Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















5 posters

    Moja nova pila......

    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Moja nova pila...... Empty Moja nova pila......

    Postaj by sju_rod 17/5/2015, 18:36

    opet na sedlu...........gramatička greška mog sina,trebalo je biti "Ponovo u sedlu"..........mladi sve brzo zaborave ali dobro kaj je tu je... [You must be registered and logged in to see this link.]

    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Moja nova pila...... Empty Re: Moja nova pila......

    Postaj by Dragec07 17/5/2015, 18:45

    Rooodney, ti si zakon i opet si u sedlu.

    Ti si naš Rossi.

    Film je super, ovih novih deset pogleda dolazi od mene!!!
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Moja nova pila...... Empty Re: Moja nova pila......

    Postaj by Dragec07 17/5/2015, 19:01

    Ono kad ga prešaltaš na Branimirovoj (1:48) ..... !!!!!  cheers cheers cheers. Neponovljivo...
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Moja nova pila...... Empty Re: Moja nova pila......

    Postaj by sju_rod 17/5/2015, 19:06

    ha,ha,ha..............da,dobro je ispalo...............
    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    Moja nova pila...... Empty Re: Moja nova pila......

    Postaj by Brzi 17/5/2015, 22:53

    Sad sam zbunjen! Kaj si nam to predstavio?  Jaknu, cipele ili kacigu lol! 



     Ma bitno da je široki osmjeh na tvom licu, samo guštaj!
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Moja nova pila...... Empty Re: Moja nova pila......

    Postaj by sju_rod 17/5/2015, 23:28

    pa na kraju sve vidiš jer glumim voditelja auto-moto emisije............
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Moja nova pila...... Empty Re: Moja nova pila......

    Postaj by Dragec07 18/5/2015, 18:55

    Meni nedostaje Borisov i MGov komentar. Znam da oni šaltaju na le(h)r gasu jer nisu ni vidjeli kazaljkicu turncelera u crvenom (neki ni nemaju turnceler) zadnjih 20 godina.....
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    Moja nova pila...... Empty Re: Moja nova pila......

    Postaj by Borris 19/5/2015, 00:20

    Pa nema se nekaj komentirat....shvačam nedoumicu Brzog a vizavi toga ne shvačam nedoumicu Rudija....znam da se večina nebu složila z menom , al ak nemaš za motor onda nemaš ni za opremu...koji bu mi kurac oprema ak nemam motor...dobro , ja i ovak nemam opremu...a kaj se pile tiče , nemrem skužit jel cvajo ili ???? muči me auspuh...a isto tak moram priznat da meni bolje zvuči 26ks,350ccm i 4ganga iliti 19ks,250ccm i 5 ganga a za iste ili manje brzih.....ali to sam ja....a kaj se tiče Rudija , osmjeh na njegovom licu kad je skinul bacigu......NEPROCJENJIVO !!!!!
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    Moja nova pila...... Empty Re: Moja nova pila......

    Postaj by mg750ie 19/5/2015, 14:16

    film je good, akteri su good, rudi je sretan, to je važno, (nebu dugo), kaj je tu je, zvuk je gorenje mlinac za k.., brzina taman za city,
    vozi se, a to je važno, i promenil je kacigu za ovu jurilicu više karbonka nije dost.
    dobro došel među skuteraše, pada kava kad se vidimo Smile
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Moja nova pila...... Empty Re: Moja nova pila......

    Postaj by sju_rod 19/5/2015, 23:23

    dečki,dečki...........neznam jel vi to mene........ ili kaj.....................
    ako vas muči zvuk motora, da to je dvocilindrik i od dukatija je,fino smo ga nakalemili na moje lažno šaltanje.............namjera je bila da od ovog skutera(kojeg sam platil 500 eura) učinim malo zabave pa kao da je prava pila i uspjelo mi je,vidim...................on ima naj običniji zvuk jedno cilidričnog kineskog skutera i nema brzine i nema čuda................čudo je kaj sam ja toliko sretan kaj se vozim na dva kotača da to vidim,nemrete pojmit.Ma apsolutno se slažem sa Borisom,u svemu je u pravu,samo nije u mojoj glavi.Pošto sam ipak odlučil završiti poslove po kući (fasada,Struja,rolete,tri terase i stepenice u pločice) nemam više ili bolje reći trenutačno love za motor a kak više nemrem a da se ne vozim odlučil sam da bum uzel skuter za malu lovu da se vozim dok ne kupim motor i sad sam došel i do tog zaključka da ovo kinesko čudo ne bum ni prodaval nego da bu mi služil za dučan,posel i kojekakve kratke vožnjice jer malo košta i malo troši (pun rezervoar 50 kuna,vožnja skoro 15 dana) a motor,dakle ozbiljan motor za duže furke i pravi istinski gušt.Dakle nisam htel kupovati kojekakve Jave i MZ-e jer neznam kaj bi snjim posle (samo bi za njih imal sad love) a sa skuterom je druga priča.Dakle ovo je bila samo fora sa posuđenim zvukom od dukca da vas malo zabavim i ništa drugo.A to da sam sretan što se VOZIM na dva kotača pa makar to bil i samo skuter,jesam sretan sam,nisam sretan sa prometalom ali sam sretan što se vozim da vam ne mogu reči............kad god sam videl na cesti neki motor da prođe u meni je sve drhtalo,toliko sam htel se voziti na nečem da je to več bilo ko ovisnost,ne možeš bez droge a motor je moja droga toliko ga želim i volim da to več zabrinjava.............eto ljudovi,zato sam sretan,obožavam se voziti.............i sad kad sjednem na taj skuter i dam mu gas,makar neče ni povući kak treba,niti se sjedi kak treba, na mom licu se pojavi ogroman osmjeh (samo kaj se ne vidi zbog kacige) i samo kaj se ne rasplačem od sreče kaj se ponovo vozim na dva kotača............to mi je toliko falilo..........

    Sponsored content


    Moja nova pila...... Empty Re: Moja nova pila......

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 10/5/2024, 11:34.