Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















3 posters

    ETO KAJ JE SUZUKI

    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    ETO KAJ JE SUZUKI Empty ETO KAJ JE SUZUKI

    Postaj by sju_rod 10/12/2011, 21:26

    Još prije vožnje za Vukovar suza mi je trokirala,svako jutro dok sam išel na posel trokira a kad se vračam sa posla radi normalno.Na defileu po Vukovarskoj radil je na tri cilindra popizdil sam i zbog toga mi se i nije ostajalo posle na cugi.Kad sam došel doma samo kaj ga nisam hitil u kantu za smeče,kak bi ga zgural u kantu nemojte me pitati ali bi stal to je sigurno.Pretpostavili smo(Boris,Dado,Kroko...............) da je u pitanju svečica i pogodili a kak i nebi uz takav konzilij.Drugi dan Boris mi dofura svječice zamjenimo jednu koja nije radila i makina radi ko sat.Nakon par dana slinave ceste nisam se vozil i dođe konačno suho (petak) i ja na makinu i na posel.Do nadvožnjaka preko Držičeve a od tam pet na sat u prvoj jer u drugu nejde,do posla.Nazovem moju jedinu da mi nabavi kombi da ga dofuram doma.Najrađe bi ga zgural u onu kantu za smeče ali u kanti več ima smeča koje je Slavica natrpala pa mi nije stal.Na žalost cijeli prošli tjedan Kristijan iz Motosfere nije imal vremena doči po njega.Došel je u utorak ovaj tjedan i rekel da još uvjek nema vremana ali bu do subote (danas) pogledal o čemu se radi. I danas me nazove i veli : u biti ti se i dalje možeš bez problema voziti ali ti rezervoar mora biti pun....................ja zinem affraid ...........veli dalje,sve je u redu sa strujom več te je.. e pumpa za gorivo i vakumski ventil koji ne radi trebal bi raskopat pumpu ako hočeš i pogledati uzrok ili se možeš i dalje voziti bez problema ali da ti je pun tank jer od rezerve pumpa ne fila pa ti kaj hočeš.Ja nemrem vjerovati da se ja nisam vozil i da motor ne radi jer nema dosta juhe u tanku.Na žalost vakumski ventil je prilično skup oko 100 jureka možda malo i više a pumpa je možda samo zaštopana pa bu se vidlo.Rekel sam mu da pogleda kaj može napraviti (na žalost opet ne prije utorka) i jednostavno ne mogu zamisliti da je samo trebalo samo naliti još benzina i voziti se,ipak je to suza ona kad se i pokvari to je samo sitnica a ne ko zna kakvi teški kvarov,mogu samo reči.............živio suzuki..........................i benzin,ipak se na to vozi,kaj ne ? [You must be registered and logged in to see this image.]
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    ETO KAJ JE SUZUKI Empty Re: ETO KAJ JE SUZUKI

    Postaj by Dragec07 12/12/2011, 16:36

    I meni se čini da je jednostavno rješenje uvijek i najefikasnije: napuniš ga do vrha i sparkaš u garažu. I problem riješen. Ak ti jako zatreba, raditi će, ak ti ne treba opet si miran jer znaš da će raditi kad ti zatreba.

    Jednostavno, zar ne....

    (opaska autora: ne radite ovo doma bez stručnog nadzora, jerbo sam se setil kak sam golfa natankal do vrha naftom i sparkal u garažu gdje je jedno vrijeme i ostal...)
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    ETO KAJ JE SUZUKI Empty Re: ETO KAJ JE SUZUKI

    Postaj by mg750ie 12/12/2011, 20:08

    pa da to je tzv "sindrom plavuše" Shocked

    Sponsored content


    ETO KAJ JE SUZUKI Empty Re: ETO KAJ JE SUZUKI

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 20/5/2024, 16:56.