Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















2 posters

    buuuuuuuuaaaaaa

    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    buuuuuuuuaaaaaa Empty buuuuuuuuaaaaaa

    Postaj by sju_rod 21/12/2009, 22:24

    šmrc,išel sam malo zapaliti mog konja,mog lafa,mog gsxfsbzreikl,koža klima i td i jadva sam ga zapalil(a stoji u garaži) i kaj bum drugo skinul sam akumulator,dofural sam ga u kuhinju(za divno čudo Slavici se nije digla kosa na glavi) i sad čekam neke druge dane da bi opet zapalil moje zlato,moje srebro,moje naj draže,moje najljepše stvorenje od kad su izmislili cipele,pa bu možda bolje PALIL kad sad nije baš bil pri volji,mada znam kaj mu je,kaj,kaj mu je star je eto kaj mu je,jedanaest mu je na glavi i to je to.Bandit mi nikad nije imal problema s tim,čim je videl ključ odmah je počel mahat s topom i zapalil je u sekundi,a ovaj jadan neče baš tak lako,no buju došla i malo toplija vremena pa bu i on sretan ko i ja,kaj ne?????? buuuuuuuuaaaaaa Icon_sunny
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    buuuuuuuuaaaaaa Empty Re: buuuuuuuuaaaaaa

    Postaj by Borris 21/12/2009, 22:49

    Rudek to kaj stoji u garage nema baš puno veze s paljenjem kad garaga nije grijana a vani je dva dana za redom minus17.....Tak da ti nutra ni baš nekaj puno toplije.! Kaj ti je Bandit bolje palil možeš zahvaliti tomu kaj proteklih zima ni bilo tak hladno a i aku je bil star 2-3 godine....a ko zna kolko je ovaj star??? A kaj je GSXF star 11g a Bandit samo 3 nema veze ! Samo da ti velim da moja stara Suza 25g lepše pali i mirnije dela dok se ne zgrije od 4g starog GSXFa !!!! A aku ak si zvadil i metnul na toplo bilo bi pametno nadopunit i kad je pun prekontrolirat nivo kiseline i po potrebi nadolit destilirane vode. Tak bu dulje trajal.... buuuuuuuuaaaaaa Icon_cheers
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    buuuuuuuuaaaaaa Empty Re: buuuuuuuuaaaaaa

    Postaj by sju_rod 22/12/2009, 19:27

    gle,bandit je bil potpuno novi motor i zato je palil bez greške,ovaj ne pali jer je star ko biblija.Nemreš mi reči da je to isto,na banditu sve novo a na gsxf sve staro,klipovi,karike,kompresija na koncu i sve je drukče nakon jedanaest godina života.To kaj je tvoj palil ne znači da su te stare krame iste ko nove krame,dakle nemožeš generalizirati te kante na osnovu tvoje.Nebum sad išel u detalje ali čim se sedneš na stari motor sve je nekak razlohano,sve nekak ko da nije na mestu a kad se sedneš na novu pilu sve je čvrsto,stegnuto,baš onak muški,TAK DA MI NE PRIČAJ O TOME,ali nekaj ti moram priznati da malo je preveč zima,brrrrrrrrrr,baš je šljivakus i tu si u pravu ali svejedno ja bi se išel voziti samo da je suho,mislim na ceste,ono bar malo,đirček jedan,samo da ga malo pipnem po gasu,nemora iči brzo,onak pomalo samo da vidi cestu ko i ja,ha,kaj velite..........
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    buuuuuuuuaaaaaa Empty Re: buuuuuuuuaaaaaa

    Postaj by Borris 23/12/2009, 19:54

    Gle, Bandit je bil potpuno novi motor kad si ga dopelal iz dučana doma!!! Na kraju je bil 3 (slovima TRI ) godine STARI motor sa 30000km! Palil je bez greške zato kaj je bil dobro održavan! I zato kaj proteklih godina ni bilo TAK ZIMA!!!!Star ko biblija????Samo 11godina??? Na Banditu sve novo??????nakon 30000 km????a na GSXF sve staro nakon isto 30000km????? Motor je tolko star kolko ima kilometri , kak je održavan i kak je vožen a NE kolko ima godina !!!! Kaj se krame tiče nema nove ili stare krame , krama je krama....( to ti je u onom stilu - prodajem ko novi,nikad padano.....). A O ČEMU DA TI NE PRIČAM ????? Kolko znam nisam pričal o ničemu osim kaj sam ti rekel zakaj (između ostalog) nije htel zapaliti i kaj sam savjetoval kaj da napraviš s aku...A to ti je poželjno napravit pogotovo ak je aku stara krama...I da , stvarno je bilo zima proteklih dana ali bez obzira kaj je zatoplilo moja krama nejde van na sol......
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    buuuuuuuuaaaaaa Empty Re: buuuuuuuuaaaaaa

    Postaj by sju_rod 24/12/2009, 14:31

    NEMOJ MI PRIČAT O MOTORIMA,ajmo ti i ja se zapričat kak je ovo dobro vino i kak bi bilo dobro si nekaj spiti jer smo tu doma,ma da u pravu si ti ali mislim da ipak kužiš da je sve ovo zeka,pa kaj bi puk čital da se mi ne je.... kaj ne ,stari frendu.......

    Sponsored content


    buuuuuuuuaaaaaa Empty Re: buuuuuuuuaaaaaa

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 14/5/2024, 22:45.