Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















+6
sju_rod
Mare
Dragec07
Giga
lukylipik
šina069
10 posters

    Novi pokušaj-ja kao takav...

    šina069
    šina069
    S pomocnim motorom
    S pomocnim motorom


    Registration date : 04.02.2008

    Novi pokušaj-ja kao takav... Empty Novi pokušaj-ja kao takav...

    Postaj by šina069 20/2/2008, 14:00

    Bilješka o piscu:
    Rođen i školuje se u Zagrebu.Trenutno živim malo u ZG malo u 53nji.
    Bio sam član 1.moto kluba osnovanog u RH koji je u članstvu imao samo branitelje IMG"Veterans 91-95".
    Sada sam član FBC "GoodFellas" i jaaakkooo puno se vozim (17-20 000 km godišnje)
    Umirovljeni sam pukovnik HV (dvaput ranjavan).Toliko od mene i pozdrav svim Patriotima.
    E,da zaboravih:Upoznao sam Kunu i Lukylipika i proveo sa njima ugodnih pola sata.Nadam se da ću i vas ostale sa ovog foruma upoznati i ponekad se malo družiti i provozati sa vama...
    lukylipik
    lukylipik
    Roler
    Roler


    Registration date : 03.02.2008

    Novi pokušaj-ja kao takav... Empty Re: Novi pokušaj-ja kao takav...

    Postaj by lukylipik 20/2/2008, 15:27

    ...e pa dobrodošao ponovno među nas! Mi nekako u preduskrsnom vremenu pa poneki registrirani na prvotnome forumu eto moraju doživljavati uskrsnuće i ovdje. No drago mi je što sam te upoznao, uvjeren sam da nam je to bilo samo prvo druženje u nizu slijedećih, a možda se i večeras vidimo (po pozivu frenda Duleta koga sam nakon tolikih godina ponovo sreo). I da ne iznevjerim tradiciju i način svoga pozdravljanja:
    Novi pokušaj-ja kao takav... B2C12330-8A82-674A-A20A-AD5F313EBFA5_thumb
    (Powered by frubar.net)
    Giga
    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

    Novi pokušaj-ja kao takav... Empty Re: Novi pokušaj-ja kao takav...

    Postaj by Giga 20/2/2008, 15:31

    Pozdrav i dobro došel Smile
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Novi pokušaj-ja kao takav... Empty Re: Novi pokušaj-ja kao takav...

    Postaj by Dragec07 20/2/2008, 15:50

    Šaljem ti najljepše želje dobrodošlice. Kako ni Sisak ni 53nja nisu daleko, vidjet češ ti nas tamo a i mi tebe ovdje, a nadam se i zajedničkim vožnjama.
    Žao mi je što nismo skupa išli do Novske, no hladno vrijeme definitivno je bilo jedini krivac.
    Veselimo se tvojim prijedlozima i primjedbama. Pozdrav.
    cheers
    Mare
    Mare
    Moped
    Moped


    Registration date : 02.02.2008

    Novi pokušaj-ja kao takav... Empty Re: Novi pokušaj-ja kao takav...

    Postaj by Mare 20/2/2008, 16:03

    Dobro nam došao Šina.... bounce sunny
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Novi pokušaj-ja kao takav... Empty Re: Novi pokušaj-ja kao takav...

    Postaj by sju_rod 20/2/2008, 17:18

    bok šina 0 i kaj ti ja znam uvijek dobro došao na ovaj forum jer su ovdje ljudi široka srca i vedre duše
    Mare
    Mare
    Moped
    Moped


    Registration date : 02.02.2008

    Novi pokušaj-ja kao takav... Empty Re: Novi pokušaj-ja kao takav...

    Postaj by Mare 20/2/2008, 18:17

    A ako Novska još igra, napiši koju riječ u temi prijedlozi za putovnja....
    coprnica
    coprnica
    Roler
    Roler


    Registration date : 10.02.2008

    Novi pokušaj-ja kao takav... Empty Re: Novi pokušaj-ja kao takav...

    Postaj by coprnica 20/2/2008, 20:01

    bokić šina dobrodošel kolko god puta došel bounce
    kuna
    kuna
    Roler
    Roler


    Registration date : 03.02.2008

    Novi pokušaj-ja kao takav... Empty Re: Novi pokušaj-ja kao takav...

    Postaj by kuna 20/2/2008, 21:18

    Bok!
    Bilo mi je zadovoljstvo upoznati te na susretu i nadam se nastavku našeg druženja i zajedničkih vožnji. cheers cheers cheers cheers cheers
    avatar
    Pale
    Roler
    Roler


    Registration date : 03.02.2008

    Novi pokušaj-ja kao takav... Empty Re: Novi pokušaj-ja kao takav...

    Postaj by Pale 21/2/2008, 09:21

    s obzirom koliko radiš kilomatara radiš godišnje, nema šanse da se ne sretnemo negdje.... Smile dobro nam došao cheers
    šina069
    šina069
    S pomocnim motorom
    S pomocnim motorom


    Registration date : 04.02.2008

    Novi pokušaj-ja kao takav... Empty Re: Novi pokušaj-ja kao takav...

    Postaj by šina069 21/2/2008, 12:07

    Fala svima na dobrodošlici.
    Zbilja se puno vozim i svaki vikend sam na nekom susretu (nekad bližem-nekad daljem).Uz sve to stignem
    i još malo dalje:Grčka 2x,Rumunjska 2x,Bugarska 2x,Turska 1x,Makedonija 3x,Mađarska 1x,Crna Gora 1x,
    Kosovo 2x,Slovenija i BiH nekoliko x.
    Ove godine plan je uz susrete ići i na dva putovanja.Od 1.8.-14.8.nas 4 iz kluba sa boljim polovicama
    idemo u Grčku (tam sam već ko doma),a po povratku odma 15.8.samo muška populacija ide na dvotjednu
    turneju po Poljskoj i Češkoj.
    Fala Bogu zdravlje me služi,vremena imam samo treba BEENNNZZZIINNAAAAAA...
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Novi pokušaj-ja kao takav... Empty Re: Novi pokušaj-ja kao takav...

    Postaj by sju_rod 21/2/2008, 18:17

    kad to onak malo matematički složiš ispada da si bio svuda po 2x ha, ha,
    kuna
    kuna
    Roler
    Roler


    Registration date : 03.02.2008

    Novi pokušaj-ja kao takav... Empty Re: Novi pokušaj-ja kao takav...

    Postaj by kuna 21/2/2008, 18:38

    sju_rod je napisao/la:kad to onak malo matematički složiš ispada da si bio svuda po 2x ha, ha,

    je a za sve to x2 fali ti samo Benzinaaaaaa..
    šina069
    šina069
    S pomocnim motorom
    S pomocnim motorom


    Registration date : 04.02.2008

    Novi pokušaj-ja kao takav... Empty Re: Novi pokušaj-ja kao takav...

    Postaj by šina069 21/2/2008, 21:34

    sju_rod je napisao/la:kad to onak malo matematički složiš ispada da si bio svuda po 2x ha, ha,

    Ajd ti meni nabroji gdje si ti bio preko granice sa motorom makar 1x?
    Znaš kilometražu nekih bikera ja bi mogao preći na sinovu skuteru za cc 2 tjedna...
    kuna
    kuna
    Roler
    Roler


    Registration date : 03.02.2008

    Novi pokušaj-ja kao takav... Empty Re: Novi pokušaj-ja kao takav...

    Postaj by kuna 22/2/2008, 11:35

    Ajd ti meni nabroji gdje si ti bio preko granice sa motorom makar 1x?
    Znaš kilometražu nekih bikera ja bi mogao preći na sinovu skuteru za cc 2 tjedna...[/quote]



    Bravo care!!! king :farao: lol!
    tamigo
    tamigo
    Biciklist
    Biciklist


    Registration date : 02.02.2008

    Novi pokušaj-ja kao takav... Empty Re: Novi pokušaj-ja kao takav...

    Postaj by tamigo 22/2/2008, 13:17

    prvo pozdrav i nadam se skoroj zajedničkoj vožnji, a sad mala digresija, ja i moja coprnica smo tu istu kilometražu napravili vozeći SAMO po lijepoj našoj ( od 16.01-31.12.07.= 17500km).ako neko voli motore i vožnju, uopće nije važno gdje se vozi, već s kim se vozi, a nama tamigačima je sad izuzetno dobro u društvu ljudi koji sebe nazivaju Patrioti, pa te ovim putem i pozivam na prvu zajedničku vožnju, kako bi se malo bolje upoznali. Smile
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Novi pokušaj-ja kao takav... Empty Re: Novi pokušaj-ja kao takav...

    Postaj by sju_rod 22/2/2008, 16:43

    neznam koga to ide ali ja pošto nemam za novi motor svakih pet minuta čuvam ovaj svoj stari tak da više od dvanaest kilometri mjesečno ne želim delati jer bu mi se motor raspal zato ja negdje dođem z motorom a dalje idem cufuz i tak čuvam motorček kužiš stari moj.Šalu na stranu ovaj
    koji sam kupil 2006 prošel sam 15000 km jer NEMAM više za juhu.Šala mala, nije baš ni bilo puno prilike a možda i bolje jer kak sam rekel ko zna dal ču moči do drugog.Ja sam zadovoljan,praktički za godinu dana petnaest soma.
    šina069
    šina069
    S pomocnim motorom
    S pomocnim motorom


    Registration date : 04.02.2008

    Novi pokušaj-ja kao takav... Empty Re: Novi pokušaj-ja kao takav...

    Postaj by šina069 22/2/2008, 23:28

    Joj ljudi.Nisam se ja mislil falit sa kilometražom,a ponajmanje istu nekom spočitavat.Svako se vozi koliko mu to
    mogučnosti dozvoljavaju (slobodno vrijeme,obitelj,financije itd.).Možda sam se malo krivo izrazio,ali bit je u tome
    da nije stvar napraviti npr.17 000 km prve godine kad se kupi motor nego kad takav prosijek iz godine u godinu
    postane konstanta.Time sam želio iskazati iskustvo,a ne nekog omalovažavati.Već sad mi je kalendar malo prebukiran,ali nadam se uskoro nekoj zajedničkoj vožnjici.
    Živi i zdravi mi bili.
    tamigo
    tamigo
    Biciklist
    Biciklist


    Registration date : 02.02.2008

    Novi pokušaj-ja kao takav... Empty Re: Novi pokušaj-ja kao takav...

    Postaj by tamigo 23/2/2008, 10:08

    Moram ti opet malo digresirat, iskustvo se stiče pređenim kilometrima, tu se slažemo, ali ako ga nemaš nimalo, sumnjam da ćeš se upustiti u prevaljivanje tolike kilometraže samo tak, a uostalom i tolika kilometraža zahtijeva i poprilično financijsko maltretiranje, očeš od benge pa do redovnih servisa i troškova na putu. Zato svatko ko je napravio i par tisuća kroz godinu spada u iskusne bajkere, ako ih radi toliko svake godine. Bez uvrede stari ali ja to tak gledam i svakog bajkera, bez obzira na prijeđene kilometre, cijenim i poštujem, ako se ponaša kao pravi bajker. Što se tiče vožnje, nadam se skoroj zajedničkoj i da se konačno i upoznamo u zbilji, a ne kao do sad samo vitrualno. Pozdrav.
    šina069
    šina069
    S pomocnim motorom
    S pomocnim motorom


    Registration date : 04.02.2008

    Novi pokušaj-ja kao takav... Empty Re: Novi pokušaj-ja kao takav...

    Postaj by šina069 23/2/2008, 12:23

    Ti izgleda patiš od digresije,ha,ha.Smiješne su mi ove rasprave,ali nemrem se složit da iskustvo dolazi i sa malom kilometražom ako je dugogodišnja.Znači ovi naši RRovci kaj se svake godine malo voze po Grobniku po tebi su u rangu sa trkačima koji su svaki dan par sati na stazi.
    Veliš da kilometražu prati benga,servisi,izmjene ulja itd. i sa tim se slažem,ali mi smo odabrali motore kao stil (hobi)
    ,a nitko nas nije prisilio.Viš ja sam vozio Pasata-sad vozim Renault,išao sam na skijanje Italija,Austrija,a sad se izguštam na Bjelolasici,Sljemenu i poneki vikend na Pohorju.Ne želim sad nabrajati gdje se sve može uštedjeti,ali žena i ja smo sve podredili tome da kroz godinu uštedimo za sezonu,jer ako ti je nešto gušt onda treba uživati u njemu (godine lete,a samo jednom se živi).Naravno sveg čega se odričemo je na našu štetu-nikad nismo u ničem zakinuli djecu.Po meni imamo preskupe igračke,a da stoje u garaži.
    Za kraj riječi jednog od najstarijih bikera iz Slovenije kojeg redovito viđam na susretima širom Hrvatske:
    Šina ja ti cijelu zimu jedem kobase i paštetu,ali zato ljeti putujem,guštam i jedem čevape i janjetinu.
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Novi pokušaj-ja kao takav... Empty Re: Novi pokušaj-ja kao takav...

    Postaj by Dragec07 24/2/2008, 01:30

    E moj Šina, No sad si mi pomogel. No Ja odlučio u korizmi malo se stanjiti, a ti ga nabrajaš i nabrajaš. Već mi šljapka slina po tipkovnici. Laughing Laughing .
    Izvuklo te jedino to kaj si rekel da su to riječi jednog slovenca. Pa mu onda ono za paštetu i klobase preko zime niš ne vjerujem.... confused lol!

    Sponsored content


    Novi pokušaj-ja kao takav... Empty Re: Novi pokušaj-ja kao takav...

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 13/5/2024, 07:33.