Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















4 posters

    pozdrav svima

    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    pozdrav svima Empty pozdrav svima

    Postaj by sju_rod 13/11/2018, 21:31

    pozdrav svima koliko vas ima....danas mi je bil zadnji dan da sam išel sa makinom na posel...od sutra samo sa autom....spremil bum motor,izvadil akaš,spremil ga na toplo i čekal prolječe....jebi ga,rekli su od sad sve niže temperatura čak u petak i u minusu i odluka je pala na fordaljku....možda je prerano za spremanje ali odlučil sam pa kak bude... Crying or Very sad
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    pozdrav svima Empty Re: pozdrav svima

    Postaj by Borris 14/11/2018, 00:30

    a vožnja za Vukovar ??????
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    pozdrav svima Empty Re: pozdrav svima

    Postaj by sju_rod 14/11/2018, 18:17

    jooooj,zaboravil sam......ne znam kaj da velim...odlučil bum u trenutku...neznam sad kaj bude,ježi ga....
    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    pozdrav svima Empty Re: pozdrav svima

    Postaj by Brzi 14/11/2018, 19:21

    Ja na žalost nisam već skoro mjesec dana ulovio vremena i prilike da sjednem na motor  Sad , samo mu svakih 10-tak dana spojim accu par sati na pinjač da se ne isprazni i to je to.

      Nisam baš upućen, a jučer razmišljao, tko zna kada je točno vožnja i bude li standardna ruta ili se šta mijenjalo?
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    pozdrav svima Empty Re: pozdrav svima

    Postaj by sju_rod 16/11/2018, 20:35

    ma sve isto ko i lani....
    17.11.(subota)
    u 17 sati početak okupljanja
    oko 18 sati kreče se po vukovarskoj
    nakon dolaska parkiraju se motori i malo
    se odmorite i vjerovatno posle na klopu
    ma sve ko i prošle godine
    jedino neznam da li dolazim,prošle godine sam pokisnul i smrznul sam se ko pičić.... nije više za mene vožnja po zimi......ne znam da li idem,vidjet ču sutra....
    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    pozdrav svima Empty Re: pozdrav svima

    Postaj by Brzi 16/11/2018, 21:03

    A i mislio sam  Sad , nažalost sutra imam rođendane nećaka i nećakinje tako da moram propustiti vožnju.
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    pozdrav svima Empty Re: pozdrav svima

    Postaj by mg750ie 17/11/2018, 14:02

    Bili smo više puta, ja i bi ali neda mi se solirati, a kaj se tiće vožnje, zadnja je bila u srijedu do Severina na Kupi, i janjetina u Rimu 🏁
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    pozdrav svima Empty Re: pozdrav svima

    Postaj by sju_rod 26/11/2018, 21:02

    pozdrav svima....sutra mi treba doči auspuh(Lastovčić mislim) koji sam dogovoril za kupnju pa bumo vidli.....sutra se javim......znam kaj bute rekli: a kaj če ti to?....neznam,mladost ludost,znate kak se veli.... Wink
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    pozdrav svima Empty Re: pozdrav svima

    Postaj by mg750ie 27/11/2018, 08:15

    Barem šerafiti ak se ne vozi 👍
    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    pozdrav svima Empty Re: pozdrav svima

    Postaj by Brzi 27/11/2018, 20:50

    Ti spuh, a ja u potrazi za novim akumulatorom   Sad
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    pozdrav svima Empty Re: pozdrav svima

    Postaj by sju_rod 27/11/2018, 22:05

    na žalost-odbijeno.....cijev iz topa je previše u es i to ako se i da poravnat koštalo bu me ko nova cijev a nova je 100 jureka...pa sam odustal od kupovine,za sad.....ježi ga....
    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    pozdrav svima Empty Re: pozdrav svima

    Postaj by Brzi 29/11/2018, 22:53

    Ako je to ona kaj tip prodaje ne "motorima" bolje da ga nisi uzeo! Izgleda mi nekako izraubano i mislim da nikak ne bi išao na tvoju pilu.

      Ja danas malo zivkao za accu i poslao mail Tomiću. Moram ih pohvaliti jer su mi odgovorili za manje od pola sata i ponudili "original" BMW accu za 1388 kn !!!  Shocked Shocked Shocked  Da i to s 10% popusta! Ebate za Volva TDI-a sam pred 5-6 godina naletio na 100Ah accu dobio za 499 kunića a ovaj za motor je cijelih 19Ah - pa kaj je punjen dijamantima da toliko košta.
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    pozdrav svima Empty Re: pozdrav svima

    Postaj by sju_rod 1/12/2018, 19:28

    ha,ha,ha....stvarno nisu normalni,izgleda mi to kao ko popuši popuši,pa ak je i za bemveja previše je..........a kaj se tiče auspuha da moguče da si i ti videl istog i nije me brinulo kaj je top crn jer bi ga ja ispoliral nego je cijev bila totalno van gabarita za suzu a ispravljanje bi vjerovatno bilo nemoguče,sve u svemu odustal sam od kupovine....
    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    pozdrav svima Empty Re: pozdrav svima

    Postaj by Brzi 1/12/2018, 22:05

    Nemoj se previše gristi, ionako ga tip najvjerojatnije prodaje zato kaj su ga rušili na tehničkom ili je na cesti naletio na kontrolu pa mu prisjeo spuh bez homologacije. Znam smo još uvijek banana država, ali ipak dolazi vrijeme kad više ne prolaze kojekakve prerade.

      Znam da tebi sad motor večinom služi za posao i natrag, ali ...
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    pozdrav svima Empty Re: pozdrav svima

    Postaj by sju_rod 3/12/2018, 18:42

    ahhh,da,.......kaj kad srce vuče za malo buke a glava viče NEEEEEEE............ma bumo vidli....
    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    pozdrav svima Empty Re: pozdrav svima

    Postaj by Brzi 6/12/2018, 20:36

    http://www.motori.hr/forum/index.php?topic=260864.msg4681975#new

      Imaš dva - tri pametan posta o spuhovima pa vidi imaš li i dalje volju tražiti nešto slično onome kaj si gledao.
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    pozdrav svima Empty Re: pozdrav svima

    Postaj by sju_rod 10/12/2018, 20:46

    prije svega pozdrav svima.... Laughing a onda vam želim reči da razmišljam o tome da odjavim motor za jedno tri mjeseca jer mi reg.ističe u prvom mjesecu,točnije 09.01.19. pa ako ga regam odmah a nebum se vozil bar još dva mjeseca pitanje je dal to ima smisla pa eto interesira me kaj i vi mislite o tom "problemu" dal je pametno ga odjaviti i onda regat recimo 01.04.....uključite se plizzzzzz...
    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    pozdrav svima Empty Re: pozdrav svima

    Postaj by Brzi 10/12/2018, 23:22

    Jedino ako si ziher da se nebuš vozio. To su mnogi radili da izbjegno godišnji porez ali to više nema smisla jer ga sad plačaš na regi, a ako je bike stariji od 10 let više se naplaća ( kao i za aute).
      Moraš računat i s troškom za novu prometnu i tablicu ako je odjavljen dulje od 90 dana, iako sam puno puta čuo da su ljudi tražili da im se čuva tablica ali (baš čudno za Hrvatistan  No ) ona ipak negdje zagubi pa si prisiljen i novu tablicu plačat.

      Sve u svemu ja to ne prakticiram i koristim sunce i 5 i više celzijusa za pokoji đir.

      Osim naravno ako želiš regu pomaknut na toplije mjesece.
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    pozdrav svima Empty Re: pozdrav svima

    Postaj by Borris 10/12/2018, 23:38

    potpisujem Brzog.....ak si mislil zašparat tri mjeseca osiguranja , to si zgubil s novim dokumentima i tablicom.....ja ( Diana ) je to napravila s Aprilijom (na 6 mj.) pa nije niš zašparala , nego si jedino pomaknula regu na prihvatljiviji termin , a ja sam joj jebal mater zbog zajebancije oko nove rege , jer je motor na mene ( amora biti vlasnik).......
    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    pozdrav svima Empty Re: pozdrav svima

    Postaj by Brzi 11/12/2018, 12:59

    Ajde ro je sad makar pojednostavljeno kaj sve rješavaš u tehničkom i netrebaš više ići u MUP.
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    pozdrav svima Empty Re: pozdrav svima

    Postaj by sju_rod 11/12/2018, 20:59

    ha....dobri ste....znal sam da bum dobil interesantne informacije...mislim da bum ipak otišel na tehnički pitat za proceduru i koliko taj pothvat košta.....da li bude dovoljno "jeftin" bumo vidli ali nebi išel više od tri mjeseca točnije bilo bi i nešto manje jer mi reg. vrijedi do 09.01 a ja bi išel recimo 01.04. dakle malo manje od tri mjeseca pa bi tablica "trebala" bit tam mada kak veliš možda se izgubi...iskreno malo mi je i strašna pomisao da sad trebam sjest na motor i vozit se do tehničkog,brrrr....ziiiiimmmmaaaaa,ježi ga odviknul sam se,kad idem u jutro na posel mi je šljiva za popizdit a kamoli na motor u minusu na termometru....međutoa,bum otišel do tehničkog pa bum videl sve troškove i u konačnici pluseve i minuse pa bum odlučil.... Rolling Eyes
    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    pozdrav svima Empty Re: pozdrav svima

    Postaj by Brzi 12/12/2018, 21:15

    Rudek evo samo za tebe "originalna" kopija Akrapa za samo 50 dolara!!!

    https://www.ebay.com/itm/Universal-38-51mm-Motorcycle-Exhaust-Muffler-Pipe-Removable-DB-Killer-Silencer/192589133269?hash=item2cd734f5d5:g:K90AAOSw-olaOdjk:rk:28:pf:0

      + naravno malo i lijepoj našoj ako zapne na carini  Laughing
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    pozdrav svima Empty Re: pozdrav svima

    Postaj by sju_rod 13/12/2018, 23:05

    ma znam za to....u jednom momentu i to je bilo u igri ali sam se predomislil jer mi je Saša Shakal rekel da je to preslabo za motor da je to više za skutere pa sam odustal....
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    pozdrav svima Empty Re: pozdrav svima

    Postaj by sju_rod 8/1/2019, 19:59

    i evo,danas sam odjavil motor....ostavil sam tablicu,napravili su mi rupe u prometnoj i dal sam 17 kuna..........i to je sve.Ako u tih 90 dana opet registriram garantiraju mi da bu me tablica čekala....sve u svemu samo bum pomaknul regu sa prvog mjeseca na četvrti i to mi se čini OK....trošak više bu nova prometna a to je premalo da bi odustal od odjave....ćinjenica da mi je motor registriran to ne bi napravil a ovak kad rega istiće sutra mi se čini dobar potez....eto ljudovi..........
    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    pozdrav svima Empty Re: pozdrav svima

    Postaj by Brzi 10/1/2019, 10:26

    Pa ako se ne namjeravaš voziti OK, pomakneš si datum rege na proljeće i onda samo gas  Smile
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    pozdrav svima Empty Re: pozdrav svima

    Postaj by sju_rod 10/1/2019, 20:37

    tak jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.................
    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    pozdrav svima Empty Re: pozdrav svima

    Postaj by Brzi 11/1/2019, 20:54

    Samo da znaš danas sam bio u gradu s motorom i mislio do tebe navratit da ti malo vadim mast  Laughing ali sam se predugo zadržao s Beeblom.
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    pozdrav svima Empty Re: pozdrav svima

    Postaj by sju_rod 12/1/2019, 22:30

    ha,ha......samo napred ali mislim da mi ne možeš niš jer je ipak preveč zima tak da bi ti samo čestital i ne bi mi bilo niš žal..............
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    pozdrav svima Empty Re: pozdrav svima

    Postaj by sju_rod 13/2/2019, 18:46

    pozdrav svimaaaaaaaaa...............izgleda da malo zima popušta......no,vidli bumo....
    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    pozdrav svima Empty Re: pozdrav svima

    Postaj by Brzi 14/2/2019, 20:53

    Jel pila spremna za tehnički?

    Sponsored content


    pozdrav svima Empty Re: pozdrav svima

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 10/5/2024, 03:24.