Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















2 posters

    Servis i trgovina Eloda - Oranice 104, Zagreb - preporučam

    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Servis i trgovina Eloda - Oranice 104, Zagreb - preporučam Empty Servis i trgovina Eloda - Oranice 104, Zagreb - preporučam

    Postaj by Dragec07 11/3/2008, 15:52

    Vlasnici Yamaha i oni koji to žele postati: toplo preporučam trgovinu i servis ELODA, Oranice 104, Zagreb.
    http://www.eloda.hr/

    Dva puta sam došao samo po savjet (manja pitanja tehničke prirorde) i bio zadovoljan odgovorima.

    Dan unaprijed rezervirao termin za redovni servis motora, procjena je bila da će koštati oko 950 kn. Usput sam spomenuo da treba podesiti svjetla.
    Servis napravljen, telefonski obaviješten o radovima i kad mogu preuzeti motor.
    Cijena: 907,00 kn (+40 kn dečkima za pivu) - procjena cijene odlična. Nisu zaboravili ni podesiti svjetla.

    Jedina zamjerka: nije napravljena testna vožnja (vidljivo po kilometraži - kod Grigića je to bilo od 7-10 km)
    lukylipik
    lukylipik
    Roler
    Roler


    Registration date : 03.02.2008

    Servis i trgovina Eloda - Oranice 104, Zagreb - preporučam Empty Re: Servis i trgovina Eloda - Oranice 104, Zagreb - preporučam

    Postaj by lukylipik 11/3/2008, 21:16

    ...ne znam zašto, ali ovo mi je odjednom zanimljiva informacija! Question

      Sada je: 12/5/2024, 22:58.