Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















+5
Dragec07
DeeZg
cux
mg750ie
sju_rod
9 posters

    opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????


    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? - Page 2 Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by Dragec07 31/7/2011, 15:10

    "... ak motor ima 174 kg......"

    ALI nema


    Čini mi se da je zbog sportskih performansi Rudijev motor bil bitno olakšan. Samo onaj vizir na oklopu onog Sukca sa Sedre (tj. Brankove SOFRE), pravljen od lakih teško kovanih metala, mora imati 5 kg.

    Svima ostalima, osim Borisa i mene, čista jedinica iz matematike.


    Al izgled motora ne stvara matematika, neg srce, pa sam siguran da će motor zablistati u svom punom sjaju.
    Naprijed Rudi!!!!!

    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? - Page 2 Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by Giga 1/8/2011, 15:10

    aj da ne čitam sve, jesi kupil ili nisi i kaj?

    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? - Page 2 Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by sju_rod 1/8/2011, 21:37

    danas otišel u eurorent i kupil novi vizir za 166 kuna na njemu piše 560,sve su rasprodali,skinut stari vizir onaj od pape i stavljen novi,još malo pa slikice....................da kupil sam pa kaj se to do sad nije uspjelo pročitati.............................

    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? - Page 2 Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by mg750ie 1/8/2011, 22:21

    sad kak je kriza s Benediktincima i digićima, možda bi bilo dobro sačuvati onaj papinski vizir, vrag ne spava Cool

    P.S. dobro da si me posluhnul i prešel u EURORENT i kupil taj univerzalac koji je čistam OK Idea
    Giga
    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? - Page 2 Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by Giga 1/8/2011, 23:57

    ne
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? - Page 2 Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by Dragec07 2/8/2011, 12:18

    166 kn za vizir....


    Rudi, stvarno povoljna kupovina, a vizuelno će zgledati super....
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? - Page 2 Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by sju_rod 2/8/2011, 22:24

    ma da,da mi nije mg rekel kaj se to dešava u eurorentu još uvijek bi bil papa a sad je druga priča.Došel sam onak pogledat kaj ima a nema više niš jer su sve rasprodali,sniženje je bilo 70 % i traje to več duže tak da je bil samo jedan vizir za okruglu lampu,za kockaste i šiljaste ih ima još i pita me tip da li mi bude pasal,kad sam čul koja je cijena velim ja njemu ako nebu bumo ga pripasali i tak je i bilo,moral sam bušiti nove rupe ali nema veze sad ipak zgleda lepše nego prije,no još malo pa bute vidli..................
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? - Page 2 Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by mg750ie 5/8/2011, 11:31

    Jučer je bilo ponosno otvorenje tj pokazivanje SUZUKI-ja nakon tjedan dana mukotrpnog delanja na pili. cheers

    RUDI je zakopal dobar posal, ko je sumnjal taj je sve sumnje valjda odagnal, ima pilu za 2kE i nekaj kn-ića. Pila zgleda ko trkač u piđami i svi se prevariju ak misliju da nemre to trčati.

    [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.]

    Baš je OK, a to se vidi u svakom detalju, i kaj se more reči nakoj svega

    BRAVO R U D I Cool [You must be registered and logged in to see this image.]
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? - Page 2 Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by sju_rod 5/8/2011, 17:12

    No dobro ja sam htel pričekati da napravim sve kaj sam mislil pa vam ga onda pokazati ali sad kad ga je večina forumaša ( Gec,mg,Boris,Da@o.....) vidli onda bumo stavili par slika sa kronologijom. U početku bijaše...........[You must be registered and logged in to see this link.] takav,plavi sa bijelim felgama,tvrd ko kamen,neudoban i nisam imal kam sa stvarima pa je došel trenutak da se nekaj poduzme.Prvo sam napravil nosač kofera od četiri okvira od pila za drvo i kupil kofer,što je ispalo super,barem meni............[You must be registered and logged in to see this link.] sve u svemu za ono čemu služi ovaj nosač i kofer je tu a ako još ktome i lijepo izgleda onda je veselje moje još veče.Tada su na red došle felge koje sam mukotrpno ošmirglal i pripremil za farbanje a boja mi je mrak,taman sam pogodil boju Ducatijevih felgi od kovanog magnezija i tu sam više nego sretan..................[You must be registered and logged in to see this link.] Zadnji amortizer sam omekšal do kraja tj. stavil sam u krajnji položaj soft,prednju vilicu sam dosta vratil u soft i sad je to neki drugi bajk,puno je mekši i napred i nazad,vožnja je odmah ugodnija,Slavica se ima za kaj primiti (mada je imala i prije) i njoj je sad vožnja kudikamo bolja i prihvatljivija nego prije.Naravno to i dalje ostaje R i nikad ne mogu staviti postavke ovjesa na udobnost kakvu ima neki turer ali je ipak puno bolje nego kako je bilo.Uz sve to promjenil sam prednji vizir koji je bil na akciji i to zadnji (hvala mg) u Eurorentu i to več sad sliči na motor a prije je bil Papamotomobil sa onim crnim vizirom.Sad je još ostalo da preko rame zalijepim foliju imitacije karbona i motor je gotov.....................šta da vam velim,sretan sam da bumo opet moj Slavek i ja mogli nekam sa vama na vožnju i to bez straha jer je ovo ipak makina a ne skuter koji mi je riknul več na prvoj vožnji ak se sečate Dugog Sela i opale lulice. I to je to............NEKAD .[You must be registered and logged in to see this link.] PAPAMOTOMOBIL

    [You must be registered and logged in to see this link.] I SAD..............................bogme vidi se razlika.................................... [You must be registered and logged in to see this image.]

    (Powered by frubar.net)
















    (Powered by frubar.net)
















    (Powered by frubar.net)







    (Powered by frubar.net)
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? - Page 2 Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by Dragec07 6/8/2011, 01:12

    Mi smo se svi oduševili novim izgledom, jedino Papa ima razoga za tugu.

    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? - Page 2 Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by Brzi 6/8/2011, 23:52

    Sad kad sam ga uživo vidio, kažem nice! cheers
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? - Page 2 Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by mg750ie 7/8/2011, 08:45

    taj ZUZUKI ima soul Laughing
    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? - Page 2 Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by Brzi 11/8/2011, 23:19

    Rudek slučajno vidio oglas, pa rekoh ako slučajno trebaš kakvu sitnicu, izvoli: [You must be registered and logged in to see this link.]
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? - Page 2 Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by mg750ie 12/8/2011, 08:30

    Rudi je sve složil kak treba i sad se samo treba voziti, to znači da netreba rabljene i nikakve dijelove Cool
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? - Page 2 Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by sju_rod 15/8/2011, 22:51

    evo i zadnje ušminkavanje,odmah moram reči da nisam zadovoljan niti kvalitetom folije a niti konačnim izgledom jer sam moral farbati središnji dio rame jer je hrapav pa folija se neče zaljepiti na taj dio tak da je to bilo riješenje pa možda najbezbolnije,kak sam imal sad viška folije onda sam je zaljepil tam i gdje nije bilo predviđeno,kao štitnig lanca,čukice napred tak da sam sad napravil ono kaj nije ni bilo u planu.Uglavnom više niš ne delam,kak je tak je i gotovo,sad se samo vozim,trenutačno sam ali bu i Slavek valjda ozdravil (osim kičme zajebava ju i boli desna noga,katastrofa) pa bumo skupa i sa vama........evo zadnje kaj je napravljeno.................[You must be registered and logged in to see this link.] a evo kak je zgledal nekad................................mislim da je ipak ljepši nego prije mada ukusi su različiti i nekom se može sviđati više onaj od prije ali ak niš drugo ovo je sad moj motor i da ga bivši vlasnik vidi na ulici sigurno bi pital ; Kaj je to onaj moj motor ???.............he,he,he ne ovo je moj.................. tongue













    (Powered by frubar.net)
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? - Page 2 Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by mg750ie 16/8/2011, 15:41

    bok SJU_ROD, još bi ti jutros odgovorio da se naš admin nije igral s forumom, besposleni pop i muhe krsti, i kak je na intervenciju oslobodio pristup forumu, mogu prokomentirati da si pilu zakopal kak treba, a ovi sitni detalji koje samo ti znaš nisu vredni sekiracije, ionak ga budeš dotjerao u stanje koje tebe samozadovoljava. Meni se pila sviđa, a i svako bi nekaj isto naredil drugče, pa se zato i zove personalizacija, ja bi npr. pofarbal lanac u crno. Bravo gosp Rudi, kapa dole. Cool
    D@DO
    D@DO
    Roler
    Roler


    Registration date : 17.06.2009

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? - Page 2 Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by D@DO 17/8/2011, 14:52

    Ruda.. jel ti je ostalo kaj folije? Trebal mi mali komadić!
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? - Page 2 Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by sju_rod 17/8/2011, 21:39

    imam,samo reci kolko ti treba....................
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? - Page 2 Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by mg750ie 17/8/2011, 21:41

    sju_rod je napisao/la:imam,samo reci kolko ti treba....................

    kaj ti nisi otišel na tekmu Question
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? - Page 2 Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by sju_rod 18/8/2011, 20:55

    gledal sam doma i bilo je fantastično.................
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? - Page 2 Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by mg750ie 19/8/2011, 07:45

    nema veze glavno da je Suzuki i TEVE-jac doma Cool, a uskoro u unuka Cool
    D@DO
    D@DO
    Roler
    Roler


    Registration date : 17.06.2009

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? - Page 2 Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by D@DO 19/8/2011, 08:53

    sju_rod je napisao/la:imam,samo reci kolko ti treba....................

    Treba mi malo kako bih pokrio onu bijelu plastiku kod lanca.. cca. 20x10 cm.
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? - Page 2 Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by sju_rod 20/8/2011, 22:52

    ma kakvi nemam tak puno,ostali su komadiči cca 5x 9,10 pa 3x 5,6 i takvi komadiči,nemam niš veliko,na žalost puno sam hitil a nisam trebal jer bilo je dovoljno da sa fenom izravnam zafrkane komade ali to sam saznal kad sam ih hitil ježi ga,nemam na žalost.................
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? - Page 2 Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by Dragec07 21/8/2011, 01:11

    nije sad baš ovo mjesto gdje bi se trebalo hvaliti kak nemaš niš veliko...

    iako kad pročitam bolje...

    3 x 5,6 = 16,8

    5 x 9,10 = 45,50 !! affraid !!

    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? - Page 2 Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by sju_rod 21/8/2011, 23:34

    da ono prvo je u mirovanju a drugo doknije u mirovanju a kaj se može a možda sam trebal napisati slovima pet puta devet ili deset cm pa onda nebi gledal na ovom pristojnom forumu razne insinuacije o raznim metričkim veličinama.................... Laughing
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? - Page 2 Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by sju_rod 17/9/2011, 18:45

    .....................................R E Z I M E..........................
    pa mislim da sad nakon dvije tisuče kilometara mogu podvuči crtu,u principu motor je odličan,malo troši,oko 5,6 litara na sto km,mada mislim da se ljepše vozim možda bi skinul koji deci ali nije vredno spomena i ovo je odličan rezultat ako se sjetim da mi je bandit trošil 6,5 l na sto km možda je malo tvrđi nego neki turer ali navikavam se i na to.Sve u svemu zadovoljan sam i nadam se da sljedeči motor bude novi a ne neki "opet" stari jer sam umoran više za raditi po njemu,mada mislim da i kupim neki novi da bi moral nekaj prčkati po njemu i napraviti nekaj da se zna da je moj.U glavnom makina je ok i sad mi samo treba "lova"za juhu i voziti se svuda po svetu sa mojom jedinom,samo kaj me trenutačno bacil u šturc bebač mali moj Lucas pa je bakac više s njim nego s menom ali bu opet došlo vreme da bu baka samo moja.............................[You must be registered and logged in to see this link.]

    evo ovo su zadnje slike i više se neče mijenjati kak je da je dobar je možda još sic od suvozača pretapiciram ali za sada niš od toga jer je Vlado očigledno u krizi jer me traži za taj mali sic 50 eura to je oko 400 kuna a cijeli sic od gsx f-a koji je troduplo veči tražil me je 750 kuna no kad bum imal za hititi 400 kuna onda bum još to promjenil.............................that all foks.....................








    (Powered by frubar.net)
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? - Page 2 Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by sju_rod 22/11/2013, 18:16

    ha,ha,ha.............kad sad ovo sve čitam,ne mogu se načuditi niti sebi a niti vama ostalima.Motor za novce koje sam dal za njega uopče nije bil loš ali  sad to više nikad nebi napravil,prije svega imam malo više godina a i iskustva,R je ipak R i nemre biti niš drugo.Još da se vozim sam kak tak ali u dvoje e to nebi više išlo.Neki dan sam razgovaral sa frajerom iz Pule koji ima kaviča soma i ja ga pitam kak je za suvozača i on veli da je kupil poseban sic koji onemogučuje suvozača da klizi prema napred kod kočenja i da je super............ha,ha,super,moš mislit..........da se vozim sam odmah bi ga uzel ali ovak nema šanse.Uglavnom sve je to bilo zbog neimanja love,znate kak se veli pokrivaš se onak kak je pokrivač dug ili tak nekak.Ne vjerujem da bum opet eksperimentiral (aprilija tuono,kawasaki 1000,kakav R ili yamaha fn1) a za sve te u oglasu samo zovu,recimo yamaha 1....2007 za 3700 eura,za malo sam išel posuditi lovu,kak se bi opet za je....Kao što je bil dobar savjet od Dijane..........ne moram se nikud žuriti,polako več bu se nekaj  izrodilo samo bez panike i to je to.Dok se nekaj ne izrodi do vidova lipi moji.............

    Sponsored content


      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? - Page 2 Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 10/5/2024, 15:23.