Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















+2
Borris
sju_rod
6 posters

    stvarno mi nedostaje....

    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    stvarno mi nedostaje.... Empty stvarno mi nedostaje....

    Postaj by sju_rod 16/10/2009, 21:07

    pa evo moram to ovako javno reči;stvarno mi nedostaje(ma šta vi mislili o tome) da oni koji čitaju da tako kažem forum i spisak tih svih koje vidimo na kraju dole se ne javljaju niti jednom rečenicom ili slikom,dakle to nije packa nego molba da svi koji se na forum prijave da nešto i napišu,bilo što,eto to mi nedostaje,da nas je što više i kad konačno ja dođem na red doma na komp da imam kaj čitati ili gledati,pišite ljudi pa i gluposti (ugledajte se na mene) samo se javite nečemo se Boris i ja osječati usamljeno,osim Gige i Lavice kaj drugih komada nema???Zato evo dragi moji to mi stvarno nedostaje...... stvarno mi nedostaje.... Icon_sad
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    stvarno mi nedostaje.... Empty Re: stvarno mi nedostaje....

    Postaj by Borris 16/10/2009, 22:19

    Za čudo neviđeno , a naročito se ja čudim da se i ja jemput z Rudekom složim......stvarno bi mogli malo više se javljat.....Pa više se ne vozite , bar ne tak puno da nemate ni malo vremena za kljucat po tastaturi....najte ovo shvatit ko kritiku nego ko želju da se više "čujemo"..... stvarno mi nedostaje.... Icon_bounce
    lavica
    lavica
    Moped
    Moped


    Registration date : 07.02.2008

    stvarno mi nedostaje.... Empty Re: stvarno mi nedostaje....

    Postaj by lavica 16/10/2009, 22:22

    Mmm, da.U potpunosti imaš pravo. A ovdje nam je dobro, a moglo bi nam biti i bolje.
    Relativno je mali forum, pa se skoro svi znaju. Ako ne osobno, ono barem po pričanju.
    Ajmo ljudi kad već pregledate forum napišite kaj vam se danas dogodilo, kaj ste jeli, gdje ste bili, i .... i .... i ....
    Svima nam se sigurno nekaj događa. Nekak mi se ćini da je forum onak domačinski, topao, ljudski i da se o svemu može pisati.
    juli
    juli
    Biciklist
    Biciklist


    Registration date : 12.05.2009

    stvarno mi nedostaje.... Empty Re: stvarno mi nedostaje....

    Postaj by juli 17/10/2009, 06:56

    Dragi Rudek viš u koje vreme se ja javljam na forum, kad moj mili spava snom pravednika tastatura je moja, u ovo doba lepo pijem kavicu sprečitam kaj je ko napisal, doduše mi nemamo problem ko kad dojde na red za komp, jer ih imamo na svakom katu (ah kad moje muško dete ima tolko starudije koja mu više ničem ne služi tj. "on z njom nemre niš") ali ovaj komp u devnoj sobi je na udaru i uvijek se najlepše sesti za njega, ko bu hodal na tavan stvarno mi nedostaje.... Icon_redface . Ali imaš pravo treba više pisati kad već imamo ovak dobar forum u potpunosti se slažem s tobom. Od danas svaki dan bum nekaj napisala čpr.
    avatar
    Tester
    Pjesak
    Pjesak


    Registration date : 13.05.2009

    stvarno mi nedostaje.... Empty Re: stvarno mi nedostaje....

    Postaj by Tester 18/10/2009, 02:51

    ČPR.
    avatar
    Tester
    Pjesak
    Pjesak


    Registration date : 13.05.2009

    stvarno mi nedostaje.... Empty Re: stvarno mi nedostaje....

    Postaj by Tester 18/10/2009, 02:55

    Malo sam provjerio da li svaki forumaš može promijeniti tekst svoje poruke, pa vidim da je to moguće i jednostavno korištenjem tipkice "Uredi" na kraju svog posta.
    A onda sam morao i dodati ČPR. kako nam je sju_rod i skrenuo pažnju na to: ne prilazi forumu ako nemaš ozbiljne namjere.....
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    stvarno mi nedostaje.... Empty Re: stvarno mi nedostaje....

    Postaj by sju_rod 18/10/2009, 20:17

    hvala na podršci i praktički osim Julije nitko drugi od "prozvanih se nije javil,hmmm,čudno..... stvarno mi nedostaje.... Icon_question
    Giga
    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

    stvarno mi nedostaje.... Empty Re: stvarno mi nedostaje....

    Postaj by Giga 18/10/2009, 20:49

    hm čudno, nisam se javila tu ali svuda pišem več sam pomalo kaj kosorica čučim iza svakog čoška stvarno mi nedostaje.... 717405
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    stvarno mi nedostaje.... Empty Re: stvarno mi nedostaje....

    Postaj by sju_rod 18/10/2009, 20:54

    bez tebe nejde dragi moj Gigač a tek vicevi......
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    stvarno mi nedostaje.... Empty Re: stvarno mi nedostaje....

    Postaj by Borris 18/10/2009, 20:55

    Giga iz paštete.......he,he,he!
    Giga
    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

    stvarno mi nedostaje.... Empty Re: stvarno mi nedostaje....

    Postaj by Giga 18/10/2009, 21:02

    hahahaha ko ona poli iz reklame kaj je prelazila cestu pa je iz salame nastala pašteta stvarno mi nedostaje.... Icon_geek
    juli
    juli
    Biciklist
    Biciklist


    Registration date : 12.05.2009

    stvarno mi nedostaje.... Empty Re: stvarno mi nedostaje....

    Postaj by juli 18/10/2009, 23:23

    ha da se javim, sad sam došla s posla, eto kaj mi se jučer vjutro deslilo kad sam išla do kioska, nisam uspjela popiti dokraja kavu doma već je bilo 7h, a od 7 kakti otvaram kiosk subotom i niš kak je to na 100m zela sam si šalicu v ruku i put pod noge, zidem na ulicu i prolazi jedan gospon na biciklu i zagleda se u mene i moju šalicu s kavom v ruci i siromak se zaleti susedu u plot, ja se okrenem da mu pomognem a on mi veli samo mi još fali da se počnete smijati, kaj ni dosta kaj se šečete sa šalicom kave po cesti stvarno mi nedostaje.... Icon_redface .
    Jest da sam danas delala popodne, ali iz objektivnih razloga vjutro nisam bila sposobna niš pisati, jer sam na winter partiju nakon 8 prestala brojati bambuse i vjutro mi je još bilo malkice mutno u glavi i smetala me buka koju stvara tastatura. Bok pišemo se sutra.

    Sponsored content


    stvarno mi nedostaje.... Empty Re: stvarno mi nedostaje....

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 13/5/2024, 13:44.