Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















5 posters

    9-ti Moto i Off road party u Sv.I. Zelini

    juli
    juli
    Biciklist
    Biciklist


    Registration date : 12.05.2009

    9-ti Moto i Off road party u Sv.I. Zelini Empty 9-ti Moto i Off road party u Sv.I. Zelini

    Postaj by juli 28/5/2010, 10:52

    http://www.motori.hr/forum/index.php?action=dlattach;topic=161547.0;attach=327785;image
    mi samo se odlučili da bi danas prešli do Zeline, jer za sutra najavljuju kišu tj. mjestimične pljuskove(kaj ne zači da nebumo i zutra išli ak nebu niš curilo),
    tak da ak je ko zainteresiran za Zelinu mi bumo na INA benzinskoj na ulazu u Sesvete u 18h., ili se najdemo tam da se malo družimo.
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    9-ti Moto i Off road party u Sv.I. Zelini Empty Re: 9-ti Moto i Off road party u Sv.I. Zelini

    Postaj by mg750ie 28/5/2010, 11:28

    Mudro zboriš, kao i uvjek - budem vidio kak stojim s vremenom
    avatar
    Tester
    Pjesak
    Pjesak


    Registration date : 13.05.2009

    9-ti Moto i Off road party u Sv.I. Zelini Empty Re: 9-ti Moto i Off road party u Sv.I. Zelini

    Postaj by Tester 29/5/2010, 19:23

    Ja nisam niš odgovoril, al sam bil na pumpi pol sata ranije.
    Ugrozio sam sigurnost cijelih Sesveta, budući da sam na pumpi potrošio pol kutije cigareta čekajući najjsporije motore na svijetu.....

    Ah, da. Rudija i Borisa na njihovim pocket suzukićima....
    avatar
    Tester
    Pjesak
    Pjesak


    Registration date : 13.05.2009

    9-ti Moto i Off road party u Sv.I. Zelini Empty Re: 9-ti Moto i Off road party u Sv.I. Zelini

    Postaj by Tester 29/5/2010, 19:25

    I ne skrivam se iza Testera, već samo testiram pola litre gratis i novi Rodnijev kutak iz svijeta motora, i vaše reakcije na pocket suzukiće....
    Provjereno, tu samo Rodi može otvarati teme, ali iz zato svi mi možemo komentirati.
    Lijep pozdrav, odoh ja.
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    9-ti Moto i Off road party u Sv.I. Zelini Empty Re: 9-ti Moto i Off road party u Sv.I. Zelini

    Postaj by mg750ie 29/5/2010, 20:56

    nije brz koji je prvi nego onaj koji je dogibal tam kam je naumil9-ti Moto i Off road party u Sv.I. Zelini Icon_idea
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    9-ti Moto i Off road party u Sv.I. Zelini Empty Re: 9-ti Moto i Off road party u Sv.I. Zelini

    Postaj by Borris 29/5/2010, 22:42

    Nemoj da bu i tvoj pocket nakon tretmana...... 9-ti Moto i Off road party u Sv.I. Zelini Affraid
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    9-ti Moto i Off road party u Sv.I. Zelini Empty Re: 9-ti Moto i Off road party u Sv.I. Zelini

    Postaj by sju_rod 30/5/2010, 19:14

    bravo Boris,bum ti pomogel,inače sam dobar sa fleksom...he,he,......

    Sponsored content


    9-ti Moto i Off road party u Sv.I. Zelini Empty Re: 9-ti Moto i Off road party u Sv.I. Zelini

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 20/5/2024, 18:34.