Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















+5
Dragec07
DeeZg
cux
mg750ie
sju_rod
9 posters

    opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? Empty opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by sju_rod 18/7/2011, 22:12

    i evo prijatelji moji,nakon kratkog biranja (nije bilo teško,sve kaj valja je skuplje ) danas u 16 i 30 minuta kupil sam suzukija GSX R 600 a pošto je bez oklopa onda je vjerovatno GS..R 600,znači bez X-a.Možda nije najbolje kaj tržište nudi ali je najisplativije;registriran cijelu godinu (11.06.2012.),nove gume i prednja i zadnja,prije 900 km izmjenjeno ulje, filter ulja i svječice,ima 25000 km (valjda) i sve to za 2100 jureka.Kaj vam još mogu reči,ima 110 ks i bumo vidli kak se bu to dalje razvijalo.Vjerovatno ga bum malo personariziral ali nebum se žuril,langsam aber(ne žac) siher vele naši prijatelji Njemci.Bilo je svakakvih mogučnosti ali nisam htel niš prestaro(što ne mora biti i loše) ono kawiči 86,87,88,itd pa sam skoro uzel onaj činkve čento uopče neznam kak se zove,onaj čoper od 250 ccm ali sam ipak nakon kračeg razmišljanja odustal.No,kaj je,tu je,što je učinjeno,učinjeno je,nema natrag,nakon nekog vremena bum vam rekel kakvi su mi dojmovi.Opet sam na konju,društvo...................... [You must be registered and logged in to see this image.] .................. [You must be registered and logged in to see this image.] he,he,he.................

    [You must be registered and logged in to see this link.]



    (Powered by frubar.net)
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by mg750ie 19/7/2011, 08:28

    bok Rudi, kaj je tu je, fali neka slika z boka [You must be registered and logged in to see this image.] , ovak na slikama zgleda rabljeno, bom ali to buš dopelal ko i sve do sad u perfektno stanje, koji mu je JBMG, lol!
    čestitam na kupovini [You must be registered and logged in to see this image.] i sretno s fine tuningom, jedva čekam da ga vidim na nekoj od kava, pa makar i bila danas Cool [You must be registered and logged in to see this image.]
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by mg750ie 19/7/2011, 08:41

    [You must be registered and logged in to see this link.]
    to bi nekak tak trebalo izgledati Cool
    cux
    cux
    Roler
    Roler


    Registration date : 03.03.2008

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by cux 19/7/2011, 09:24

    Čestitam na novoj akviziciji (Suzuki je ipak Suzuki, ma koliko mi šutjeli o tome Cool Cool).
    Moram priznati da impozantno djeluje turnić koji se vrti do 16x1000 i kilometarsat do 280 Shocked Shocked

    Puno sretnih km želim cheers
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by sju_rod 19/7/2011, 15:59

    dragi moj mg,taj model koji si ti stavil je noviji a moj je trebal imati ona dve (meni) odvratne okrugle rupe uz lampu,tak da kad ga gledaš sprijeda izgleda ko neko čudovište a ne motor,ovaj koji si ti stavil je ok,ali mislim da je to od 2001 ali nisam siguran,slažem se i sa cux-om suzuki je suzuki pa kakav takav pa i ovaj moj,he,he,he............... Laughing [You must be registered and logged in to see this link.] evo kak bi zgledal moj da ima oklope,obratite pažnju na rupetine pored fara..........
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by mg750ie 19/7/2011, 17:31

    niš mu ne fali osim retrovizora, još uvjek neznam koja je godina, pa malo odgonetavam Laughing
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by sju_rod 19/7/2011, 17:49

    sorry,da nisam stavil godinu,1998 je izgleda mlad ali nije.Na žalost,vožnja u dvoje je loše,naravno za suvozača,još kod ubrzavanja kak tak ali kod kočenja je strašno jer se nema za kaj primiti,tak da prva investicija bude kofer.Za sad vijesti nisu dobre jer ne postoje nosači kofera za srad,tak da bum ih moral sam delati ali to je najmanji problem,motor je ipak malo živčan i nema one tečne vožnje kao što je imal bandit i GSX F,ovaj ipak malo cuka,zateže,jednom riječju ipak je to R mada su ga napravili u naked,možda kad se naučim lakše voziti možda bu bolje......
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by mg750ie 19/7/2011, 20:57

    sve bu sjelo na svoje, pa tak i kofer a i špigli Rolling Eyes
    DeeZg
    DeeZg
    Roler
    Roler


    Registration date : 11.09.2009

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by DeeZg 21/7/2011, 16:54

    Mislim da je ključan problem što imaš malo krivu pretpostavku..... taj motor nije napravljen kao naked ,nego je takav postao, da li padom ili nešto slično, s obzirom kak rama izgleda sa boka možda ga je netko i namjero tukao dok pametniji nije popustio...ne znam... ali ovo je čisti R motor na koji teško da ćeš staviti kofer, ni promjena sica neće puno pomoći da se Slavica na njemu može voziti.....
    sve u svemu dok uložiš potrebno da motor uopće postane koristan potrošit će taman toliko eura za koje si mogao dobiti normalna motor koji bi eventulno trebao registrirati....

    Ne mogu ti reći: " Super Rudi" jer sam mišljenja da je ovo najveća krama do sada, pa ćak veća od prošlog sukutera koji je bio sranje....

    sorry ,ali motor se ne kupuje u dva dana, a to je nešto što ti radiš zanjdnih 6 godina i do sad nije bilo dobro.... Sad

    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by sju_rod 21/7/2011, 18:07

    srce moje ne čitaš baš pažljivo,ja sam napisal da citiram " :ipak je to Rmada su ga napravili u naked " dakle nemam krivu pretpostavku,ja znam kaj sam kupil da je u oklopima i nisko hebli ja ga nebi ni kupil jer se tak nemrem voziti,pošto su ga oni "pretvorili" u naked a to znači da je gol bez oklopa i ima visok guvernal takav motor meni odgovara zbog položaja e sad kaj se tiće motora to je nekaj drugo,to što sam napisal da je motor malo živčan to je zato jer nije uglađen kao bandit ili gsx f ali priviknut ču se,dalje,kofer budem mogel staviti samo uz malo mozganja i rada,neznam zakaj nebi mogel,pa sve se može,ama baš sve,evo baš sam si danas napravil štender za zadnji kotač i kak se onda nemre.Sic nebum mijenjal niti sam rekel da bum ga mjenjal,dapače sic za suvozača je bolji nego od vozača jer je širok i udoban.Največi problem koji vidim su ručke za suvozača a to bum zmislil zajedno sa nosačem kofera,buš vidla.Kaj se tiče troška za kofer bio bi i ko za svaki drugi motor koji bi kupil a da nema kofer tak da ti ni to ne stojio i za kraj srce moje drago u zadnjih šest godina imal sam fenomenalne motore za mene naravno,počevši od Pegasa koji je pet puta bolji motor od KLE-a,za mene a vi pričajte kaj hočete,onda bandit,vjerovatno ne postoji bolji motor u toj klasi a onda moja stara ljubav gsx f vjerovatno ni jedan moto u toj klasi ne leži bolje u zavojima od njega,nisam je uzalud zval mala hayabusa i sad na kraju motor koji je istina za malo mlađe ali ako vam išta znači bil sam kod Kristijana u Zelini da mi stavi retrovizore i rekel je da je i on imal takav i da je išel ko kuga i da mu ni tisučice nisu niš mogle.Draga moja DeeZg još si mlada i još buš puno toga doživjela pa ti buju mnoge stvari jasnije,ima vremena........................pusa,bok................
    DeeZg
    DeeZg
    Roler
    Roler


    Registration date : 11.09.2009

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by DeeZg 21/7/2011, 18:24

    Ruda ništa od navedenog nije bilo zlonamjerno, motor na slici izgleda katastrofa ali ako je Kristijan rekao da je motor zakon.....

    Pegaso je sada krasna motor, nakon što je u njega uloženo jako puno vremena i novaca da se iz razbijenoga i žali bože ponovno sastavljenoga motora, koja se kvari svaka 2-3 mjeseca pretvori u ono što on mora biti i da konačno radi kao treba ...

    očigledno si voliš komplicirati život kupujući motore koje uređuješ u ulažeš i taman kad ličen na nešto ih prodaš....s obzirom da to voliš želim ti svu sreću sa novim projektom...

    kaj se moje mladosti tiče, da trebam još puno naučiti i imam vremena, ali glavno sam naučila; nikad,ali nikad ne kupuj motor prije nego ga detaljno,najdetaljnije ne pregledaš (boris ili neki drugi mehaničar naravno) ,ako treba i u ovlaštenom servisu, a po mogućnosti uvijek kupuj novi i li polovi iz dućana ...


    život je škola Smile

    uživaj u novom projektu i nadam se da ćemo se brzo ponovno voziti Smile

    pusa
    vidimo se Smile
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by sju_rod 21/7/2011, 23:44

    ma naravno,bit če i ovaj kak spada ima i u toj šljaki čara........................... lol!
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by mg750ie 22/7/2011, 08:29

    mislim Shocked , ovo kaj se tiće konfekcije Suzukija, Rudi bu zakopal takvu pilu da je nema niko, na daleko i široko, ima koncepciju u svojoj glavi kaj bu i kak bu, treba ga podržati u tome. Jasno da si je kupil motorček za mlađahne,ali godišta kad je i sam bil mlađahan pa su to s tog aspekta vršnjaci, a i kak skoro postaje deda, to mu i treba kak bi se osječal mlad tj ko u pelenama.
    Možemo razglabati jeli fulal ili nije, mislim da nije jer zna kaj hoće i kaj MOŽE, pa i ste strane, bravo RUDI. Cool
    cux
    cux
    Roler
    Roler


    Registration date : 03.03.2008

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by cux 22/7/2011, 11:51

    Lutajući bespućima interneta naletio sam na Hepco & Becker site, za njih znate da su specijalizirani za fancy top-caseove i riješenja za prtljagu koja se viđaju pretežno na BMW-ima serije GS...

    Ali kad ono Shocked :

    [You must be registered and logged in to see this link.]

    Radi se o GSX-R 750 zadnjem kraju, ali vizura mi se nekek čini ista kao i kod tebe Rudi...

    Pa eto, čisto kao jedna od ideja za riješenje top-case nosača..
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by sju_rod 22/7/2011, 17:00

    svaka čast cux i ovo može poslužiti za primjer kak se sve može...........................
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by mg750ie 26/7/2011, 08:57

    baš je to lepa pila, nema kaj

    [You must be registered and logged in to see this image.]

    ima svetla ko Triuumph u TVeju


    Zadnja promjena: mg750ie; 26/7/2011, 09:06; ukupno mijenjano 1 put.
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by mg750ie 26/7/2011, 09:03

    evo malo tehničkih podataka, slika je od 750, zakaj ja zabrijem da je kupil 750 neznam, ali je skorom isti ko i 600, jedino kaj je razlika je makina.

    [You must be registered and logged in to see this link.]

    GSX-R 750 199x
    a ujedno i prijedlog za farbanje Cool

    [You must be registered and logged in to see this image.]

    Engine and transmissionChassis, suspension, brakes and wheelsPhysical measures and capacities
    Model:Suzuki GSX-R 600
    Year:1998
    Category:Sport
    Rating:78.7 out of 100. [You must be registered and logged in to see this link.]
    [You must be registered and logged in to see this link.]:600.00 ccm (36.61 cubic inches)
    Engine type:In-line four, four-stroke
    Power:110.00 [You must be registered and logged in to see this link.] (80.3 [You must be registered and logged in to see this link.])) @ 11800 [You must be registered and logged in to see this link.]
    [You must be registered and logged in to see this link.]:65.70 Nm (6.7 kgf-m or 48.5 ft.lbs) @ 10800 [You must be registered and logged in to see this link.]
    Top speed:250.0 km/h (155.3 mph)
    [You must be registered and logged in to see this link.] per cylinder:4
    Cooling system:Liquid
    Gearbox:6-speed
    Transmission type,
    final drive:
    Chain
    Front brakes:Dual disc
    Rear brakes:Single disc
    Dry weight:174.0 kg (383.6 pounds)
    Power/weight ratio:0.6322 HP/kg
    Seat height:830 mm (32.7 inches) If adjustable, lowest setting.
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by sju_rod 26/7/2011, 15:15

    a pogleč samo kolko "kila" na konja,malo više od pola kile na jednu konjsku snagu................zapanjujuče,kaj ne ? Evo ovak,prvi premilinarni podaci govore o potrošnji od 5,7 litara na sto,što naravno i nije realno jer sam ga malo i na gazil pa mislim da bu i 5,5 lit/100 i to po gradu što je super reza.Nadalje,cijeli ovjes je bil na hard i to maksimalno a ja sam se pital zakaj skačem sa sica kad pređem preko rupe ili hupsera na cesti,sad sam to vratil i to puno ali ne do kraja tak da ga mogu još omekaniti,ovo sad je nešto sasvim drugo,motor je puno mekši i to osjetno mekši,puno bolje upija neravnine i više uopče ne skačem sa sica,kad spustim to do kraja na soft mislim da bu i više nego zadovoljavajuče,naravno ipak je to R pa nebu nikad ko neki turer tj. uvjek bu tvrđi nego turer ali kak je bil podešen ovo je sada super.That oll Foks.Sljedeče javljanje za tjedan dana a onda slijede slike......NEKAD I SAD.......................
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by Dragec07 27/7/2011, 00:22

    Tjedan dana....
    Pa mi ćemo umrijeti od znatiželje....... bounce
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by mg750ie 27/7/2011, 08:43

    Ko preživi, videl bu No
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by mg750ie 27/7/2011, 08:45

    onak usput, kad se Rudi i Slavica natovariju onda ipak ima 1 kg/1 KS Shocked
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by Borris 27/7/2011, 11:31

    Meni samo nije jasno od kud vam da ima pol kile po konjskoj snagi ??????? il neznate čitati , il neznate računati.......Ak motor ima 174 kg , znači da bi trebal imat oko 350 ks da bi to bilo točno....priznajte da je to ipak malo pretjerano ! A u podacima piše da ima 0,6322 konja na 1 kilogram ! To ak čitaš kak treba znači da ima malo više od pol konja na jedan kilogram težine.......SJEDI , JEDINICA iz čitanja i matematike !

    PS. i pravilno shvačeni podaci su impresivni.....
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by mg750ie 27/7/2011, 17:29

    Boris ne kužiš Shocked kad se Rudi i Slavica natovare "RASTERETE" motor jer su puni elana No i motor bez vozača



    Ali može se i shvatiti da sam fulal u matematiki, pa znači da po kili ima 0,32 HP
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by sju_rod 27/7/2011, 20:47

    znal sam Boris da se buš ti jedini javil,da to je točno kaj veliš ide obratno a ne kak sam ja napisal.Kad sam napisal post,dok sam ga čital sam skužil da sam okrenul postavke pa mi oprostite što sam vas svjesno stavil u zabludu jer mi se nije dalo ispravljati,ali bi to učinil danas ali tu je moja savjest (Boris) koja me preduhitrila,no nema veze i to je fascinantno na kilu malo više od pola konja.Inače nosač kofera je gotov i upravo se suši.Napravil sam ga lakše nego kaj sam očekival i moram reči da sam i više nego zadovoljan,bute vidli,polako samo.Eto,malo pomalo bude to prava pila..................... [You must be registered and logged in to see this image.]
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by sju_rod 30/7/2011, 22:13

    Novo izvješče : ovih dana napravljen nosač kofera,jučer skinute felge i pošmirglane i pripremljene za lakiranje,danas lakirane felge i lagano diskovi,stavljen nosač i kofer,još je ostalo da stigne folija imitacije karbona da obljepim ramu i motor je gotov,ako bog da vidimo se u četvrtak gore na Bijeničkoj pa bute vidli.Nisam slikal same radove ali jesam kad je gotovo,pa sad čekam još foliju pa idu slike.Znam da neke "možda" interesira cijena radova pa ču vam reči.Materijal za kofer............55 kuna
    kofer..........................380 kuna (potpuno novi,nikad bil na motoru)
    sprej za felge.................70 kuna (na vodenoj bazi,smješali mi u Sikensu)
    lak sprej sjajni................50 kuna......................................................
    Malo mozganja,rada i inata i to je gotovo,motor sada izgleda ko novi a potrošil sam 550 kuna,slovima PETSTO PEDESET KUNA ,još folija koja me bude došla 130 kuna jer je to ona veča 120 puta 60 cm i to je to ljudi,ja sam sretan...............pozdrav............. [You must be registered and logged in to see this image.]
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by mg750ie 31/7/2011, 08:34

    fali ti leđobran na koferu (tapecirung) No ,

    jedva čekam da se pokažeš u svom sjaju cheers
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by Dragec07 31/7/2011, 15:10

    "... ak motor ima 174 kg......"

    ALI nema


    Čini mi se da je zbog sportskih performansi Rudijev motor bil bitno olakšan. Samo onaj vizir na oklopu onog Sukca sa Sedre (tj. Brankove SOFRE), pravljen od lakih teško kovanih metala, mora imati 5 kg.

    Svima ostalima, osim Borisa i mene, čista jedinica iz matematike.


    Al izgled motora ne stvara matematika, neg srce, pa sam siguran da će motor zablistati u svom punom sjaju.
    Naprijed Rudi!!!!!
    Giga
    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by Giga 1/8/2011, 15:10

    aj da ne čitam sve, jesi kupil ili nisi i kaj?
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by sju_rod 1/8/2011, 21:37

    danas otišel u eurorent i kupil novi vizir za 166 kuna na njemu piše 560,sve su rasprodali,skinut stari vizir onaj od pape i stavljen novi,još malo pa slikice....................da kupil sam pa kaj se to do sad nije uspjelo pročitati.............................
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by mg750ie 1/8/2011, 22:21

    sad kak je kriza s Benediktincima i digićima, možda bi bilo dobro sačuvati onaj papinski vizir, vrag ne spava Cool

    P.S. dobro da si me posluhnul i prešel u EURORENT i kupil taj univerzalac koji je čistam OK Idea

    Sponsored content


      opet  ZUZUKI.............a zakaj ne ??????????????? Empty Re: opet ZUZUKI.............a zakaj ne ???????????????

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 10/5/2024, 08:38.