Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















5 posters

    Opet servis, ali onaj manji, rutinski

    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Opet servis, ali onaj manji, rutinski Empty Opet servis, ali onaj manji, rutinski

    Postaj by Dragec07 3/7/2014, 23:49

    Prošla makedonsko-grčka priča, Austrija, a i po koje more i skupilo se novih 7 tisuća, sveukupno 67.055 km.

    Banditos isti kao i prije.
    [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]



    Prednja guma postaje besmrtna, sada joj je točno 20.635 kilometra (Michelin pilot road 3, montirana u kolovozu 2012-te)

    [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]




    Zadnja se izgleda tek razradila, nije ni čudo, skoro su joj 2 mjeseca i 5.507 kilometara (Michelin pilot road 4).

    [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]


    Nakon temeljitog čišćenja albansko-makedonske prašine i blata, lanac je zasjao kao novi.
    A tek mu je 22.285 kilometara. Usput, lančanike tada nisam mijenjao, pa je to još jedno rušenje mita kako se sve mora mijenjati u kompletu.

    [You must be registered and logged in to see this link.]
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Opet servis, ali onaj manji, rutinski Empty Re: Opet servis, ali onaj manji, rutinski

    Postaj by sju_rod 4/7/2014, 19:07

    svaka čast Gec,ti dokazuješ da je suza zakon...............
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Opet servis, ali onaj manji, rutinski Empty Re: Opet servis, ali onaj manji, rutinski

    Postaj by Dragec07 5/2/2015, 17:18

    Znao sam, ali me opet iznenadio. Došao je i taj dan.

    Što zbog godina, što zbog depresivnog vremena, odluka je pala. U Njuškalo stiže novi oglas za prodaju motora.

    Suzuki Bandit 1200 ABS limited edition (naravno kad se proizvodio samo 2006-te).

    Tehnikalije: 2006 godina, 1200cm3, 74 kW, ABS, 74000 km, registriran 6/2015.

    Opće stanje: spreman za put oko svijeta (čim prođe snježna mečava i ospice)

    Cijena: 35.000 kn, može i u švicarcima (na silu).
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    Opet servis, ali onaj manji, rutinski Empty Re: Opet servis, ali onaj manji, rutinski

    Postaj by Borris 6/2/2015, 12:35

    As ti gospe , ća ti bi ?????? Si malo poludija ?????
    Videl sam oglas pa sam shvatil da se idalje misliš vozit. Ali bolji motor od Suzukija teško da buš našel..... osim drugog Suzukija....s poluoklopom , oklopom , soft enduro .......
     i da , jedno pitanje : veliš nove gume....su zimske možda s obzirom na vreme ???? samo se nadam da nisu Sava made in germany.... tongue
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    Opet servis, ali onaj manji, rutinski Empty Re: Opet servis, ali onaj manji, rutinski

    Postaj by mg750ie 6/2/2015, 13:33

    Dobil je inspiraciju Shocked
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Opet servis, ali onaj manji, rutinski Empty Re: Opet servis, ali onaj manji, rutinski

    Postaj by Dragec07 6/2/2015, 15:08

    Dobil je, gledajući:

    [You must be registered and logged in to see this link.]

    A gume i lanac, nije to sve baš novo, samo tak izgleda:

    zadnjaprednjalanac
    11.905km1.963km28.683km
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    Opet servis, ali onaj manji, rutinski Empty Re: Opet servis, ali onaj manji, rutinski

    Postaj by mg750ie 7/2/2015, 07:35

    Je, kaj se more, to je bilo i moja želja Cool
    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    Opet servis, ali onaj manji, rutinski Empty Re: Opet servis, ali onaj manji, rutinski

    Postaj by Brzi 7/2/2015, 21:50

    Lijepo, lijepo!

      Nadam se da bu i Suza otišla u prave ruke!
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    Opet servis, ali onaj manji, rutinski Empty Re: Opet servis, ali onaj manji, rutinski

    Postaj by mg750ie 20/3/2015, 17:39

    kak ovom GTIju vrag neda mira, išel je sam mjenjati gume da skine ono malo sala kaj je nabacil svih ovih mjeseci - zimskih, nemre se baš reči da je spaval zimski san, ali se je jeloi pilo, pa se to i vidi Smile
    onda se je setil da može zašaparati na zamjeni guma, i možda skinuti koju kcal, i tako napravil je još jedan servis, makar još nije vreme, ali ko ga šiša, kavu smo popili, a GTI je sretan Smile
    imamo još puno za komentirati, ali nije red, pa bum prešutil neke detalje Smile
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    Opet servis, ali onaj manji, rutinski Empty Re: Opet servis, ali onaj manji, rutinski

    Postaj by Borris 20/3/2015, 22:35

    Ja bi nekog jebal da mi tak zategne kotače...
    a "majstori" vulkanizeri nek si nabiju pneumatski pištolj u guzicu , a za matice postoji moment ključ...
    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    Opet servis, ali onaj manji, rutinski Empty Re: Opet servis, ali onaj manji, rutinski

    Postaj by Brzi 20/3/2015, 22:47

    O, vidima ja dobro se papalo ove zime Laughing Laughing
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Opet servis, ali onaj manji, rutinski Empty Re: Opet servis, ali onaj manji, rutinski

    Postaj by Dragec07 21/3/2015, 23:36

    Nisam ja papal bez razloga, to je samo zbog zamjene kotača i zračnih odvijača.


    A tako produhovljen radom, još sam večeras uspio popraviti i zaštekanu gas sajlu na zuzukcu. Na onoj drugoj povratnoj sajli odlomio se komadić neke plastike sa bužira i tako zablokirao gas na otprilike 3/4 maksimalnog.

    Kak sam lovio trake po Slavonskoj s ful gasom (tj. 3/4) to nije bilo za vjerovat. Dok se nisam dočepao onog crvenog prekidača i primirio podivljalu zvijer.

    Čini mi se da je ipak sazrelo vrijeme za promijeniti te sajle.
    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    Opet servis, ali onaj manji, rutinski Empty Re: Opet servis, ali onaj manji, rutinski

    Postaj by Brzi 22/3/2015, 01:27

    Ma nisam ja ni mislio da budeš dugo u autu! Ipaknje za jutro najavljena posjeta tvog vjernog oblačića.
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    Opet servis, ali onaj manji, rutinski Empty Re: Opet servis, ali onaj manji, rutinski

    Postaj by mg750ie 22/3/2015, 09:09

    Sem rekel Cool

    Sponsored content


    Opet servis, ali onaj manji, rutinski Empty Re: Opet servis, ali onaj manji, rutinski

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 10/5/2024, 08:07.