Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















+2
Giga
Dragec07
6 posters

    Prevodim tipkice (žedne preko vode....)

    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Prevodim tipkice (žedne preko vode....) Empty Prevodim tipkice (žedne preko vode....)

    Postaj by Dragec07 12/2/2008, 17:58

    Kako su me užasno smetale tipkice na svjetskom al stranom nam jeziku, kao npr. NowTopic, NewPM, i sl. dao sam si truda pa počeo to prebacivati na hrvatsku varijantu.

    Posao mukotrpan i spor, nadam se da cijenite što će to biti napravljeno u razumnom vremenu. Dijelovi su već vidljivi..... npr odmah gore NovaTema, Odgovori.... Evil or Very Mad
    Giga
    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

    Prevodim tipkice (žedne preko vode....) Empty Re: Prevodim tipkice (žedne preko vode....)

    Postaj by Giga 12/2/2008, 21:21

    To Dragec takvoga te volim jer ima nas koji nismo (na našu vlastitu sramotu) baš jako upućeni u te stranjske igre riječi kraj lijepoga našega kaj. Hvala Wink
    tamigo
    tamigo
    Biciklist
    Biciklist


    Registration date : 02.02.2008

    Prevodim tipkice (žedne preko vode....) Empty Re: Prevodim tipkice (žedne preko vode....)

    Postaj by tamigo 12/2/2008, 21:23

    DRAGEC MAJSTORE TOOOOOO! Laughing
    coprnica
    coprnica
    Roler
    Roler


    Registration date : 10.02.2008

    Prevodim tipkice (žedne preko vode....) Empty Re: Prevodim tipkice (žedne preko vode....)

    Postaj by coprnica 12/2/2008, 22:05

    fala bogu pa znaš strane jezike(moram pitati Maru jel se služiš i francuskim)jezikom
    kuna
    kuna
    Roler
    Roler


    Registration date : 03.02.2008

    Prevodim tipkice (žedne preko vode....) Empty Re: Prevodim tipkice (žedne preko vode....)

    Postaj by kuna 13/2/2008, 10:13

    Svaka čast Dragec. lol!
    Forum puno bolje izgleda i pregledniji je! Smile
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Prevodim tipkice (žedne preko vode....) Empty Re: Prevodim tipkice (žedne preko vode....)

    Postaj by sju_rod 13/2/2008, 18:25

    mada sam ja znal sve i prije jer meni ovo uopče ne treba ja znam engleski ko vodu pit a mogu i pivu popit
    hvala ti DRagec moj dragi kaj sad konačno sve razmem jer su ono bile totalno nepoznate riječi, neznam
    ko ih je uopče tam metnul tek sad mi je sve jasno,prije ko da sam bil na londoskoj burzi zato hvala ti na
    tome i nek te bog poživi

    Sponsored content


    Prevodim tipkice (žedne preko vode....) Empty Re: Prevodim tipkice (žedne preko vode....)

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 13/5/2024, 11:28.