Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















+3
Giga
Dragec07
sju_rod
7 posters

    ovo kupujem

    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    ovo kupujem Empty ovo kupujem

    Postaj by sju_rod 7/12/2009, 21:33

    ovo kupujem čim dobim plaču a Slavici ostavljam pežoja..[You must be registered and logged in to see this link.] ovo je ak niste prepoznali Renault Laguna Coupe a bogme sliči na malog Astona Martina,još da je zelene boje....ma ko bi reko...........dobar je ha ??










    (Powered by frubar.net)
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    ovo kupujem Empty Re: ovo kupujem

    Postaj by Dragec07 7/12/2009, 22:47

    Reno više neće ni blizu moje ergele....
    Giga
    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

    ovo kupujem Empty Re: ovo kupujem

    Postaj by Giga 8/12/2009, 18:06

    ak živiš bez brige kupi si francuski auto [You must be registered and logged in to see this image.]

    a
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    ovo kupujem Empty Re: ovo kupujem

    Postaj by mg750ie 9/12/2009, 12:19

    vidim da si se smucal po Samoborskoj, kaj nemaš pametnijeg posla [You must be registered and logged in to see this image.]
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    ovo kupujem Empty Re: ovo kupujem

    Postaj by sju_rod 9/12/2009, 22:07

    ha,čuj kad imaš takav posel da landraš okolo po gradu svuda zalutaš a za ove nevjerne;trenutačno vozim francuski auto i u tri godine nisam imal nikakvih problema i kad bi mi se pružila prilika(loto) kupil bi 99% baš tog renoa i neznam kaj mu fali,em izgleda dobro ide dobro i NOVI je na koncu a te vaše stereotipe da su auti samo njemački ili japanski stavite si mački o rep,danas i mnogi drugi rade dobre aute i to pa skoro rame uz rame sa največima i jedna mala opaska ako niste znali PRVI su korejci davali sedam godina garancije na svoja vozila dok je u to vrijeme folksvagen samo dvije pa sad vi recite koja firma više vjeruje svojim vozilima,mada su sad i kojekakve kante od švaba dignuli te garancije........
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    ovo kupujem Empty Re: ovo kupujem

    Postaj by Borris 9/12/2009, 22:55

    Rudek moj dragi.....ko prvo kak si mogel to metnut u rubriku što vozimo kad to ne voziš i nikad nebuš!!!!!(jer nebuš dobil na lotu) kao drugo dobro ti je Aber napisal....i kao treče nije da nisi imal nikakvih problema sa Pežojojojojmom....inače renou niš ne fali , ak niš drugo bar je novi a valda dobiš alat i rezervni kotač tak da nemreš reč da nekaj fali.....a ostalo je stvar ukusa i vlastite želje na kaj bi potrošil novce.....
    Giga
    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

    ovo kupujem Empty Re: ovo kupujem

    Postaj by Giga 9/12/2009, 23:22

    sju_rod je napisao/la:ha,čuj kad imaš takav posel da landraš okolo po gradu svuda zalutaš a za ove nevjerne;trenutačno vozim francuski auto i u tri godine nisam imal nikakvih problema i kad bi mi se pružila prilika(loto) kupil bi 99% baš tog renoa i neznam kaj mu fali,em izgleda dobro ide dobro i NOVI je na koncu a te vaše stereotipe da su auti samo njemački ili japanski stavite si mački o rep,danas i mnogi drugi rade dobre aute i to pa skoro rame uz rame sa največima i jedna mala opaska ako niste znali PRVI su korejci davali sedam godina garancije na svoja vozila dok je u to vrijeme folksvagen samo dvije pa sad vi recite koja firma više vjeruje svojim vozilima,mada su sad i kojekakve kante od švaba dignuli te garancije........

    sori nisam znal da je reno korejski [You must be registered and logged in to see this image.]

    a
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    ovo kupujem Empty Re: ovo kupujem

    Postaj by Borris 10/12/2009, 00:29

    Ma neee , nije Reno Korejski nego vlasnici Renoa postaju kosooki ( znači između ostalog i Korejci) jer se non-stop z obadve ruke čupaju za kosu pa im kapci s vremenom postanu kosi..... [You must be registered and logged in to see this image.]
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    ovo kupujem Empty Re: ovo kupujem

    Postaj by sju_rod 10/12/2009, 18:45

    kao prvo ko veli da nebum dobil na lotu,eeee dečki moji ak igram to znači da bum dobil,samo neznam kad,a kaj se tiče korejaca dragi moj A ja nigde nisam napisal da je Reno korejski nego sam samo dodal da korejci............ a Boris je priznal mada nevoljko da je ova laguna dobar auto tj.da mu niš ne fali pa bi se to i tak moglo shvatiti a o ukusima se ne raspravlja i stim se mogu složiti ali bi se to onda radilo samo o IZGLEDU a o kvaliteti ne.Tak da vi japanci i švabe nemate uzmaka morate priznati da su i drugi auti kvalitetni ko i ti vaši,ta vaša smeča,te vaše kante,te vaše konzerve,op,malo sam se zanesel,daaa,danas su u biti svi auti dobri dok su novi bili oni iz tam ili iz sim,ma samo da ide i super je kaj ne???????????
    lavica
    lavica
    Moped
    Moped


    Registration date : 07.02.2008

    ovo kupujem Empty Re: ovo kupujem

    Postaj by lavica 10/12/2009, 18:53

    Sju, jesi dobil plaću??????????????
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    ovo kupujem Empty Re: ovo kupujem

    Postaj by mg750ie 10/12/2009, 19:31

    kaj plaču, ostavina iz Amerike je došla
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    ovo kupujem Empty Re: ovo kupujem

    Postaj by Borris 10/12/2009, 23:37

    Da,da......ni stojadinu nije niš falilo....dobil si rezervni kotač i to normalnih dimenzija!!!! , malo veču količinu alata i knjigu s uputstvima za popravke.....a da ne pričam o Ladi gde si dobil i kanticu s farbom......znači to su još bolji [You must be registered and logged in to see this image.] auti.... [You must be registered and logged in to see this image.]
    Giga
    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

    ovo kupujem Empty Re: ovo kupujem

    Postaj by Giga 11/12/2009, 17:50

    ma francuski auti su odlični a i jedino za nih ima "peugeot assistance, renault assistance..." japanci i švabe se tog nisu sjetili [You must be registered and logged in to see this image.] .... , a možda im to ne treba ???? [You must be registered and logged in to see this image.]

    a


    Zadnja promjena: Giga; 14/12/2009, 16:48; ukupno mijenjano 1 put.
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    ovo kupujem Empty Re: ovo kupujem

    Postaj by sju_rod 12/12/2009, 16:31

    prvo za Lavicu;plaču nisam dobil jer bi se več vozil u RENAULT LAGUNA COUPE-u a za mog ljupkog frenda Borisa da te aute kaj on spominje je bilo samo u njegovo vreme tj.u prošlom stolječu a ja sam mislil na DANAŠNJE auteke koji su svi bolji od tih starudija i to bez rezervnog kotača a za A oni koji voze đapaneze i đermanoviče oni moraju imat za taksi a francuzi lijepo dođu do tebe,daju ti drugi auto da se koristiš,dofuraju ti sendvič i kavu za van i daju ti još sto jureka da ti se nađe dok tvog otfuraju na service.sad sam se setil,bez jebe,frend mi dela ko mehaničar u mercedesovom servisu kod Baotiča i veli da i ima lovu taj auto nebi nikad kupil,veli da ga non stop jebe elektronika i da auto zna stati i da kad oni dođu sve je u redu veli da znaju izludeti kaj ih sve zaje....Ovo sam vam rekel potpuno ozbiljno,bez zeke,u biti ispada da su prijašnji auti bili bolji nego ovi danas bar neke stvari ali ježi ga napredak nosi i svoju lošiju stranu.No dobro dosta ozbiljnosti ajmo opet dalje---možete se sakriti sa svojim kantama,kamioni su puno čvršči nego ti vaši........
    Darko
    Darko
    Roler
    Roler


    Registration date : 02.02.2008

    ovo kupujem Empty Re: ovo kupujem

    Postaj by Darko 13/12/2009, 20:47

    sju_rod je napisao/la:ha,čuj kad imaš takav posel da landraš okolo po gradu svuda zalutaš a za ove nevjerne;trenutačno vozim francuski auto i u tri godine nisam imal nikakvih problema i kad bi mi se pružila prilika(loto) kupil bi 99% baš tog renoa i neznam kaj mu fali,em izgleda dobro ide dobro i NOVI je na koncu a te vaše stereotipe da su auti samo njemački ili japanski stavite si mački o rep,danas i mnogi drugi rade dobre aute i to pa skoro rame uz rame sa največima i jedna mala opaska ako niste znali PRVI su korejci davali sedam godina garancije na svoja vozila dok je u to vrijeme folksvagen samo dvije pa sad vi recite koja firma više vjeruje svojim vozilima,mada su sad i kojekakve kante od švaba dignuli te garancije........

    [You must be registered and logged in to see this image.]
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    ovo kupujem Empty Re: ovo kupujem

    Postaj by sju_rod 13/12/2009, 21:29

    čudi se ti čudi.........

    Sponsored content


    ovo kupujem Empty Re: ovo kupujem

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: 20/5/2024, 16:56.