Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















+6
DAVORUBMC
lukylipik
šina069
Mare
Darko
tamigo
10 posters

    Važno o forumu


    lukylipik
    Roler
    Roler


    Registration date : 03.02.2008

    Važno o forumu - Page 2 Empty Re: Važno o forumu

    Postaj by lukylipik 11/3/2008, 21:08

    ...nemam ništa novoga za reći, samo ću vrtiti glavom i uzdisati (do petka)! pale confused

    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

    Važno o forumu - Page 2 Empty Re: Važno o forumu

    Postaj by Giga 12/3/2008, 19:38

    Pratim forum od prvog dana i sada vidim da su se neki ulogirali na forum po "partijskoj dužnosti", i oni su sada sami napustili forum nakon kaj su obavili zadatak.
    Mislim da bi bilo pametno da se u odjeljak "Samo za članove MK Patriot" stave i teme:"Dogovori za putovanja i druženja" i "Gdje smo bili, što smo radili" jer mislim "slučajni prolaznici" ne moraju znati za svaki naš korak, nazočiti svakom našem dogovoru i znati gdje smo se i kako provodili.
    Ako pogledate događanja nekoliko zadnjih tjedana, da su spomenute teme bile nevidljive za širu javnost izbjegli bidosta neugodnih situacija prema van i međusobno...
    haugh

    a

    Pale
    Roler
    Roler


    Registration date : 03.02.2008

    Važno o forumu - Page 2 Empty Re: Važno o forumu

    Postaj by Pale 12/3/2008, 19:56

    Giga je napisao/la:Pratim forum od prvog dana i sada vidim da su se neki ulogirali na forum po "partijskoj dužnosti", i oni su sada sami napustili forum nakon kaj su obavili zadatak.
    Mislim da bi bilo pametno da se u odjeljak "Samo za članove MK Patriot" stave i teme:"Dogovori za putovanja i druženja" i "Gdje smo bili, što smo radili" jer mislim "slučajni prolaznici" ne moraju znati za svaki naš korak, nazočiti svakom našem dogovoru i znati gdje smo se i kako provodili.
    Ako pogledate događanja nekoliko zadnjih tjedana, da su spomenute teme bile nevidljive za širu javnost izbjegli bidosta neugodnih situacija prema van i međusobno...
    haugh

    a

    već ja vidim tko bi dragecu mogao pomagati oko administriranja.... cheers

    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

    Važno o forumu - Page 2 Empty Re: Važno o forumu

    Postaj by Giga 12/3/2008, 20:03

    Nadam se da si obratil pažnju na malo a na kraju posta
    kuna
    kuna
    Roler
    Roler


    Registration date : 03.02.2008

    Važno o forumu - Page 2 Empty Re: Važno o forumu

    Postaj by kuna 12/3/2008, 20:41

    Giga je napisao/la:Nadam se da si obratil pažnju na malo a na kraju posta

    hi hi hi... tebali ste se ulogirati kao Giga_a.. Laughing
    Giga
    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

    Važno o forumu - Page 2 Empty Re: Važno o forumu

    Postaj by Giga 12/3/2008, 20:54

    Aj prijateljice baš danas razmišljam kaj se to dešava s našim forumom? Ajde ti još i napišeš po koji ozbiljan post, ja se pretežno zekam ali i ti si takva. Ispada da smo nas dvije geek jocolor , ali meni je tak baš dobro. Koju temu počnu mi ju obrnemo, ne znam kak bi meni bilo da se silno trudim a ljudi skoro pa ništa. Ja (govorim u svoje ime) ne želim drugog admina, oćem Drageca, bi se ja potrudila ali mi baš šteka. danas sam se ubila alendarom i nije mi uspjelo, treba mi pomoć. Sad sam opet otegnula aj bok king
    kuna
    kuna
    Roler
    Roler


    Registration date : 03.02.2008

    Važno o forumu - Page 2 Empty Re: Važno o forumu

    Postaj by kuna 12/3/2008, 21:19

    Giga je napisao/la:Aj prijateljice baš danas razmišljam kaj se to dešava s našim forumom? Ajde ti još i napišeš po koji ozbiljan post, ja se pretežno zekam ali i ti si takva. Ispada da smo nas dvije geek jocolor , ali meni je tak baš dobro. Koju temu počnu mi ju obrnemo, ne znam kak bi meni bilo da se silno trudim a ljudi skoro pa ništa. Ja (govorim u svoje ime) ne želim drugog admina, oćem Drageca, bi se ja potrudila ali mi baš šteka. danas sam se ubila alendarom i nije mi uspjelo, treba mi pomoć. Sad sam opet otegnula aj bok king


    ad1:Imaš i ti ozbiljnih postova kad se već međusobno hvalimo a ostali spavaju!!!!
    ad2: Što smo nas dve king queen ???

    ad3:E ček ček... čime si se ubila "alendarom" ???? daj brzo Sesvetsko-Kustošijanski riječnik....niš ne razmem... jocolor
    ad4: hmmm... što sam tu htijela reč.... lol! a niš, sjetim se u petak.
    Giga
    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

    Važno o forumu - Page 2 Empty Re: Važno o forumu

    Postaj by Giga 12/3/2008, 21:22

    hahahaha kaj se tiče onoga pod 3, nevjerojatno ali zgubila sam K lol!
    kuna
    kuna
    Roler
    Roler


    Registration date : 03.02.2008

    Važno o forumu - Page 2 Empty Re: Važno o forumu

    Postaj by kuna 12/3/2008, 21:25

    Giga je napisao/la:hahahaha kaj se tiče onoga pod 3, nevjerojatno ali zgubila sam K lol!


    ha ha ha ha ha izgubila si k.... ja opet ne razumijem...kalendarom??? Wtf????
    Giga
    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

    Važno o forumu - Page 2 Empty Re: Važno o forumu

    Postaj by Giga 12/3/2008, 21:28

    Htjela sam sa motora skopirati neke moto susrete ali mi ne uspjeva. Ja sam dole
    kuna
    kuna
    Roler
    Roler


    Registration date : 03.02.2008

    Važno o forumu - Page 2 Empty Re: Važno o forumu

    Postaj by kuna 12/3/2008, 21:43

    Giga je napisao/la:Htjela sam sa motora skopirati neke moto susrete ali mi ne uspjeva. Ja sam dole

    Dole???' u garaži??' geek

    Sponsored content


    Važno o forumu - Page 2 Empty Re: Važno o forumu

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 12/5/2024, 00:06.