Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















3 posters

    VI i samo VI

    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    VI i samo VI Empty VI i samo VI

    Postaj by sju_rod 23/3/2009, 21:45

    nedostajete mi vi svi,znam da radimo pa odmaramo pa nam dođu gosti pa nam se spava pa nam se niš neda pa pa pa,namam pojma dali sam opisal sebe ili bi se i vi mogli tu naći ali ipak par riječi,vic možda neki ili samo jedno slovo bi mogao napisati S V A T K O. Pa dajte ljudi probudite se,prolječe je tu,malo hladno ali je ipak tu,prestanite glumiti medvede (mada po obliku i težini ima nas ima) i pretvorite se u najljepše proljetne cvjetove(tu mislim prije svega na naše komade) a mi muški na lijepe debele i simpatične bumbare koji naravno obliječu oko kojekakvih cvijetova,hm,hm,i BUDNI SMO SVI,ha,ha,ha,ha SVI,SVI,ha,ha,haha,SVIIIIIIIII (nisam poludel ovo je samo pjesnička fora).Eto šišmiši moji crni,nadam se da sam malo pomogel da se TRGNETE.Ruka me zabolela od pisanja.Dovidova lipi moji.
    Mare
    Mare
    Moped
    Moped


    Registration date : 02.02.2008

    VI i samo VI Empty Re: VI i samo VI

    Postaj by Mare 24/3/2009, 10:40

    Rudi,u pravu si,ja sam isto sebe našla tu kako si opisivao.Malo mi se spava,malo mi se neda,opet sam zaboravila kako se sličice stavljaju,kćeri nema itd,to je vgodina proizvodnje.POzz i pusa Slavi.
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    VI i samo VI Empty Re: VI i samo VI

    Postaj by sju_rod 24/3/2009, 18:07

    Slavca (tak ju zove mama) je dobila pusu prošli tjedan tak da ovaj nema šanse,nek se strpi malo a kaj se tiće pisanja TI SI SE BAREM JAVILA A DI SU DRUGIIIIIIIIIIII jao vama kad...........a slikice baš da vidim dali i ja pamtim evooooooo..
    VI i samo VI 413EEE42-F86E-DB48-A65B-BBFDEE701047_thumb

    (Powered by frubar.net)
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    VI i samo VI Empty Re: VI i samo VI

    Postaj by sju_rod 24/3/2009, 18:09

    tak da znate ovo je fotomontaža
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    VI i samo VI Empty Re: VI i samo VI

    Postaj by Dragec07 25/3/2009, 09:54

    sju_rod je napisao/la:Slavca (tak ju zove mama) je dobila pusu prošli tjedan tak da ovaj nema šanse,nek se strpi malo a kaj se tiće pisanja TI SI SE BAREM JAVILA A DI SU DRUGIIIIIIIIIIII jao vama kad...........a slikice baš da vidim dali i ja pamtim evooooooo..
    VI i samo VI 413EEE42-F86E-DB48-A65B-BBFDEE701047_thumb

    E moj Rudi, ljudi su se tisučljećima mučili da naprave parni, dizelski, benzinski stroj, a ti... Question
    Vrtiš tamo neke pedaline i još se smiješiš. Čižme na noge i gas, gas, gas....... affraid
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    VI i samo VI Empty Re: VI i samo VI

    Postaj by sju_rod 25/3/2009, 16:52

    kak ste me skužili,moram priznati da moja jedina tak gleda operacija trijumf,ja teram ko idiot itak imamo struju za tv,moram biti bos jer se u tenkama oču oznojiti.Ali dragi moji čim nam priključe struju Rodny nebu više teral osim mak na konac,pa bum se i ja malo odmaral ha

    Sponsored content


    VI i samo VI Empty Re: VI i samo VI

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 13/5/2024, 08:09.