Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















5 posters

    MOTO SUSRET U KARLOVCU

    juli
    juli
    Biciklist
    Biciklist


    Registration date : 12.05.2009

    MOTO SUSRET U KARLOVCU Empty MOTO SUSRET U KARLOVCU

    Postaj by juli 12/7/2009, 08:34

    Haj moja muža još spi, pa da se ja pohvalim da smo jučer bili na motosusretu u Karlovcu koji je ogranizirala MOTO LEGIJA CROATIA M.C. u Jaškovu/Grdunu na prekrasnoj Dobri, kad se svi vratite doma mogli bi tam prejti na kavicu(pivicu,bambus) jer je mjesto prekrasno. Ovak slikica nema jer sam ja zaribala isto ko Rudek nedavno krepala mi faking baterija u aparatu, a nemam tak dobar mobać ko Dragec, ali su slikali adventureri pa si pogledajte na njihovom forumu moje propuste lošeg fotografa. No da vam velim kaj se mene tiče ko suvozačice makina je super ide ko zvijer, a ne cuka ko stari, sic je ok najvažnije rit ne trne cheers , jučer smo napravili cca 300 km i baš sam zadovoljna. E a sad da vam velim kak nam je bilo na motosusretu, došli mi procunjali vidjeti gdje su bonovi da zalijemo suha grla i prvu dulju vožnju pivom,(sory Giga htela sam ti kupiti malu našivku jer znam da ih ti skupljaš ali ih nisu prodavali Crying or Very sad ), u prolazu vidim poznati znak Adveturera i hitim oko jel bi kog prepoznala jer se već dost dugo chatamo s njima, i naravno odmah prepoznam Lutalicu a i ona mene.Nisam si mislila da ih bumo vidli jer su svi pripovedali kak buju išli u Novu gradišku,a o Karlovcu ni riječ,a kad tamo velko društvo na okupu Lutalica,Štrukelj,Đebo s curom (kojoj sam na moju sramotu zaboravila ime Crying or Very sad) , Filip, Betty,Poštar i Sath (mislim da se to tak piše, kak veli Rudi faking engleski).Bilo je dobro svi smo promukli od razgovora uz bend koji je bil više nego glasan, kad se negde oko pol 10 Sath setil da bi bilo bolje da ne klopamo na susretu nek da idemo na poznate čevape u Zapruđe, svi iako gladni poslušali smo ga i krenuli. Za čas smo došli do Zapruđa, ali je več bilo pol 11, a pečenjara dela do 10h. I tak gladni seli se u poznatog Cezara popili kavicu i gruntali kam bi išli jesti i naravno u to doba Zagreb mrtav grad nemaš kam na čevape, Sath je mudro rekel da mu je punica naredila filane paprike i da on ide doma, mlađi su prešli u mc donalds, a mi stari lepo doma na kućnu prehranu (vrganje sa špekom i jajcima). Bilo nam je lijepo i ugodno u društvu Adventurera, ali nam je falila i naša škvadra. No kak Dragec veli voziti se mora biker,pozdrav od Juli.
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    MOTO SUSRET U KARLOVCU Empty Re: MOTO SUSRET U KARLOVCU

    Postaj by Borris 12/7/2009, 12:49

    Da se i ja nadovežem na Juliju....Kao prvo najrađe bi joj dal CRVENI karton radi fotiča! Velim ja njoj zemi ovaj , ona veli neču ovaj nego onaj i onda zeme aparat kojem je prazna bakterija i puna kartica!!! Neljut ... A bormeč je bilo kaj za slikat i na četri i na dve noge i mrtva i živa priroda.....Uglavnom fala Bogu ne pada kiša pa smo odlučili otič na moto susret u Karlovac preko Brezovice , kupinečkog , turopolja pa uz kupu malo gore malo dole pa do Julijine sisterke u Levo sredičko i od tam u karlovac. Kak je rekla Juli sreli smo Adventurere pa zahvaljujuči njima ima i nekaj slika... Wink (moje razmišljanje o Juli) Sve skupa lepo smo se proveli , jedino smo ostali gladni.... No A u kuferu nam se zdruckalo 2kg friških vrganja Sad . Motor se pokazal čist dobar mada nejde ko zver kak je Juli rekla ali zato dobro leži i dost je udoban. Sve u svemu napravili smo čist lepi izlet Laughing . Do neke vožnjice svima lepi pozdrav!
    Giga
    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

    MOTO SUSRET U KARLOVCU Empty Re: MOTO SUSRET U KARLOVCU

    Postaj by Giga 12/7/2009, 21:24

    Svaka čast, to je volja. Drago mi je da je motor udoban i da je provod bil super. Kaj se klope tiče dobro ste prošli, uvijek mjenjam čvape za špek i luk a još k tome i vrganji eeeeeejjjjjjjjjjjjj cheers
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    MOTO SUSRET U KARLOVCU Empty Re: MOTO SUSRET U KARLOVCU

    Postaj by Dragec07 13/7/2009, 00:38

    Deset riječi govori više od jedne slike, pa nije bed što slika nema kad ima dobrog teksta.
    Super kaj set proveli lijepo popodne i konačno dočekali prikladno (čitaj bez potopa) vrijeme za vožnju. Nadam se da ćemo se i mi uskoro pridružiti na zajedničkoj vožnjici.....
    A Moto Legija uvijek ima i dobar susret, ali i super lokaciju za susret, pa mi je baš žal što nismo bili i mi.
    A adventurerima se baš i ne može parirati, njih pak svugdje ima lol!
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    MOTO SUSRET U KARLOVCU Empty Re: MOTO SUSRET U KARLOVCU

    Postaj by sju_rod 13/7/2009, 19:07

    ha,ha,ha,ha, baš ste me uspjeli nasmijat.Boris prijatelju,ne zamjeri puno Juliji njoj je vjerovatno bilo više žal nego tebi kad je skužila da je uzela krivi,ma pusti ak bu to najgore kaj je napravila,super je, a naj više sam se nasmijal kad ona veli da ide ko zver a ti veliš da ide dobro ali neide ko zver,opal sam pod stol,ha,ha,ha,čuj njoj ide kaj ona zna kaj je zver,no njoj je super(kaj misliš zakaj nam veruju kad velimo da je baš moj mrcina)ha,ha,ha,sory ali ovo ti je super.No važno je da ste se vi lijepo vozili i proveli,ono drugo su sitnice,ha,ha,ha,joj ludi ste,crveni karton,ha,ha,ha,a kao ne gledaš nogomet,ludnica,ma baš ste pravi......

    Sponsored content


    MOTO SUSRET U KARLOVCU Empty Re: MOTO SUSRET U KARLOVCU

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 20/5/2024, 14:44.