervirala djelić te klupe i kod mojih budućih posjeta femili Marion. Kaj se tiče roštilja na struju to vam nemre biti izgovor da ovak nekaj ne ponovimo jer se dokazalo da je i za moto familiju dost učinkovit. Hvala na svemu, vi koji niste bili nikad ne bute doznali kak nam je dobro bilo i ne daj Bog dugog čekanja za nekakvu reprizu Wink Pozdrav Dijani i Danijelu flower
    juli
    juli
    Biciklist
    Biciklist


    Registration date : 12.05.2009

    SUSRET POD TENDOM Empty Re: SUSRET POD TENDOM

    Postaj by juli 7/6/2009, 14:49

    Zbudila se ja opet (samo sam si malo legla da odmorim noge tam negde oko podne)došao moj sniko doma delal je do 14h i zbudil majku mirisom friško kuhane kave Embarassed .Draga Giga klupa je tvoja dog god buš štela dojti se odmoriti na nju uz primjerenu poslugu naravno, kak veli Boris bit će mi pučko veselje ugostiti te, naravno i sve ostale kojima se dopalo kod nas.
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    SUSRET POD TENDOM Empty Re: SUSRET POD TENDOM

    Postaj by Borris 7/6/2009, 18:15

    Evo da se i ja konačno javim ! Dok sam sve pospremil , zribal roštilj (da mogu speči kaj je ostalo kokos Laughing ) došlo je i vreme za F1 . Posle sam po onom vetru pomogel to speči jer mi je zmaj bil umoran pa ni štel vatru rigat ,naravno da sam se bacil i na uništavanje sveg podobnog i nepodobnog pa sad preživam . To je dugotrajan proces jer dok dojde do sedmog želuca....(s obzirom da sam prema dnevnopolitičkim potrebama vol ili bik No ) Kad se odmorim bum bacil kipece na forum skup s opisom fešte ! Do tad lepi pozdrav!!!
    kroko
    kroko
    Pjesak
    Pjesak


    Registration date : 03.02.2008

    SUSRET POD TENDOM Empty o da super je bilo....

    Postaj by kroko 7/6/2009, 18:59

    bounce bounce Daaaaaa zidani veliki roštilj, to fali, ma neeeee nis ne fali, bilo je više nego super.........a da sam dobar političar to sam tek sad shvatio.....uvjerio sam vas sve da bum vola pojeo a vi ste vidjeli da nisam vola pojeo a u stvari istina je sasvim drugačija ja jesam vola pojeo samo vi to niste vidjeli dakle političar sam rođeni jedno pričam vi mislite da govorim istinu ali u stvari ja lažem ali vas uvjerim da vi mislite kak pričam istinu ali nije istina nego zamagljivanje a ja sam se prejeo i to FINOOOO....eto valjda ste sad skuzili ako niste nema veze dajte svoj glas meni.......jer me loto nije potrefil na žalost i meni je žao vama kaj sad nemrete reći da ste jeli sa 38 milijunašem (ali morti bute mogli reci da ste jeli s 42 milijunašem) .....

    Ma znate kaj bas je bilo dobro i kraj dana je bio začin na kraju a ovdje poglečte kak mi je dan koji sam nazvao tri u jedan bio jako dobar...

    http://forum.adventurer.hr/index.php?topic=280.msg60260#msg60260


    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    SUSRET POD TENDOM Empty Re: SUSRET POD TENDOM

    Postaj by sju_rod 7/6/2009, 21:04

    evo i bez mene vam je bilo lepo,baš mi je dragec
    Giga
    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

    SUSRET POD TENDOM Empty Re: SUSRET POD TENDOM

    Postaj by Giga 7/6/2009, 21:40

    E moj Ruda još ti bu bolje žal kad shvatiš da si sve to propustil zato kaj slušaš doktora, on ti mora zabraniti sve zato kaj mu je to posel. No još si friški u svijetu Jeremija pomalo buš i ti ušel u grif. Kad odeš doktoru moraš mu tvrditi da se pridržavaš njegovih naputaka, ali vjeruj bit će ti bolje kad počneš kombinirati njegove upute i svoje želje. Danas kad vidiš kak je nama bilo sigurno ti skočil i tlak i masnoća i svi vrazi jače nego da si bil s nama, pojel i popil umjereno, dobro se nazafrkaval jer bi ti onda i organizam bil zadovoljan. No kaj je tu je budeš ti to već skontal, čuvaj se i pazi i naj delati bedastoće Wink
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    SUSRET POD TENDOM Empty Re: SUSRET POD TENDOM

    Postaj by sju_rod 8/6/2009, 21:18

    samo draga moja Giga nisam ja došel zbog doktora on je tek na drugom ili trečem mjestu,nego zbog posla,ja sam moral delati ljudi moji,delati,nisam delal dva tjedna a svakodnevno sam dobival dostave,to se nakupilo i nije bilo druge(ni Julija nije mogla u petak jer je morala delati,pa ju niko ......)Znam da nemrete shvatiti jer neznate prirodu mog posla a klopa i cuga je samo dodatak svemu kao i utakmica koju bolje da nisam gledal.Dakle sigurno bu opet došlo vrijeme da me bute morali trpeti,kaj vam ja mogu,samo neznam dal bu to ovaj mesec jer sam PREBUKIRAN sa poslom(kaj mislite da mi se dela? ) i nemogu si pomoči.Ali zato se vi sastajajte i veselite a ja ču pasti slikice i bit ču u tom trenutku sa vama.Čao ekipo moja.

    Sponsored content


    SUSRET POD TENDOM Empty Re: SUSRET POD TENDOM

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 20/5/2024, 14:44.