Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















3 posters

    ZELINA MOJA JEDINA

    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    ZELINA MOJA JEDINA Empty ZELINA MOJA JEDINA

    Postaj by sju_rod 1/6/2009, 21:30

    ove godine niko nije bil u Zelini,užas,zbog fakn kiše,ta kiša mi ide več na sve živce kaj ih imam,praktički pada sa prekidima od 10.mjeseca prošle godine i u ovih mojih 40 godina takve zajebane godine nije bilo.Još ktome svemu bar za mene i Slaveka Zelina ima posebno značenje jer smo moja ljubav i ja prije par godina baš u Zelini proslavili 25 godina prekrasnog braka i od onda je taj susret naša svetinja.No kak to obično ide sa godinama ti nekak i kosti idu u penziju pa više nismo tak nepromočivi da smo morali preskočiti naše svetište i u toplini doma gledali smo kroz prozor ne bi li kiša ipak stala da barem odemo na kavu tam.MEĐUTIM sve je bilo protiv nas tak da je to otišlo u nepovrat.A mislil sam da bi i bili na proslavi Dana branitelja grada Zagreba na kojem smo bili i prošle godine kad smo u organizaciji MK.VETERANA išli od Grada Mladih do trga i nazad i za to dobili lijepa priznanja.Šteta kaj nam je kiša sve pokvarila ili možda mi ipak slavimo preveliku godišnjicu ?
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    ZELINA MOJA JEDINA Empty Re: ZELINA MOJA JEDINA

    Postaj by Borris 2/6/2009, 00:24

    E moj Rudek , bilo je takvih fucking godina u onih 20 kaj si prespaval ! (pošto se sečaš samo 40 ? ). Da ,za Zelinu stvarno šteta , ja sam mislil ići čak s Dianinim poluproizvodom kad nemrem s svojim. Nažalost Crying or Very sad
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    ZELINA MOJA JEDINA Empty Re: ZELINA MOJA JEDINA

    Postaj by Dragec07 2/6/2009, 10:49

    Kiša je stvarno pokvarila cijeli vikend, a posebno mi je žao zbog Rudija i Slavice, jer svi znamo koliko im Zelina znači.
    Ali, kupljena su dva jednokratna roštilja (svaki 1,5 sati gorive snage!!!!) i biti će dobra podloga za meseko raznih vrsta. A lijepo vrijeme tek dolazi!!!

    Da je ekipi u Zelini bilo lijepo dokazuju i slike na motori.hr

    http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,123630.200.html
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    ZELINA MOJA JEDINA Empty Re: ZELINA MOJA JEDINA

    Postaj by Borris 2/6/2009, 10:58

    Super za roštilj , jel neko zna kakav je karfiol,kelj ili zelje na roštilju ? Pitam zbog Rudeka ,Drageca i mene ! Neutral
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    ZELINA MOJA JEDINA Empty Re: ZELINA MOJA JEDINA

    Postaj by Dragec07 2/6/2009, 11:44

    Borris je napisao/la:Super za roštilj , jel neko zna kakav je karfiol,kelj ili zelje na roštilju ? Pitam zbog Rudeka ,Drageca i mene ! Neutral

    Ne znam, a i ne želim saznati! Budući da sam na dijeti, karfiola, kelja i zelja moram se odreći..... cheers
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    ZELINA MOJA JEDINA Empty Re: ZELINA MOJA JEDINA

    Postaj by sju_rod 2/6/2009, 22:16

    sa foruma motori vidi se da je ipak bilo hrabrih i ne tak mladih kak bi se u prvi mah pomislilo jedino se ne slažem sa nekima koji su protiv zabrane pucanja i paljenja guma,koji su izjavili da buju zaobilazili takav susret koji ih podsječa na karmine.A to kaj se ne čuje muzika ,kaj se ne čuješ sa najbližim koji je do tebe,kaj lete po zraku komadiči gume to je normalno.To kaj bu posle dal oglas da prodaje motor kaji nikad nije opal ali mu je agregat u kurcu od silnog turiranja ne ne vredi ni kune to je isto normalno.Ako se statistički pogleda od 100% motorista,njih 1% uništava motor,pa onda takvi i nemoraju doči na sljedeči susret u Zelinu,jer bu i dalje puno njih koji buju došli.

    Sponsored content


    ZELINA MOJA JEDINA Empty Re: ZELINA MOJA JEDINA

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 20/5/2024, 17:59.