Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















4 posters

    ZELINA ???????

    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    ZELINA ??????? Empty ZELINA ???????

    Postaj by sju_rod 28/5/2018, 23:06

    Interesantno,sad prošli vikend bila je Zelina i niko da bi se javil da ide ili barem pita ko ide...........istina i bog ja sam htel iči u subotu popodne ali više nisam stigel več je bilo pol sedam a u 8,45 je počela LP pa mi nije imalo smisla iči na pol sata ali bogme se čudim da niko ni od vas nije htjel iči.....a ježi ga bit če još Zeline......a Psihomodo Pop je nastupal....šteta.......... Crying or Very sad
    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    ZELINA ??????? Empty Re: ZELINA ???????

    Postaj by Brzi 29/5/2018, 20:19

    E Rudek valjda smo prestari za takve stvari  Laughing  

      Šalim se, ali nikad nisam bio previše zagrižen za takve susrete. Puno halabuke i pijanih pa na kraju ne uspiješ niti provozat se kao čovjek niti porazgovarat sa tebi dragim ljudima, tako da više niti ne pratim kada i gdje je koji susret. Uostalom cijene su im više nego u ugostiteljskim objektima gdje sjedneš kao čovjek pa te podvore jer se nažalost večina današnjih susreta svela na što veći profit.

      Meni sad lagano prolazi gužvapa se nadam nekoj zajedničkoj vožnjici i cugi bez obzira na moto susrete. Prošli ponedjeljak je Bembura napokon regana pa ovaj vikend planiramo "krštenje" do mora!
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    ZELINA ??????? Empty Re: ZELINA ???????

    Postaj by sju_rod 29/5/2018, 20:33

    ma da imaš prav,nekak nas je to prošlo....ha,dolaze mladi pa nek se sastaju po tim susretima...a sad kaj se tiče krštenja benđole takva vožnja i treba biti a ne po kvartu....bravo...
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    ZELINA ??????? Empty Re: ZELINA ???????

    Postaj by Borris 30/5/2018, 01:25

    potpuno se slažem s Brzim kaj se tiče susreta , a nisam ni znal da je Zelina.....prošle godine me me malo preveč koštala....a onak se ove još nisam ni sel na motor nit ga vužgal.....
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    ZELINA ??????? Empty Re: ZELINA ???????

    Postaj by mg750ie 31/5/2018, 10:46

    Kaj jamrate, vozite se i družite, ali između nas /sebe/, bliži se i Umag, itd ali moto susret je susrert kad se susretnem s ekipom, npr rudi, brzi, juli, boris, slavica,, lavica, nena izzi itd, onda je susret ostalo, dalo bi se o tome, jbg fali mi gec 😟😎
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    ZELINA ??????? Empty Re: ZELINA ???????

    Postaj by sju_rod 31/5/2018, 23:14

    na žalost Slavica više nemre na motor tak da ak idem nekam s motorom ona mora ostat doma ili idemo s autom skupa tak da je to malo....onak....

    Sponsored content


    ZELINA ??????? Empty Re: ZELINA ???????

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 12/5/2024, 17:38.