Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















3 posters

    MOJA ----------MALA HAYABUSA

    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    MOJA ----------MALA HAYABUSA Empty MOJA ----------MALA HAYABUSA

    Postaj by sju_rod 26/4/2010, 22:28

    evo da vam pokažem svoju malu HAYABUSU i na žalost sad mi se javi frajer da hoče kupiti moju malu hayabusicu i neznam kaj da mu velim,motor mi je sve ljepši i ljepši i sve mi je draži,sve mi ga se manje prodaje MOLIM SAVJET dali da prodajem ili ne molim brzo mi se javite jer sutra moram se javiti ovom kaj ga hoče kupiti....evo kak sad izgleda......[You must be registered and logged in to see this link.]

    [You must be registered and logged in to see this link.][/url][You must be registered and logged in to see this link.]
    [You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]








    (Powered by frubar.net)
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    MOJA ----------MALA HAYABUSA Empty Re: MOJA ----------MALA HAYABUSA

    Postaj by Borris 26/4/2010, 23:06

    EEEE moj Rudek....odgovor na tvoje pitanje ti nemre dati nitko osim tebe samog ! Kolko ti se sviđa tvoj motor to znaš samo ti...Kaj se tiče čistih tehnikalija moglo bi se reči i ovak : ak si siguran da buš mogel sredit guvernal ( il se nekam dalje vozit s ovakvim ) onda nemoj prodat , ali ak se nebuš mogel vozit a dobivaš pristojnu ponudu onda prodaj.....pa valda buš našel motor s dobrim guvernalom koji ti se sviđa ???? A da ti velim iskreno moje mišljenje meni nije niš lepši z ovom naljepnicom......Sorry....Znaš da ja volim Suze ( posebno F-a ) ali ima i ljepših motora, boljih, kaj bolje ideju , praktičnijih , itd, itd......
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    MOJA ----------MALA HAYABUSA Empty Re: MOJA ----------MALA HAYABUSA

    Postaj by Dragec07 27/4/2010, 15:02

    I sami znate da sam listao oglase kao lud.

    Rudi,kupcu samo poruči: Ojriće na sunce. I doplata za korak lak - Hayabusa znak.

    A onda motora ima kao u priči.
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    MOJA ----------MALA HAYABUSA Empty Re: MOJA ----------MALA HAYABUSA

    Postaj by sju_rod 27/4/2010, 18:22

    tak je mladiči,bez obzira kaj se o ukusima ne raspravlja ali sa ovim znakom hayabuse motor zgleda mrak,znam Boris da si ljubomoran ali mogu ti reči gdje se mogu napraviti razne naljepnice pa i od hajabuse i ja nebum ljubomoran kaj to imaš i ti jer i ovak i onak imamo iste motore pa nemoraš uvjek biti tužan.... [You must be registered and logged in to see this image.]

    Sponsored content


    MOJA ----------MALA HAYABUSA Empty Re: MOJA ----------MALA HAYABUSA

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 20/5/2024, 21:54.