Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















4 posters

    FAQ - Rangiranje korisnika foruma

    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    FAQ - Rangiranje korisnika foruma Empty FAQ - Rangiranje korisnika foruma

    Postaj by Dragec07 12/2/2008, 15:50

    Pozdrav svim forumašima,
    otvaram ovu temu budući da je potrebno dodati neka objašnjenja korisnicima foruma kojima glavna stvar u životu nisu informatika, kompjuteri, već to koriste samo koliko im treba da bi si malo olakšali i uljepšali život.
    I budući da je takva velika većina, bili oni bikeri ili ne, dužan sam s vremena na vrijeme dodati koju riječ i o pravilima foruma, mogućnostima, odgovornostima administratora i demonstratora i sl. stvarima.

    Puno detaljnija objašnjenja o gotovo svemu što bi vam kao pitanje moglo pasti na pamet naći čete na glavnom meniju pod FAQ (u slobodnom prijevodu: često postavljana pitanja), a ja ću sada ovdje pojasniti samo dio vezan uz rangiranje korisnika.

    Forum omogućava rangiranje korisnika prema broju poruka/postova koji je korisnik poslao. I uobičajeno je da se onda tu daju imena koja nekako pripadaju tematici foruma. I naravno bez iznimke vrijede za sve korisnike.

    To sam i ja iskoristio i razvrstao za početak rada foruma korisnike u slijedeće kategorije dajući im pripadne nazive. Mislim da je potpuno jasna ideja da početnik krene sa dna (gmizavac) i napreduje preko pješaka do rolera, bicikliste....... i na kraju super bikera (ja bih osobno preferirao chopper, no nije bitno).

    Pa tako trenutno vrijedi za sve:

    Gmizavci 0 - 19
    Pjesak 20 - 49
    Roler 50 - 199 ...
    Biciklist 200
    S pomocnim motorom 300
    Moped 400
    Motorist 500
    Super biker 1000

    Nadam se da odabirom naziva nisam nikoga povrijedio, no ukoliko to nije tako molim vas da o tome svakako izvijestite moderatore ili mene.

    To naravno vrijedi, tj. to je pravilo svakog foruma da o postovima ili temama uvredljivog i neprimjerenog sadržaja svakako izvijestite moderatore (uređivače, voditelje) tema ili kad to ne daje rezultat admina. Njihova prava i dužnosti nisu stvar dogovora već pravila foruma koje pokretač foruma prihvaća kreirajući novi forum. Više o tome također možete pročitati na izvornici FAQ ovog foruma
    https://japutujem.forumcroatian.com/faq.htm.

    Na našim stranicama, ali i u klubu, mogli ste primijetiti da ne robujemo čvrstim pravilima ili nekim zabranama, ne rangiramo članove, svi smo isti među jednakima.

    Na forumu je primijenjen isti princip budući da osobno poznajemo sve čanove ovog otvorenog fourma.
    Bez obzira koji je vaš trenutni status obzirom na broj poslanih poruka ili otvorenih tema svi imaju ista prava.
    Uz neke dodatne obveze za članove foruma koji su poželjeli biti i moderatori.

    Ne prihvaćam nikakav komentar kako su naše dame ipak povlaštene jer imaju ženksi kutak (muški su svi ostali), a dodatno sam ih morao zaštiti dajući im i jedan povlašteni u koji nitko osim njih nema pristupa.
    Traži se stoga moderatorica, budući da je sad taj kutak bez bilo kakvog nadzora.
    tamigo
    tamigo
    Biciklist
    Biciklist


    Registration date : 02.02.2008

    FAQ - Rangiranje korisnika foruma Empty Re: FAQ - Rangiranje korisnika foruma

    Postaj by tamigo 13/2/2008, 13:56

    A kad postanemo "super bajkeri" onda dobijemo jednu svijećicu kao nagradu ( drugu dobijemo kad to poduplamo)
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    FAQ - Rangiranje korisnika foruma Empty Re: FAQ - Rangiranje korisnika foruma

    Postaj by sju_rod 13/2/2008, 17:54

    tebi tamigač više od dvije ni netreba ha ha
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    FAQ - Rangiranje korisnika foruma Empty Re: FAQ - Rangiranje korisnika foruma

    Postaj by sju_rod 13/2/2008, 18:09

    ali moram naj iskrenije priznati da mi se najviše sviđa ime pijesak , dajte to probajte izgovoriti,pijesak kak to
    super zvuči p i j e s a k, ne stvarno , ime ko ime zvuči super,možda najbolje od svih onih predloženih,pijesak
    fenomenalno,pijesak nemrem se osloboditi,pijesak ej jel mogu ja ostati pijesak ja bi baš ostal pijesak jer ime
    pijesak ipak nekak ostaje u uhu,pijesak joj da mi je ostati pijesak umreču od pijeska,pardon od smijeha
    dapola
    dapola
    S pomocnim motorom
    S pomocnim motorom


    Registration date : 04.02.2008

    FAQ - Rangiranje korisnika foruma Empty ?

    Postaj by dapola 13/2/2008, 18:21

    Ma otkud Gmizavci???
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    FAQ - Rangiranje korisnika foruma Empty Re: FAQ - Rangiranje korisnika foruma

    Postaj by Dragec07 14/2/2008, 11:24

    2dapola:

    pa krenes od pijeska, pa se krećeš po tlu, pijesku, gmižeš (gamižeš), pa se uzdigneš hodaš, pa rolaš itd.... Nekako prirodan napredak...

    Sponsored content


    FAQ - Rangiranje korisnika foruma Empty Re: FAQ - Rangiranje korisnika foruma

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 13/5/2024, 06:34.