Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















4 posters

    a možda je samo tmuran dan

    Giga
    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

    a možda je samo tmuran dan Empty a možda je samo tmuran dan

    Postaj by Giga 10/3/2008, 17:37

    Nakn svih ovih napisa i svega kaj se dešava pitam se zakaj i ko ima od toga kakve koristi?
    Kad je ovo sve krenulo stvarno sam bila presretna, možda sam previše očekivala, ali mislim da nisam.
    Sve očekivano mi se do sada i ostvarilo; novi dragi ljudi, približno istih godina ,zajedničke teme, dobra zezencija, ugodne zabave, opuštenost pri svakom susretu, napunjene baterije i da ne nabrajam dalje, sve pozitivno i odlično. Ali... onda se pojavi sjeme zla u obliku one dvojice koji su mi puno toga uništili i bacili me u razmišljanje.
    Bila sam sigurna da će moto susreti sada biti dinamičniji ( meni su i do sada bili predivni jer sam bila sa svojim mužem), a izgleda da se budemo morali samo okretati gdje je ko od, ma neznam se ni izraziti nekih spodoba koje žele probleme.
    Ispada da moraš otići na drugi forum (adventureri, motocikli, motori) da bi mogao opušteno nekaj pročitat i vidjet kak se ljudi dobro zekaju, ali pišu i korisne teme, a onda u grču dođeš na patriote vidjeti kak se zgražavaju nad ovim ili onim, spominjanje perja i takve stvari u meni uopće ne bude želju za moto susretima, nego naprotiv povlačenje i odlazak na anonimna mjesta sa potpuno anonimnim ljudima.
    Nije mi jasno po kaj uopće dolaze stalno ako se ovdje dobro ne osječaju. Meni je žao kaj sam se ulogirala na UHBM ali onda mi se činilo Ok, možda bi i sada rado porazgovarala sa Sanjom jer čini mi se da joj nije lako nemože si pomoć a možda nije baš za sve kriva, grozno bi se osječala da odem na njihov forum pa zato ni ne idem.
    Glupo mi je da stalno neko mora glumiti tampon i smirivati situaciju ko kod vrtičkih klinaca, i zakaj na drugim forumima nema tih tenzija, zakaj stalno tu moraju rovati...
    Možda ipak nije sve tak crno kak se meni čini, možda je samo tmuran dan
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    a možda je samo tmuran dan Empty Re: a možda je samo tmuran dan

    Postaj by sju_rod 10/3/2008, 21:48

    Slažem se s tobom Giga,možda je samo tmuran dan ali poslije svakog takvog fakn dana zasja sunce i ja to čekam
    da zasja sunce,jer mora doči,jednostavno mora i ja imam vjere u to Vi ste mi ju dali,kad sam htel odustati od svega
    kad su me napadali i Vas blatili zbog mene Vi svi ste mi dali potporu i dali vjeru u ljude,jer ne mogu biti svi loši,možda čak i niko nije loš samo čudno gleda na stvari i vratili ste me natrag među Vas.Niste znali kaj proživljavam zbog svih onoh optužbi i kaj je naj gore ,neosnovanih jer ja stvarno nikog ne mrzim niti želim zlo i da se društvo izprošlih dana samo malo zamislilo sami bi došli do tog zaključka,ali valjda sam moral proči svu tu kalvariju da bi došel do spoznaje koliko Vi svi vredite i da se nedam da ostanem na nogama jer u ljude treba vjerovati.Ovo bumo isto prevladali,kao što smo i ono prije i zato ne žalosti se moja prijateljice buš vidla da nebu prošlo dugo a mi se bumo smijali tome i rekli: joj kak smo bili glupi. Ali to je valjda život i dizanje i padanje.
    lukylipik
    lukylipik
    Roler
    Roler


    Registration date : 03.02.2008

    a možda je samo tmuran dan Empty Re: a možda je samo tmuran dan

    Postaj by lukylipik 10/3/2008, 22:13

    ...idemo dalje,sutra je novi dan!
    avatar
    Pale
    Roler
    Roler


    Registration date : 03.02.2008

    a možda je samo tmuran dan Empty Re: a možda je samo tmuran dan

    Postaj by Pale 11/3/2008, 10:36

    slažem se, ovo je naš dom... i kada dođeš kod nekog u goste ponašaš se pristojno i po pravilima koje nalaže domačin... ne zajabevaš me zašto prašina nije obrisana ili wc daska nije spustena i zašto držim noge na stolu, ne gledaš mi u ladice.... a dok si ti kod mene ja ću se svim snagama truditi da ne prdnem, iako to inače činim bez pol pardona i bit ću ok.... kako se gostu može dogoditi da me pita zašto držim noge na stolu, tako se i meni može dogoditi da prdnem, ali kako ću se do groba posramiti učinjenog, garantiram moj drugi prdac neće čuti ili ću si sam zašiti šupak, ali ću i od gosta očekivati da ne ponovi istu grešku....

    oprostite na ovako slikovitom opisu situacije... Rolling Eyes

    sve vas volim.... I love you
    Giga
    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

    a možda je samo tmuran dan Empty Re: a možda je samo tmuran dan

    Postaj by Giga 11/3/2008, 15:05

    Nakon glupog dana na glupom poslu ovi postovi su melem, hvala vam svima.
    Pale, ne brini svi mi gruvamo, a ako ti se to desi kod nas budemo pogađali ko je Wink
    avatar
    Pale
    Roler
    Roler


    Registration date : 03.02.2008

    a možda je samo tmuran dan Empty Re: a možda je samo tmuran dan

    Postaj by Pale 11/3/2008, 15:37

    Giga je napisao/la:Nakon glupog dana na glupom poslu ovi postovi su melem, hvala vam svima.
    Pale, ne brini svi mi gruvamo, a ako ti se to desi kod nas budemo pogađali ko je Wink

    :D

    Sponsored content


    a možda je samo tmuran dan Empty Re: a možda je samo tmuran dan

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: 11/5/2024, 09:05.