Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















+2
Brzi
Dragec07
6 posters

    Sprej umjesto lanaca - genijalci ili prevara

    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Sprej umjesto lanaca  - genijalci ili prevara Empty Sprej umjesto lanaca - genijalci ili prevara

    Postaj by Dragec07 19/12/2014, 00:07

    Vrhunske zimske gume Sava Eskimo HP dobile se i dodatno 30 postotno pojačanje....

    http://www.weicon.com/powergrip/res/powergrip-en.mp4


    Zadnja promjena: Dragec07; 19/12/2014, 00:09; ukupno mijenjano 2 put/a.
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Sprej umjesto lanaca  - genijalci ili prevara Empty Re: Sprej umjesto lanaca - genijalci ili prevara

    Postaj by Dragec07 19/12/2014, 00:08

    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    Sprej umjesto lanaca  - genijalci ili prevara Empty Re: Sprej umjesto lanaca - genijalci ili prevara

    Postaj by Brzi 19/12/2014, 00:15

    Izgleda zanimljivo! Jesi li ti to već nabavio ili ?
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Sprej umjesto lanaca  - genijalci ili prevara Empty Re: Sprej umjesto lanaca - genijalci ili prevara

    Postaj by Dragec07 19/12/2014, 18:02

    Gosp. Kranjec će još malo pričekati na mene, a nema ni snijega na vidiku.
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Sprej umjesto lanaca  - genijalci ili prevara Empty Re: Sprej umjesto lanaca - genijalci ili prevara

    Postaj by sju_rod 19/12/2014, 20:46

    pa pitanje je i cijene..............da ne zaseru sa cijenom kao što su sa onim "ceramicpro"........premažu ti auto i izgleda ko novi (navodno pet godina) sjaji se ko pesja.......čuva lim od atmosferilija i prašine kamenčića i valjda štiti i od aliena.........samo cijena je za vrhunsko premazivanje (4 premaza) sedam tisuča kuna...7000 kuna.............pa za to ga polakiram u najboljoj lakirnici i sa najboljim lakom...........kakvog to ima smisla..............pa tak možda i taj sprej bu pakleno koštal pa onda se sve dovodi u pitanje.................
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Sprej umjesto lanaca  - genijalci ili prevara Empty Re: Sprej umjesto lanaca - genijalci ili prevara

    Postaj by Dragec07 19/12/2014, 22:48

    7000 tisuća??? Stvarno nisu normalni.

    Osim ako ne dodaju i listiće zlata.

    Pa kad zaškripe financije, malo postružeš ....
    DeeZg
    DeeZg
    Roler
    Roler


    Registration date : 11.09.2009

    Sprej umjesto lanaca  - genijalci ili prevara Empty Re: Sprej umjesto lanaca - genijalci ili prevara

    Postaj by DeeZg 20/12/2014, 00:56

    EEEEE moj Rudek.....da imaš auto od milje kuna onda to to nebi bilo skupo.....ko nam kriv kaj naše kante ne vrede ni ko lakiranje u fušu... No
    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    Sprej umjesto lanaca  - genijalci ili prevara Empty Re: Sprej umjesto lanaca - genijalci ili prevara

    Postaj by Brzi 20/12/2014, 03:39

    Negdje sam na netu pročitao da je ovaj sprej od 500 ml kod Kracnjeca oko 130 kn, a na ebay.de je 20 ojra, tak da mi to izgleda OK cijena.
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Sprej umjesto lanaca  - genijalci ili prevara Empty Re: Sprej umjesto lanaca - genijalci ili prevara

    Postaj by sju_rod 20/12/2014, 17:44

    ako je takva cijena onda nije puno ali ipak,potrošiš ga brzo pa po novi i nek je prava zima a ti se puno voziš pa zračunaj...............a apropo auta za "ceramicpro" si u pravu Diana,samo za reklamu su premazali novu tricu bmw-a,kad bi došel sa pežojčekom,pun ogrebotina bi me sterali van i zaključali vrata iza mene...........da,na kraju se svodi na onu:ko ima, taj ima..............dobra je,ha..................
    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    Sprej umjesto lanaca  - genijalci ili prevara Empty Re: Sprej umjesto lanaca - genijalci ili prevara

    Postaj by Brzi 20/12/2014, 21:25

    Ma Rudek kak misliš da bi ga brzo potrošio? To bi trebala biti zamjena za lance za snijeg kako sam ja shvatio a ne za svakodnevnu upotrebu, a ja ih u svojoj vozačkoj karijeri još nisam koristio. Istina i bog bilo je dva-tri slučaja kad bi dobro došli ali tko bi se gnjavio s navlačenjem tog vraga po zimi Rolling Eyes  ako nije baš neophodno. ovo bih možda koristio jednom ili dva puta godišnje kad je baš "pod mus" da sam na cesti dok je totalka zametena pa da si malo olakšam odlazak na posao/s posla, a sve ostalo mi nije tak hitnoda nebi mogao odgodit ako je prometni kolaps zbog snijega. Znači ako i kada bih odlučio to nabavit vjerujem da bi mi takvim razmišljanjem i upotrebom ova doza od pola litre trebala trajat 3-5 godina, a za to 130 kn nije velika cijena. Opet napominjem, to sam negdje izgooglao i neznam jel još uvijek ta cijena ili je duplo skuplje.
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Sprej umjesto lanaca  - genijalci ili prevara Empty Re: Sprej umjesto lanaca - genijalci ili prevara

    Postaj by sju_rod 21/12/2014, 12:01

    pa sad sumnjam da bi ti to jednom pošpricao ako ideš svaki dan na posel ako se sjetiš prošle godine snjega je bilo ko u priči a u moju ulicu je ralica došla jedno petnaest dana od kada ju je zatrpao snijeg i svakog dana je na cesti bilo sve više i više snijega jer su ljudi sa pločnika bacali na cestu i ja praktički nisam mogel dva tjedna sa autom nikam............bilo je genijalaca koji su krenuli a onda zvali sve susjede da im pomognu auto zgurat natrag u dvorište,stvarno je bilo ludo,no treba reči da je to bila takva godina i da nije svaka takva evo pogledaj ovu,ko zna da li bude uopče snijega,možda negdje dalje u planinama pa ko putuje......(ko Varga recimo)............u ostalom bumo vidli ako padne i onaj ko prvi kupi znal bu nama ostalima objasniti kolko to vredi i kolko traje..............
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    Sprej umjesto lanaca  - genijalci ili prevara Empty Re: Sprej umjesto lanaca - genijalci ili prevara

    Postaj by Borris 22/12/2014, 01:08

    Mislim da je bolje žvakat kaogume i pluvat ispred kotača....pogonskih naravno.....ta metoda pali jedino ak imaš zimske gume....a ak ti nisu dost zimske gume da dojdeš od točke A do točke B u gradskoj i prigradskoj vožnji ( znači zaboravi brda, šume itd) onda nemoj nikam ni ići.....
    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    Sprej umjesto lanaca  - genijalci ili prevara Empty Re: Sprej umjesto lanaca - genijalci ili prevara

    Postaj by Brzi 22/12/2014, 07:37

    E upravo to sam i ja htjeo reć Boris. Meni su zasad uvijek bile dovoljne zimske gume i nadam se da će tak i ostat 😄. prošle godine me ona mećava snašla na poslu pa je put kući trajao dulje nego obično i da sam to imao u autu možda bi koristio da malo popravim stabilnost. Sljedeći dan kad sam išao na posao cesta je već bila sasvim OK. 

      Uglavnom ako je sve to kako kažu možda bi bilo zgodno da je u autu radi preventive, ali da je neophodno, mislim da nije. Jedino nisam nigdje uspio uhvatit podatak koliko to traje. Jel efekat nestane nakon 1 km ili 50.
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    Sprej umjesto lanaca  - genijalci ili prevara Empty Re: Sprej umjesto lanaca - genijalci ili prevara

    Postaj by mg750ie 22/12/2014, 13:43

    dok traje lanac traje i vožnja Rolling Eyes
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Sprej umjesto lanaca  - genijalci ili prevara Empty Re: Sprej umjesto lanaca - genijalci ili prevara

    Postaj by sju_rod 22/12/2014, 20:35

    kak sad izgleda taj sprej nam ne bu trebal duuuugo,dugo...........
    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    Sprej umjesto lanaca  - genijalci ili prevara Empty Re: Sprej umjesto lanaca - genijalci ili prevara

    Postaj by Brzi 22/12/2014, 21:31

    sju_rod je napisao/la:kak sad izgleda taj sprej nam ne bu trebal duuuugo,dugo...........

      amen
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Sprej umjesto lanaca  - genijalci ili prevara Empty Re: Sprej umjesto lanaca - genijalci ili prevara

    Postaj by Dragec07 23/12/2014, 22:12

    Tj. do slijedećeg tjedna.
    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    Sprej umjesto lanaca  - genijalci ili prevara Empty Re: Sprej umjesto lanaca - genijalci ili prevara

    Postaj by Brzi 24/12/2014, 04:30

    Exclamation Vidim pomno se prati prognoza. Smile
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    Sprej umjesto lanaca  - genijalci ili prevara Empty Re: Sprej umjesto lanaca - genijalci ili prevara

    Postaj by mg750ie 24/12/2014, 09:15

    Ovi kardanisti nisu obuhvaćeni s tom tehnologijom Rolling Eyes
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Sprej umjesto lanaca  - genijalci ili prevara Empty Re: Sprej umjesto lanaca - genijalci ili prevara

    Postaj by sju_rod 24/12/2014, 20:19

    nema snijega...............to što najavljuju možda u gorju a u nizinama vruče i suho................
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Sprej umjesto lanaca  - genijalci ili prevara Empty Re: Sprej umjesto lanaca - genijalci ili prevara

    Postaj by Dragec07 27/12/2014, 11:32


    Sponsored content


    Sprej umjesto lanaca  - genijalci ili prevara Empty Re: Sprej umjesto lanaca - genijalci ili prevara

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 13/5/2024, 09:04.