Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















2 posters

    POZDRAV SVIMA

    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    POZDRAV  SVIMA Empty POZDRAV SVIMA

    Postaj by sju_rod 2/11/2020, 20:42

    Pozdravljam sve koji zalutaju na ovaj forum.....na žalost kao i u životu sve staje i gasi se pa tako i ovaj forum.Nekad još ne tako davno(par godina)jedva smo čekali da dođemo s posla i da vidimo ko se javio,ko je nešto napisao,kome se nešto dogodilo bilo loše ili dobro i koji je to podijelio sa svima,pozvao na vožnju ili stavio slike i tekst sa neke vožnje.Ali odlaskom osnivača sve se polako počelo urušavati,čak bi čovjek pomislio da se budemo čak i više "družili"ovako preko foruma s obzirom na situaciju ispalo je da smo totalno potonuli,kao da više nikome za ništa nije stalo....šteta,ipak ostale su uspomene,slike i tekstovi koja podsječaju na neka lijepa dobra vremena a to nam niko ne može uzeti..... Sad
    I kao što rekoh na početku sve vas pozdravljam,neka vam sljedeči dani budu dobri i da budete svi zdravi.....ipak je to najvažnije....

    kroko likes this post

    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    POZDRAV  SVIMA Empty Re: POZDRAV SVIMA

    Postaj by Brzi 12/11/2020, 22:02

    Eh da Rudek, potpuno te razumijem. Na žalost nije to sudbina samo ovog foruma već i puno jačih. Evo za usporedbu sad sam bacio oko na CCF koji ima skoro 4500 članova i u zadnjih 5 dana ima 4 nova posta. Na mnogim drugima kad i bacim oko svi se nešto samo svade i vrijeđaju. Priznali mi to ili ne vrijeme foruma je lagano prošlo, isto kao i npr. VHS kazeta i još koječega.

      Sad je dosta ljudi na Facebooku, Instagramu, Watsup-u, ....

      Ja s vremena na vrijeme škicnem ima li kakav novi post a ponekad i kad ulovim vremena prisjetim se i poneke pričice, fotkica i videa. Uglavnom i ja sve pozdravljam i želim svima da su zdravi a sigurno ćemo se vidit i na kakvoj kavici.
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    POZDRAV  SVIMA Empty Re: POZDRAV SVIMA

    Postaj by sju_rod 13/11/2020, 20:28

    eh da..... Sad

    Sponsored content


    POZDRAV  SVIMA Empty Re: POZDRAV SVIMA

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 27/4/2024, 16:53.