Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















+5
juli
coprnica
sju_rod
Borris
Giga
9 posters

    RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

    Giga
    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

    RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Empty RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

    Postaj by Giga 22/10/2009, 14:06

    Želimo ti sve najbolje povodom rođendana RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Icon_cheers , budi nam još dugo godina živ, zdrav i veseli RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Icon_flower
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Empty Re: RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

    Postaj by Borris 22/10/2009, 14:30

    RUDEK moj dragi , želim ti puuuno zdravlja i pameti te svega ostalog...!!!! Napravio ti nama i s nama još puuuno kilometri !!! RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Icon_flower RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Icon_flower RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Icon_flower RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Icon_flower RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Icon_flower
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Empty Re: RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

    Postaj by sju_rod 22/10/2009, 19:30

    danke,naravno da bum ali kad dođete ovak ko ja do četri banke skužite da je samo zdravlje važno,niš drugo,još jemput-hvala vam... RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA 52622
    coprnica
    coprnica
    Roler
    Roler


    Registration date : 10.02.2008

    RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Empty Re: RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

    Postaj by coprnica 22/10/2009, 19:42

    sve najboljše dragi naš RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Icon_king ,puno svega nek ti se ispuni kaj si sam poželiš
    juli
    juli
    Biciklist
    Biciklist


    Registration date : 12.05.2009

    RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Empty Re: RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

    Postaj by juli 22/10/2009, 21:27

    Rudek sve najbolje u "četrdesetima" i kak se kod nas veli daj ti bog zdravlja, a majka božja penez i sve bu vredu. RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Icon_flower RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Icon_flower RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Icon_flower RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Icon_flower
    lavica
    lavica
    Moped
    Moped


    Registration date : 07.02.2008

    RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Empty Re: RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

    Postaj by lavica 22/10/2009, 22:33

    Svako dobro ti želim.
    Puno klope, cuge i naravno kolačaaaaaaaaa. RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Herz
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Empty Re: RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

    Postaj by Dragec07 23/10/2009, 00:56

    Sretan rođkas i više pajceka i gemišta a manje kila i herbaća (ak to može tako....)
    D@DO
    D@DO
    Roler
    Roler


    Registration date : 17.06.2009

    RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Empty Re: RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

    Postaj by D@DO 23/10/2009, 01:14

    RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA H075 RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA H100 RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA H075 RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA H100

    Rudooo.. sve najbolje za tvoj 40. rojsni dan!!!
    Giga
    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

    RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Empty Re: RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

    Postaj by Giga 23/10/2009, 07:18

    Rudi sve najbolje za ___ rođendan a Juli i D@do, DAJTE SI VIŠE PODESITE GODINU NA KOMPU

    a
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Empty Re: RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

    Postaj by Borris 23/10/2009, 10:35

    Ma nije niš čudno kaj je Rudek (a onda još neki) pobrkal godine...Pa on je tak star da je s Noom kartal belu dok su čekali da se voda povuče....Pa ko se onda nebi zabunil u brojanju godina ???? RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Icon_tongue
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Empty Re: RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

    Postaj by mg750ie 23/10/2009, 12:12

    Sretan rođendan, dabog da zdravlja a marija penez. Kosati
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Empty Re: RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

    Postaj by sju_rod 23/10/2009, 23:20

    hvala,hvala,strašni ste svi a Juli iD@do imaju potpuno ispravne kompače dragi moj Aber i ne cimaj ih puno,znaju oni dobro brojati i nisu niš fulali. RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Lol RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Icon_cheers RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Icon_lol
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Empty Re: RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

    Postaj by Dragec07 24/10/2009, 20:11

    sju_rod je napisao/la:hvala,hvala,strašni ste svi a Juli iD@do imaju potpuno ispravne kompače dragi moj Aber i ne cimaj ih puno,znaju oni dobro brojati i nisu niš fulali. RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Lol RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Icon_cheers RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Icon_lol

    E moj Rudi, ovim tempom za par godina oduzet će ti vozačku dozvolu zbog maloljetnosti.....
    Giga
    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

    RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Empty Re: RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

    Postaj by Giga 24/10/2009, 20:36

    i pravo glasa RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Lol
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Empty Re: RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

    Postaj by sju_rod 24/10/2009, 21:58

    bormeč,ko zna............
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Empty Re: RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

    Postaj by Borris 27/10/2009, 01:19

    Mislim da on čeka da mu neko počne i pelene menjat....samo nek pazi da mu nebi došla kakva baka... RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Affraid
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Empty Re: RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

    Postaj by sju_rod 27/10/2009, 22:55

    ali neka dobra baka,recimo ova..RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA C0BC195A-EC7F-0A48-BD62-D93E750AD56C_thumb

    (Powered by frubar.net)
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Empty Re: RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

    Postaj by Borris 28/10/2009, 00:25

    Najbolje o njegovim godinama govori to kaj je počel slike gledat mesto da nekaj dela..... RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Icon_tongue
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Empty Re: RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

    Postaj by Dragec07 28/10/2009, 12:51

    sju_rod je napisao/la:ali neka dobra baka,recimo ova..RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA C0BC195A-EC7F-0A48-BD62-D93E750AD56C_thumb

    Ja na svojoj fizioterapiji ovakve bake nemrem nigdje nać. Ima sličnih (imaju noge, ruke, glave itd...) ali nisu niti ovakvih oblika a ni dimenzija......
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Empty Re: RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

    Postaj by Borris 28/10/2009, 18:45

    Dragec moj dragi samo zatvori oči i prepusti se mašti....samo nemoj rukicama dirat da te stvarnost ne šokira... RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Affraid
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Empty Re: RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

    Postaj by sju_rod 28/10/2009, 20:30

    hebiga pa vi nemate pojma kaj su prave bake i još k tome voze prave pile,Slavici velim da je to moja fizijatrica koja me masira i da mi to JAKO dobro dođe i da se sad super osječam i sve pet mogu i vama posuditi koju samo recite prijatelji moji i bakice su tu....... RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Icon_lol
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Empty Re: RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

    Postaj by Dragec07 28/10/2009, 20:53

    Borris je napisao/la:Dragec moj dragi samo zatvori oči i prepusti se mašti....samo nemoj rukicama dirat da te stvarnost ne šokira... RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Affraid


    Na vježbama se ne usudim ni trepnuti, a oči zatvoriti .... nema šamse.... RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Fresse RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Fresse RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Fresse
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Empty Re: RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

    Postaj by Borris 29/10/2009, 20:21

    Ja sam si mislil da si hrabriji.....

    Sponsored content


    RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Empty Re: RUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 20/5/2024, 23:50.