Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















3 posters

    DVAPUT JE DVAPUT ili OBA SU PALA

    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    DVAPUT JE DVAPUT ili OBA SU PALA Empty DVAPUT JE DVAPUT ili OBA SU PALA

    Postaj by sju_rod 22/7/2017, 13:36

    A kaj da vam pričam,imam perilicu rublja iliti veš mašinu več 24 godine i bila je savršena do četvrtka na večer.Otišel sam u krevet oko jedanaest jer sutra radim ne?.....Slavica je vužgala mašinu malo ranije i ona je lijepo tiho delala i iako imamo otvorena vrata zbog propuha kojeg nema,ja sam fino zaspal..............najedanput me probudi buka,kog vraga sad dela i lupa,prvo sam pomislil da Slavica neki kufer nabija no nakon nekog vremena sam skužil da je veš mašina a Slavek je bil vani i nije ni ona odmah skužila.......a kaj bu sad,ugasila ju je i vidli bumo sutra.Sutra (petak) kad sam se vratil s posla skinem remen i zavrtim bubanj,jer sam mislil da su ko bog lageri na bubnju,međutoa bubanj se vrti tiho ko najljepši motor,zavrtim motor a ono melje ko mlinček za kavu........najvjerovatnije su otišli lageri na motoru......niš,makinu van a uzeli bumo od Roberta gore na katu jer ta je "skoro" nova,jest da je stara ali uopče nije radila ma valjda 10 puta............ali ipak je bumo ispitali,priključimo je na vodu i struju i upalimo...............RADI......vau....ma ko nova,pa u stvari je nova samo kaj nije radila.....i dok smo mi čekali da sad izbaci vodu pa da je odnesemo dole....PUF.....nekaj pukne i zdimi se onak ko kad su indijanci slali dimne signale sam kaj ovaj dim nije bil bijeli nego crn ko noč..............jednostavno nemreš vjerovat dve mašine skoro u istom danu to nebi prošlo niti u emisiji vjerovali ili ne.......kak je to uopče moguče..?..niš velim Slavici,sutra bum (jer je več 8 sati ili 20 kak hočete)nazval nekog meštra pa nek pogleda....ma buš vraga veli moj Slavek,kaj bum davala sto eura za popravak i to ako a u dučanu nova košta dvjesto........idemo po novu.Ajd dobro,iako je več prošlo osam obučemo se i pravac Emezzeta i kupili novu,nije dvjesto nego tristo eura iako ima po dvjesto ali ta valjda NE PERE kak treba...........a ovu mogu mobitelom ????  upaliti i narihtati za pranje i to dok sam kod nekoga na kavi jer je kao smart.......bogme to mi stvarno treba.......i na kraju kaj da velim,dvije veš mašine riknule u istom danu,to se zove peh............ježi ga kad ne ide,ne ide.
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    DVAPUT JE DVAPUT ili OBA SU PALA Empty Re: DVAPUT JE DVAPUT ili OBA SU PALA

    Postaj by mg750ie 22/7/2017, 16:20

    Daj objasni meni, ciknula perilica, ok, kupil sdi novbu OK, i ksj tu ima oba su pala, dve mašine riknule ili ova nova za 2000 kn dela ili ne? 😎
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    DVAPUT JE DVAPUT ili OBA SU PALA Empty Re: DVAPUT JE DVAPUT ili OBA SU PALA

    Postaj by Borris 22/7/2017, 22:44

    meni nije jasno da vešmašina koja dela 24 godine nije imala nikakav kvar ?????? da nije otišel dihtung na vratima , lageri na bubnju .......neverovatno....a to kaj se dogodilo sa lagerima na motoru nakon tolko godina je normalna stvar ! lageri koštaju 20tak kunića i lagano ih je promenit....cca 1 sat posla....ja za tak nekaj ak je sve drugo v redu nebi kupoval novu....a ona druga koja je stajala jaaaako dugo ani radila , zato je riknula.....vrlo vjerojatno je kondenzator od motora navukel vlagu i kad si ju ukopčal kondič se zgrijal i u jednom momentu probil (puknul,eksplodiral) ionda se zdimil....novi košta cca 50tak kunića.....nekak mi ni to nije razlog za kupit novu......sad imaš novu koja bu vjerojatno izdržala garantni rok , aonda.....iz vlastitog iskustva danas hotimice delaju da nebuju trajne ....tak su konstruirane da bi mali žuti imali kaj delat.....jebi ga......
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    DVAPUT JE DVAPUT ili OBA SU PALA Empty Re: DVAPUT JE DVAPUT ili OBA SU PALA

    Postaj by sju_rod 23/7/2017, 11:26

    za mg-a:kaj ti nije jasno,obadve makine su riknule zato sam rekel oba su pala ili dva put je dva put što govori da mi je dva puta riknula istina i bog različita mašina ali se razme a nova košta točno 2490 kuna Candy Smart,ti jebem,koje ime.....
    za Borisa...da u pravu si ali ja sam lijepo napisal da sam rekel da bum zval meštra (poznatog,koji mi ne bu računal ko sv.petra kajgana) ali,stari moj,gazdarica koja i pere dotičnim mašinama veli :idemo po novu...a "ko sam ja da ti suuuudiiiim".....(stihovi Olivera Dragojevića) i kaj bi ja sad...idemo po novu a to da bu delala samo 5 godina kolko traje garancija si vjerovatno u pravu ali ko sam ja da ti suuudiiiim a kaj se tiče naše stare makine,da,nikad se nije pokvarila samo sam jedanput mjenjal pumpu (možda prije pet-šest godina) i to je bila od nekog drugog proizvođača jer za takvu našu (Indesit) više nema pa sam moral promjeniti mjesto dovoda i odvoda vode..........sve u svemu sve strane su u pravu,novo je ipak novo (mada niti onoj od 1400 kuna niš ne fali osim kaj pere 5 kila a ne 8 ko ova) a moglo se popraviti i stara ali uvijek ostane stara sa vjerovatno nemogučnošču pronači dijelove za nju ali lageri bi se vjerovatno našli.............no kaj je tu je.....Slavek sad bu prala ko velika.........a dal ta nova dela ? neznam, još je nismo vužgali jer nema veša za pranje....kaj češ? teško je sa ženama.......vjerovatno i teže bez njih....... Crying or Very sad
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    DVAPUT JE DVAPUT ili OBA SU PALA Empty Re: DVAPUT JE DVAPUT ili OBA SU PALA

    Postaj by Borris 23/7/2017, 13:40

    za onu prvu -lageri su standard -2302 ili 2303 i kištaju manje od 20 kn komad....ak imašmeštra jeftinog to je cca 150 kn popravak.....i daj mi reci koji bu ti kurac mašina kaj pere 8 kg veša ????????????ta tebe i Slavicu ona kaj pere 5 kg veša bu delala dva put tjedno......znam iz vlastitog iskustva od kad sam se rešil dece.....
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    DVAPUT JE DVAPUT ili OBA SU PALA Empty Re: DVAPUT JE DVAPUT ili OBA SU PALA

    Postaj by Borris 23/7/2017, 13:41

    PS -da , znam kak je s babama.....
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    DVAPUT JE DVAPUT ili OBA SU PALA Empty Re: DVAPUT JE DVAPUT ili OBA SU PALA

    Postaj by sju_rod 24/7/2017, 23:04

    e pa onda ti je sve jasno.....ja se ne mješam u "njene" stvari  a isto tak kad se radi o "mojim" stvarima velim joj da čkomi je JA znam bolje.............i to je cijela priča...........a "osam kila je potrebno da bi se deka mogla prat,niš neznaš".......
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    DVAPUT JE DVAPUT ili OBA SU PALA Empty Re: DVAPUT JE DVAPUT ili OBA SU PALA

    Postaj by mg750ie 25/7/2017, 16:04

    Jebeš mašinu! 😎 Jeli pečenjarnica zmontirana? 😁
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    DVAPUT JE DVAPUT ili OBA SU PALA Empty Re: DVAPUT JE DVAPUT ili OBA SU PALA

    Postaj by sju_rod 26/7/2017, 23:11

    je,je............

    Sponsored content


    DVAPUT JE DVAPUT ili OBA SU PALA Empty Re: DVAPUT JE DVAPUT ili OBA SU PALA

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 11/5/2024, 15:09.