Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















3 posters

    Gume, gume, a i po koja registracija....

    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Gume, gume, a i po koja registracija.... Empty Gume, gume, a i po koja registracija....

    Postaj by Dragec07 14/5/2014, 20:58

    Ide vrijeme prođe rok, evo vraga skok na skok.
    Pa taj svibanj tko preživi (nakon travnja kad je registracija auta), preživi.

    Došlo vrijeme za registraciju banditosa. A u poslove koji prethode registraciji ide i servis (taj je već opisan), ali i kupovina guma. Ovaj put samo one zadnje.

    Prije dvije godine kupio sam Michelin Pilot road 3 i moram priznati da sam vrlo zadovoljan ukupnim karakteristikama: grip - trajnost.
    Na cajgeru je tad bilo 48.265 km i to je nakon par mjeseci vožnje izgledalo ovako:
    [You must be registered and logged in to see this link.]


    Nakon dvije godine i prijeđenih 18.863 km, odluka je opet pala na Michelin Pilot road 4. Za keš 129 € iliti 980 kn, još montaža i novi ventil 50 kn. Zlovenci su opet u modi - Lašič, naravno.
    Uz to, vratio sam se i na izvornu širinu 180 umjesto prijašnje 190.
    Sad to izgleda nekako ovako.
    Tip 3 [You must be registered and logged in to see this image.]   Tip4 [You must be registered and logged in to see this image.]



    Model 4 je dobio novu šaru za bolje prianjanje kod vlažne podloge, a šara znači i manje gume, pa je i cijena niža (20tak €) od modela 3 koji je još uvijek u prodaji.
    Stotinjak prijeđenih kilometara malo je za neki komentar, ali užu gumu odmah sam osjetio i u ciklistici, čini mi se da ću je lakše moći koristiti sve do rubova. 

    Tip 3 [You must be registered and logged in to see this image.]  Tip 4  [You must be registered and logged in to see this image.]


    A sad još malo i o onom tužnom dijelu: registraciji.
    Uz sve moguće popuste: na vjernost, na godine i sve ostalo cijena osiguranja nije mogla ispod 2.250 kn. 400 kn manje od prošle godine.
    Registracija sa svim davanjima (uključivo i kavice): 390 kn.
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Gume, gume, a i po koja registracija.... Empty Re: Gume, gume, a i po koja registracija....

    Postaj by sju_rod 15/5/2014, 20:41

    prvo:pametno da si stavil gumu 180 jer to je i original za taj motor,da ne pričam o ciklistici i cijeni ofkors a 190 je imala samo vizuelni ljepši dojam niš drugo
    drugo: nije mi sad jasna cijena rege,dal se ovo sve zbraja što bi bilo oko 3000 kuna ili je ova zadnja cijena stim da ti fali jedna nula dakle 3900...........???????????.........eksplejn...........
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Gume, gume, a i po koja registracija.... Empty Re: Gume, gume, a i po koja registracija....

    Postaj by Dragec07 15/5/2014, 21:41

    2.250+390= tebi je to lakše, ja sam to već zbrajao i platio pa sam još pod stresom
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Gume, gume, a i po koja registracija.... Empty Re: Gume, gume, a i po koja registracija....

    Postaj by sju_rod 15/5/2014, 21:48

    prvo to je NIŠ...........drugo da,ja sam pribrojil 400 umjesto oduzel........a šta češ kad se bojim rege a nebi trebal..2600 mi je prihvatljivo...........idem po yamahu xjr 1300.............juhuuuuuuuuuu....
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    Gume, gume, a i po koja registracija.... Empty Re: Gume, gume, a i po koja registracija....

    Postaj by mg750ie 15/5/2014, 22:01

    bravo gospon Bandit Suzuki je dobil kaj je zaslužil,  Cool
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    Gume, gume, a i po koja registracija.... Empty Re: Gume, gume, a i po koja registracija....

    Postaj by mg750ie 16/5/2014, 16:26

    zakaj je Gec išel kupiti gumu  Cool 

    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Gume, gume, a i po koja registracija.... Empty Re: Gume, gume, a i po koja registracija....

    Postaj by sju_rod 16/5/2014, 22:32

    ha,ha,ha..........bolje da nemaš taj mjerač............

    Sponsored content


    Gume, gume, a i po koja registracija.... Empty Re: Gume, gume, a i po koja registracija....

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 10/5/2024, 09:00.