Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















5 posters

    Zaobiđite....servis Bolšeca na Prečkom!

    lukylipik
    lukylipik
    Roler
    Roler


    Registration date : 03.02.2008

    Zaobiđite....servis Bolšeca na Prečkom! Empty Zaobiđite....servis Bolšeca na Prečkom!

    Postaj by lukylipik 3/3/2008, 22:18

    ...prema danas najsvježijim informacijama: zaobiđite servis koji na Prečkom drži Viktor Bolšec ili njegova mama, tata, serviseri;ukoliko vozite "Kineska smeća od 20000-ak tisuća kuna - citat pred svjedocima izrećenih riječi papa Bolšeca"...ili im dovozite samo Honde koje će za sitnu lovu sa zadovoljstvom servisirati!
    tamigo
    tamigo
    Biciklist
    Biciklist


    Registration date : 02.02.2008

    Zaobiđite....servis Bolšeca na Prečkom! Empty Re: Zaobiđite....servis Bolšeca na Prečkom!

    Postaj by tamigo 4/3/2008, 12:54

    Pa jel te neko tjerao da kupiš to "kinesko smeće" mogel si kod njega istovariti puuunooo više love za isto takvo smeče, samo bi se zvalo Honda i bilo staro cca20 g. Kak je rekel jen moj pokojni frend - IGNORIRAJ!
    Franjo
    Franjo
    Pjesak
    Pjesak


    Registration date : 04.02.2008

    Zaobiđite....servis Bolšeca na Prečkom! Empty Re: Zaobiđite....servis Bolšeca na Prečkom!

    Postaj by Franjo 6/3/2008, 13:45

    Sada će vjerojatno Grizzly da se umiješa, ako vidi post. Mislim da je to njegov stari.
    Mare
    Mare
    Moped
    Moped


    Registration date : 02.02.2008

    Zaobiđite....servis Bolšeca na Prečkom! Empty Re: Zaobiđite....servis Bolšeca na Prečkom!

    Postaj by Mare 6/3/2008, 17:17

    Ajjj, ajjj, ajjjj. A mehaničar je bio samo iskren.. A ak odemo Grizliju u bolnicu, svi skupa, čoporativno prek vikenda ili sutra prije AberGige, nebu Grizli ni riječ rekel. Samo pune oči suza i ganutosti....
    beštija
    beštija
    S pomocnim motorom
    S pomocnim motorom


    Registration date : 04.02.2008

    Zaobiđite....servis Bolšeca na Prečkom! Empty Re: Zaobiđite....servis Bolšeca na Prečkom!

    Postaj by beštija 7/3/2008, 15:37

    Evil or Very Mad ako sam dobro ubra o kome se radi i naš Grunf bi ima koju reći po tom pitanju

    Sponsored content


    Zaobiđite....servis Bolšeca na Prečkom! Empty Re: Zaobiđite....servis Bolšeca na Prečkom!

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 13/5/2024, 12:02.