Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















5 posters

    Krug do Siska i Popovače, pa preko Ivanića do Plitvica

    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Krug do Siska i Popovače, pa preko Ivanića do Plitvica Empty Krug do Siska i Popovače, pa preko Ivanića do Plitvica

    Postaj by Dragec07 30/5/2010, 01:42

    Prekrasno subotnje jutro i dupli domaći espreso razbistrili su mi glavu i dali ideju za jedan mali krug po okolici.

    Bez kofera i vizira, kreditne kartice u jaknu i na motor.


    " alt=""/>

    Suza guta kilometre kao luda, pa se Sisak učinio kao sasvim prikladno odredište. Par bijelih oblačića ne mogu nikoga uplašiti, čak je bilo uputno pronaći mjesto u hladu.

    " alt=""/>

    Kroz Sisak bez stajanja, a povratak doma preko Popovače učinio mi se još pametnijim, kao i prilika za jedno malo brzinsko testiranje na autocesti od Popovače do Sv. Križa.

    200 km/h kod 7000 okretaja ne možeš ne vidjeti, tako i tako mi se kaciga zalijepila za rezervoar. Kod 217 km/h srce junačko je popustilo, dalje me bilo malo strah. Boris, daj taj vizir malo jače učvrsti kad ga budeš stavljao!!


    Kod Sv. Križa pojavio se neki usamljeni crni oblak koji se lijeno kretao prema jugu, pa sam ja naravno skrenuo desno, tamo gdje je već prošao.

    I tu me kiša prvi put oprala, onako, da malo zalije motor kad smo ga sinoć samo zamastil volom.

    Nakon Ivanića sjetio sam se da sam ja ipak Dragec, i da imam svoj proljetni oblak, i da taj ne ide ni na jug ni na sjever, već točno tam kam se i ja pelam. A on je to i potvrdio i obilno me nagradio. Pa sam shvatio da je vrijeme za jednu kavicu.

    " alt=""/>

    Sad mi je već bilo malo žal kaj nisam ponel barem kišne hlače, no dok je kavica nestajala i taj Dragecov oblak se polako istrošio.

    " alt=""/>


    Na obilaznici sam primijetio da me oblak čeka tamo negdje oko Trnja, pa sam nastavio prema motelu Plitvice sretan kaj ću ga se konačno riješiti.

    Ali triput je triput (... kaže Fata), pa me treći put u sat i pol vremena opra kiša i to iz oblaka koji se smucao negdje po Novom Zagrebu. Nemreš vjerovat, sunce sija, kiša pere, a ja opet ugrožavam Inine crpke svojom nikotinskom ovisnošću.


    " alt=""/>

    " alt=""/>


    Malo mi dopizdilo pušiti sam 5 kilometara od kuće, pa sam ljut sjeo na motor i dojurio doma dobro znajući ono što se i dogodilo: pred kućom me kupalo sunce, a sa sretnog motoriste se isparavalo kao da sam napravio krug po Savi a ne krug po okolici. Hebi ga, kad te ide, ide te.....

    Ali to i jesu draži motora. Ipak odsad nikud više ne idem bez kišnog odijela. Možda je najpametnije da ga do ljeta na vožnjama više i ne skidam.
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    Krug do Siska i Popovače, pa preko Ivanića do Plitvica Empty Re: Krug do Siska i Popovače, pa preko Ivanića do Plitvica

    Postaj by mg750ie 30/5/2010, 07:37

    neznam kam ga buš metnul, (kišno odjelo), ak nisi znal imaš NAKED motor, i malo manje gasa nebi škodilo
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Krug do Siska i Popovače, pa preko Ivanića do Plitvica Empty Re: Krug do Siska i Popovače, pa preko Ivanića do Plitvica

    Postaj by sju_rod 30/5/2010, 19:23

    stane ispod sica dragi moj MG to ti je ipak suzuki ima mesta ispod sica,a ovo za manje gasa se slažem ali valjda se sad izdovoljil pa ga nebu više frljil jer to baš i nije pametno mada znaš kak je,čim dobiš motor moraš ga iči probati,tak da ga razmem ali ne odobravam,no sad bu valjda stal na loptu i vozil se ko i mi lijepo penzionerski (oko 120)......... Krug do Siska i Popovače, pa preko Ivanića do Plitvica Icon_tongue
    lavica
    lavica
    Moped
    Moped


    Registration date : 07.02.2008

    Krug do Siska i Popovače, pa preko Ivanića do Plitvica Empty Re: Krug do Siska i Popovače, pa preko Ivanića do Plitvica

    Postaj by lavica 30/5/2010, 20:08

    Ovo gledam nakon izvještaja iz Zeline i opet ? ? ? ? ? ? ? Dragec na Shocked
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Krug do Siska i Popovače, pa preko Ivanića do Plitvica Empty Re: Krug do Siska i Popovače, pa preko Ivanića do Plitvica

    Postaj by Dragec07 30/5/2010, 20:44

    Još probam ovo i neću više, časna...

    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Krug do Siska i Popovače, pa preko Ivanića do Plitvica Empty Re: Krug do Siska i Popovače, pa preko Ivanića do Plitvica

    Postaj by sju_rod 30/5/2010, 20:47

    moš, mislit........
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Krug do Siska i Popovače, pa preko Ivanića do Plitvica Empty Re: Krug do Siska i Popovače, pa preko Ivanića do Plitvica

    Postaj by Dragec07 30/5/2010, 21:02

    sju_rod je napisao/la:moš, mislit........

    Kad Boris ugradi šparne svječice i ukloni višak kubika, bit ću sretan ak ulovi i stotku.....
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    Krug do Siska i Popovače, pa preko Ivanića do Plitvica Empty Re: Krug do Siska i Popovače, pa preko Ivanića do Plitvica

    Postaj by Borris 30/5/2010, 21:16

    Baš mi je žal kaj nemam nekaj od 600ccm pa da vidiš kaj je duplo manje.......a šparnu sveču buš ti dobil , samo pazi kam buš s njom.... Krug do Siska i Popovače, pa preko Ivanića do Plitvica Affraid

    Sponsored content


    Krug do Siska i Popovače, pa preko Ivanića do Plitvica Empty Re: Krug do Siska i Popovače, pa preko Ivanića do Plitvica

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 20/5/2024, 22:53.