Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















4 posters

    HONDA ST 1300 ILI PAN EUROPEAN

    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

     HONDA   ST 1300  ILI    PAN  EUROPEAN Empty HONDA ST 1300 ILI PAN EUROPEAN

    Postaj by sju_rod 9/1/2012, 21:14

    [You must be registered and logged in to see this link.] Evo makine koja mi je zapela za oko.Takav motor je bil u oglasu 2003 godina za nekih 5 ili 6 tisuča eura neznam točno i to prilično dugo,mislim bar par mjeseci i najedanput prošli tjedan taj motor osvane za tri soma eura.Brrr,grozničavo sam razmišljal gdje da posudim tri soma,jer to je fantastična cijena za taj motor,sigurno tipu fest gori pod nogama, a još više me je brinulo kak da i kad da vratim tu lovu i dok sam je se premišljal kaj da radim motor je otišel,ZA JEDAN DAN,e ak sad nisam ispal papak nisam nikad,mogel sam imat fantastičan motor za više nego povoljnu cijenu.Malo sam surfal netom i zaključil da između sličnih motora (bmw 1200 rt,yamaha fry 1300)koji bi se mogli nači za malo jeftiniju lovu (motoskaut,pa pogledajte) je ta honda naj, kak da velim prihvatljivija,prije svega je super putni motor,ima četiri cilindra za razliku od bembure dok yamaha je malo prejaka,kojih tridesetak konja gore što na takav motor zbilja netreba tak da sam si dal zadatak i stavil ispred sebe cilj da kad tad dođem do takvog motora.Naravno ako se baš i nađe u međuvremenu nekaj jako povoljno ne isključujem da i takvog nekaj upadne ali za sad ta honda mi je cilj,ovaj sadašnji motor mi definitivno ne paše ipak ja trebam pravi putni motor a ne jurilicu kak bi Dany Glover rekel u smrtonosnom oružju : "prestar sam za ta sranja".Evo ljudovi ak niš drugo barem imam jedan jasan cilj za ovu nek nam bude sretna 2012 godina............
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

     HONDA   ST 1300  ILI    PAN  EUROPEAN Empty Re: HONDA ST 1300 ILI PAN EUROPEAN

    Postaj by Dragec07 10/1/2012, 00:27

    Motor je prekrasan, al0' niš ne žali Rudi. Ovo je godina kad treba povoljno utopiti motore koje već posjedujemo.

    Ak referendum prođe očekivano, a hoće, i ako preživimo krizu, poreze, namete, cijene goriva i sveg ostalog, eeeee, tad nam stižu kroz otvorene granice jeftini odlični motori iz svih zemalja Europske unije. Kak to lijepo zvuči.
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

     HONDA   ST 1300  ILI    PAN  EUROPEAN Empty Re: HONDA ST 1300 ILI PAN EUROPEAN

    Postaj by mg750ie 10/1/2012, 09:22

    izgleda ko maxi skuter, a da bude motorčeka i autih po eu cijenama bude, ali opet ti treba lova za održavanje, skupi motor - skupo održavanje Cool
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

     HONDA   ST 1300  ILI    PAN  EUROPEAN Empty Re: HONDA ST 1300 ILI PAN EUROPEAN

    Postaj by sju_rod 10/1/2012, 19:14

    ma može biti,pogotovo rega ali sjetim se Geca koji je rekel da je to ipak jednom u godini paaaaaaaaaaaaa........................a motor je sjajan i u švabiji se za petaka nađe super primjerak i baš kaj velite možda bum ipak malo trebal pričekati ali negdje moja hondica me čeka.................
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

     HONDA   ST 1300  ILI    PAN  EUROPEAN Empty Re: HONDA ST 1300 ILI PAN EUROPEAN

    Postaj by mg750ie 10/1/2012, 20:49

    rudi, ono kaj znam život nema reprizu pa ga treba živjeti a i sanjati dok god možeš Cool
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

     HONDA   ST 1300  ILI    PAN  EUROPEAN Empty Re: HONDA ST 1300 ILI PAN EUROPEAN

    Postaj by sju_rod 11/1/2012, 16:47

    tooooooooooooooooooo,stari moj.................
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

     HONDA   ST 1300  ILI    PAN  EUROPEAN Empty Re: HONDA ST 1300 ILI PAN EUROPEAN

    Postaj by mg750ie 31/1/2012, 09:21

    Dragec07 je napisao/la:Motor je prekrasan, al0' niš ne žali Rudi. Ovo je godina kad treba povoljno utopiti motore koje već posjedujemo.

    Ak referendum prođe očekivano, a hoće, i ako preživimo krizu, poreze, namete, cijene goriva i sveg ostalog, eeeee, tad nam stižu kroz otvorene granice jeftini odlični motori iz svih zemalja Europske unije. Kak to lijepo zvuči.

    niš od toga ! Rolling Eyes

    Odgovor nije baš jednostavan kako bi se na prvu loptu moglo zaključiti. Automobil/motocikl se neće moći kao, primjerice, perilica rublja kupiti u Sloveniji ako je tamo niža cijena i dopremiti u Hrvatsku. Automobil/motocikl se mora registrirati u državi u kojoj imate prebivalište, a da biste to učinili morate u toj državi platiti trošarinu i porez na dodanu vrijednost. Stoga se u tom smislu praktički ništa ne mijenja.
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

     HONDA   ST 1300  ILI    PAN  EUROPEAN Empty Re: HONDA ST 1300 ILI PAN EUROPEAN

    Postaj by Dragec07 31/1/2012, 10:31

    mg750ie je napisao/la:

    niš od toga ! Rolling Eyes

    Odgovor nije baš jednostavan kako bi se na prvu loptu moglo zaključiti. Automobil/motocikl se neće moći kao, primjerice, perilica rublja kupiti u Sloveniji ako je tamo niža cijena i dopremiti u Hrvatsku. Automobil/motocikl se mora registrirati u državi u kojoj imate prebivalište, a da biste to učinili morate u toj državi platiti trošarinu i porez na dodanu vrijednost. Stoga se u tom smislu praktički ništa ne mijenja.



    Niš osim cijene. Naravno kad sve platiš što treba (s početnom nižom neto cijenom i sva ostala davanja su niža), ukupno će biti još uvijek dosta jeftinije. Jednostavno, ogromno tržište, niže cijene. A na ovim stranicama negdje još postoji i cijela razrada kako bi to bilo kad bi uvozio iz Amerike, uz sva davanja, dodatne homologizacije, transportne troškove- Par tisuća ojra na deset, tj. 30%.
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

     HONDA   ST 1300  ILI    PAN  EUROPEAN Empty Re: HONDA ST 1300 ILI PAN EUROPEAN

    Postaj by mg750ie 31/1/2012, 11:35

    neznam kakva bu politika i praksa bila s polovnim, jer u EU kad platiš porez platio si porez i nema više novih poreza
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

     HONDA   ST 1300  ILI    PAN  EUROPEAN Empty Re: HONDA ST 1300 ILI PAN EUROPEAN

    Postaj by sju_rod 31/1/2012, 16:23

    ako niš drugo Gec je u pravu kaj se tiče cijena,za neke motore i do 50% manje nego kod nas pa zaključi,a da ne pričamo da je pretpostavka da je tam tip sigurno redovno radil servise i mjenjal oriđiđi dijelove za razliku kod nas kak se radi....................
    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

     HONDA   ST 1300  ILI    PAN  EUROPEAN Empty Re: HONDA ST 1300 ILI PAN EUROPEAN

    Postaj by Brzi 1/2/2012, 21:26

    Jednom prilikom sam o toj temi razgovarao s jednim Slovencem i on kaže da oni sad odu u bilo koju EU članicu, dovezu auto, plate nekakav porez (ne puno navodno) i registriraju ga. Znači nema više nikakve homologacije, trošarine i sličnih gluposti.

    Isto tako kod prijenosa polovnog vozila plača se neki fiksni iznos (30-50 €), odnosno troškovi novih knjižica i slično a nikavi porezi po njihovim katalozima - porez je plačen kod kupovine novog auta i to je to.
    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

     HONDA   ST 1300  ILI    PAN  EUROPEAN Empty Re: HONDA ST 1300 ILI PAN EUROPEAN

    Postaj by Brzi 1/2/2012, 21:34

    Još sam zaboravio napomenut jednu stvar koja mi se jako dopada (barem u pojedinim EU zemljama), kad pogledate npr. njemački oglasnik i određeno vozilo istog godišta vidi se ogroman raspon cijene - naravno ovisan o kilometraži i stanju a ne kao kod nas isto godište vozila imaju skoro istu kilometražu i bez obzira na broj bivših vlasnika cijenu od 200 € +, - za tu godinu Rolling Eyes
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

     HONDA   ST 1300  ILI    PAN  EUROPEAN Empty Re: HONDA ST 1300 ILI PAN EUROPEAN

    Postaj by mg750ie 2/2/2012, 08:57

    jeftiniji buju polovnjaci, ako naši vladajući nekaj opet ne izmudrijaju Suspect

    Sponsored content


     HONDA   ST 1300  ILI    PAN  EUROPEAN Empty Re: HONDA ST 1300 ILI PAN EUROPEAN

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 10/5/2024, 01:50.