Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















4 posters

    lavica otkrij svoju kuharsko-slastičarsku tajnu

    juli
    juli
    Biciklist
    Biciklist


    Registration date : 12.05.2009

    lavica otkrij svoju kuharsko-slastičarsku tajnu Empty lavica otkrij svoju kuharsko-slastičarsku tajnu

    Postaj by juli 11/10/2009, 10:17

    Ha kak dobar naslov lavica otkrij svoju kuharsko-slastičarsku tajnu Icon_lol , ali stvarno je za mene tajna kak si naredila tak finu pitu od jabuka. Lepo prosim recept za filu,a može i za tijesto makar imam jen dobar recept za prhko tijesto,ali z viška glava ne boli, jer si napričala da čudaj toga ide nutra i molim da se otkrije ta kuharsko-slastičarska tajna.
    lavica
    lavica
    Moped
    Moped


    Registration date : 07.02.2008

    lavica otkrij svoju kuharsko-slastičarsku tajnu Empty Re: lavica otkrij svoju kuharsko-slastičarsku tajnu

    Postaj by lavica 11/10/2009, 11:06

    Jabuke, koje ne cijedim jako i ne dinstam, šećera zavisi koliko su jabuke slatke, mljeveni keksi, orasi mljeveni u multipraktiku ili nečem drugom što ih ne smelje do kraja nego ostaju u granulama, cimet, muškatni oraščić svježe nariban, ne kupujem mljeveni jer mu izhlapi pola arome.
    A tijesto ono za koje znaš da najbolje ispadne. Ono jučer je bio pokušaj koji mi se baš nije svidio. Recept je sa kulinarke. Mislim da se zove fina pita od jabuka, ali to više nebum radila. Nije me se dojmilo prhko tijesto s pecilnim praškom.
    juli
    juli
    Biciklist
    Biciklist


    Registration date : 12.05.2009

    lavica otkrij svoju kuharsko-slastičarsku tajnu Empty Re: lavica otkrij svoju kuharsko-slastičarsku tajnu

    Postaj by juli 11/10/2009, 12:49

    joj kak si opčenita, kaj znači jabuke, keksi, orehi, kulike za onaj tvoj protvanj, prosim omjer ak je 1 kg jabuka koliko ide keksa i oraha, za muškat znam da ga malo naribaš,daj malo detalja.
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    lavica otkrij svoju kuharsko-slastičarsku tajnu Empty Re: lavica otkrij svoju kuharsko-slastičarsku tajnu

    Postaj by Borris 11/10/2009, 20:39

    Kaj si ti znatiželjna.....
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    lavica otkrij svoju kuharsko-slastičarsku tajnu Empty Re: lavica otkrij svoju kuharsko-slastičarsku tajnu

    Postaj by Dragec07 11/10/2009, 22:41

    Kak ja tu pitu nisam videl ni okusil. Bože, eto kaj ja sve ovak bolestan propuštam....
    lavica
    lavica
    Moped
    Moped


    Registration date : 07.02.2008

    lavica otkrij svoju kuharsko-slastičarsku tajnu Empty Re: lavica otkrij svoju kuharsko-slastičarsku tajnu

    Postaj by lavica 12/10/2009, 08:03

    A kaj ja znam, od oka, recimo dve šake oraha, dve šake keksa, a cimet, muškat i šečer, stavim malo, probam, pa eventualno dodam. Tak nekak, neznam točno, jer ni jabuke nikad ne važem. Sad sam delala sa jedno šest velikih komada, ali sam onda dodala još jednu jer mi nije stala u zdjelu s voćem. Sve u svemu odokativno i po ukusu.

    Sponsored content


    lavica otkrij svoju kuharsko-slastičarsku tajnu Empty Re: lavica otkrij svoju kuharsko-slastičarsku tajnu

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: 10/5/2024, 08:44.